Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:08

Aranel Marta danzingerova hrála úplně blondatou princeznu v úplně idiotske vanocni pohádce. Princezna s kulometem, nebo tak něco. Slibena princezna. 

A pak hraje ještě v ordinaci. 

Mne se strašně moc líbí její projev. 

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 27. února 2021 13:08

Když robot píše hru

k vidění do 1. března

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 27. února 2021 13:19

Narazila jsem v na ČT Art na detektivku Nebeská tělesa. Zatím je venku první díl, vypadá to dobře a deketivka z Nového Zélandu je po těch všech severských krimi příjemná změna. Mimochodem předlohu jsem četla a vřele doporučuju.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2021 16:31

Přidávám se k fandům Kukaček. Byť sama rodič nejsem, po každém shlédnutí jsem z toho příběhu úplně dojatá Obsazeni skvělé, moc se mi líbí již zmíněná Marta D. a Isteník. No a Luboš Veselý

Offline Lenka22
Avatar
1630 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:53

brrr Nebeský tělesa vypadají dobře, to zkouknu!

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 05. března 2021 11:45

Teď mi došlo, že v těch Nebeských tělesech hraje pidiroli i Bogdan Dražič ze Školy zlomených srdcí. Můj oblíbený seriál někdy ve 14. (Ne, že bych si to tak pamatovala, musela jsem lehce googlit.)

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 05. března 2021 15:52

Kvůli drobné zdrav. indispozici jsem byla týden doma a nic moc jsem nemohla dělat. Podívala jsem se na všechno, co jsem měla v plánu. Pak mi netflix nabídl ruskej seriál Epidemija/To the lake. Zkusila jsem to a řekla bych, že se to Rusům povedlo. Neučesaný a syrový pohled. Prostě zas něco jinýho, než na co je člověk zvyklej. Dívala jsem se teda v aj, ruštinu bych asi nedala. Zaujalo mě to, že knihu napsala Jana Vagner, po matce Češka. Je to natočený 2019 a vzhledem k tématu docela aktuální. Akorát nemůžu z hlavy vyhnat jednu píseň https://www.youtube.com/watch?v=Z_2dWJIRaXY

Offline Manuka
Avatar
405 příspěvků moje polička 05. března 2021 22:51

brrr tak jsem zkoukla první dva díly a baví mě to! A navíc je NZ moje ❤️

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 10. března 2021 20:53

Kdybyste nahodou nepostrehly, na jednicce bezi dokument V siti :)

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 10. března 2021 21:12

razorblade Už jsem to řekla dceři. Hned se zeptala, jestli je to ta verze pro školy nebo pro pokročilé.:-)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. března 2021 22:10

razorblade koukala jsem se. A nemám slov! 

Offline continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 10. března 2021 22:12

Já na v síti dnes nemám sílu, ale potřebuji se na to znovu podívat, abych to případně pustila dětem. 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 10. března 2021 22:23

Emerald tohle byla asi ta stredni verze, ne? Prej je jeste nejaka nerozostrena. A tu bych teda videt nechtela.

Evaeva ja teda z nejakejch scen mela zachvat smichu... treba ten troglodyt co se nejdriv svliknul a pak obliknul. Ten je fakt politovanihodnej. Nebo scena s pochcanou bundou to tehdy fandilo cely kino tomu pejskovi

Offline dorota
Avatar
849 příspěvků moje polička 10. března 2021 22:27

razorblade Aj na slovenskej televízii to dnes dávali, teraz je k tomu diskusia odborníkov.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. března 2021 22:28

razorblade ale jo, to já se taky zasmála, dokument dobrý. Ale jinak je to fakt hrozný, nerozostřenou verzi bych teda taky nechtěla vidět.

Offline Gatita
Avatar
7150 příspěvků moje polička 12. března 2021 15:11

razorblade Evaeva tak jsem si to taky pustila, i kdyz se mi nechtelo. Tak nejak jsem tusila, co tam uvidim, ale stejne. Kazdopadne dobry pocin, snad to zabere jako osveta. Sbiram jeste odvahu na marty is dead, ale to bude asi hodne kruty. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. března 2021 15:17

Gatita mě nejvíc překvapilo to číslo, že těch chlapů bylo tolik, že to nebylo žádné čekání na pár úchylů. Je to dobrý počin, nevím, jestli je dostupná ta verze pro školy, to by bylo super.

O Marty Is dead jsem slyšela, neviděla. To bude asi intenzivnější tím, že je to hraný seriál (jestli se nepletu).

Offline Gatita
Avatar
7150 příspěvků moje polička 12. března 2021 15:26

Evaeva ja to zkusila na hbo, ale po 10 minutach jsem si to sla pustit na ivysilani, na ty naturalisticke detaily jsem nemela naladu. Byla to tedy nejaka trosku light verze, ale pro skoly asi ne, na to mi tam prislo malo vstupu tech odborniku. Tam bych si predstavovala, ze vic vypichnou to vydirani a aspol. To cislo me taky prekvapilo a taky to, co jsou ti chlapi schopni verejne nasdilet uz po par sekundach konverzace

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:14

razorblade 

Dívala jsem se chvíli, nervy mam jen jedny a zřítelnici v podobným věku

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. března 2021 16:44

Gatita já viděla tu verzi, co šla v ČT. Ale existuje i verze pro školy, byly k tomu besedy. Jestli jsou i nějaké komentáře a rady přímo v tom dokumentu, nevím.