design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 27. března 2024 16:54

Karja no vidíš, to budeš mít bez práce nakonec

Já teda mám strašnej problém konečně dodělat ty druhý dveře. To opalovaní je třeba zdlouhavý, ale celkem mě to baví. Teď jsem ve fázi, kdy brousím a tmelím, ale to je taaaaaakovej opruz. Takže teď mám 4 dny volno, to dám. To natírání je už pak zábava za odměnu

Ale konečně mám po půl roce práh mezi chodbu a pokoj

Ale to uříznutí jedný fošny byla anabáze asi na 2 měsíce a ještě teda za nekřesťanskej peníz (ale tak třeba ve skutečnosti je to dost možná komplikovaný proces a né jak si to představuju). 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 17:10

Josjá mám taky ještě dvě krabice nevybalené. Po těch sedmi letech bych to možná mohla rovnou mrsknout do kontejneru A taky nám chybí dvě světla v koupelnách, ty asi budou, až budeme za deset let rekonstruovat koupelny znovu

Offline Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 27. března 2024 17:10

Jos Mně přijde, že konkrétně dveře jsou nějaký zakletý, neznám snad nikoho, kdo by s nima, nebo dodáním neměl nějaký problém. Když jsme je vybírali my, ptali jsme se několika známých, odkud je mají, padaly různé firmy a vždycky tam byl nějaký dost velký zádrhel. A my je máme hezký, ale jedny futra dodávali na tři pokusy, než trefili rozměr, a montovali nám je dva takoví matlalové, že to snad ani není možný třeba nám totálně zadělali a ucpali granitový dřez, když si v něm čistili nářadí od tmelu, nebo jeden si nastříkal do očí náš hasící sprej, protože to nikdy neviděl a chtěl vědět, jak to funguje jako... neměli jsme slov, a to toho bylo ještě víc. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 17:12

Myrtila hasičák

My byli s firmami na dveře spokojení, jak s interiérovými tak vstupními. Zato stavební firma stála za to

Offline Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 27. března 2024 17:15

Evaeva No, kdybychom bydlet blíž sobě, mohly jsme si vyměnit kontakty naše stavební firma byla naopak skvělá. A celkově jsme měli na dodavatele štěstí, jenom ty dveře stály za to

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 27. března 2024 17:20

Jos My máme u restaurátora staré noční stolky na renovaci asi 15 let. :D Za tu dobu už máme teda ložnici i postel jinou a jinde, ale ten masiv by vrátit mohl. :D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 17:21

Kan myslím, že vedeš

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 17:52

Kan Vyhravas, bez debat

Offline Samantha
Avatar
1717 příspěvků moje polička 27. března 2024 17:53

Kan Možná už je u restaurátora nemáte

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 27. března 2024 17:59

Já od půlky listopadu čekám na žaluzie. Objednáno s oknami, ty přivezli a více méně bez problémů namontovali 5. února. Se žaluziemi je nějaký problém s montáží. Takže mě už měsíc budí sluníčko v půl šestý. 

Jediné štěstí je, že jsme zaplatili jen zálohu, která nepokrývala ani celou cenu oken a doplatek nikdo zatím neřešil. Teď absolutně nemám čas to řešit, ale jednoho dne mi dojde trpelivost a objednám to jinde. 

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 27. března 2024 18:22

Samantha Ále máme, je to známej, potkáváme se 3x do roka. Jedni známí maj u něho šachový stolek na renovaci o trochu déle jak my, takže stojíme v řadě. :D

Offline Samantha
Avatar
1717 příspěvků moje polička 27. března 2024 18:36

Kan Jo aha, no známí jsou na práci nejhorší. Cizímu bys už dávno nakopala p...l, ale známýho jaksi nemůžeš atakovat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:29

Pár tipů pro plánovače nových kuchyní

Mám takovej pocit, že se těma firhaňkama musí i dost ušetřit, co?

Offline dupali
Avatar
371 příspěvků moje polička 29. března 2024 13:23

barbucha takže ta lidovecka kuchyně z kampaně byla vlaste in závěsy se vrací 

Offline Samantha
Avatar
1717 příspěvků moje polička 29. března 2024 13:50

barbucha To jsou ale staré kuchyně, ne ?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. března 2024 17:15
Reakce na Samantha:

Kan Jo aha, no známí jsou na práci nejhorší. Cizímu bys už dávno nakopala p...l, ale známýho jaksi nemůžeš atakovat.

​Toto...a oni to veľmi často radi zneužívajú...známym sa vyhýbam vždy, keď môžem...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. března 2024 17:19

barbucha šiš akože u niekoho, čo sa práve zariaďuje by som to ocenila ako vkusné a kreatívne provizórne riešenie, ale ten nápis Laundry ma zabil

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 30. března 2024 10:47

slniecko 

Nápis mít nemusíš - předpokládám, že ani v obýváku nemáš Home Sweet Home

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 30. března 2024 17:45

barbucha alebo Kitchen....

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 30. března 2024 17:58

slniecko 

Zas na druhou stranu je to super pro Alzheimery vždycky víš kde seš