Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Online RoSa
Avatar
8251 příspěvků moje polička 16. března 2024 21:47

Karja zkus tónovací lak, dřevo bez laku bejvá světlejší

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 17. března 2024 00:54

Karjajá bych to nechala uležet. To olejovane dřevo dost pracuje, ono se to možná barevné zjednoti. Nebo to vzít jen tím olejem. 

Online Karja
Avatar
36019 příspěvků moje polička 17. března 2024 09:20

RoSa No tohle bylo úplně bílý, normálně jako bily, ne že světlý dřevo, pak jsem do toho dala olej, normálně z kuchyně, protože se na to nešlo dívat. 

continuity My to právě máme čisté, bez úprav, žádné oleje v tom nemáme. Takže tam moc není co, ale myslím, že ty dvě prkna někde najdu, přinejhorším koupím pakl za tři tisíce, ono se to bude hodit. Tohle je naštěstí ob dvě prkna od stěny, tak to nějak vyndá.

Offline Kan
Avatar
7084 příspěvků moje polička 17. března 2024 15:29

Fendi má futrál na Chupa-chups lízátko, materiál kůže a líbí se mi to!

Offline Jitka77
Avatar
1154 příspěvků moje polička 17. března 2024 16:22

Karja Pak zas ty nové prkna budou vypadat trochu jinak než ostatní... celá podlaha se podle mě musí nechat zestárnout, určitě nasbírá ještě hodně známek používání. Vždyť tohle je na zabydlených interiérech a starém nábytku nejlepší, že nevypadají jako stránka z katalogu. 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 16:51

Čekala bych, že za větší nákup bude levnější doprava, člověk si musí dávat bacha Ještě by mě zajímalo, jak to řeší pokud první zamykatelné dveře (nebo prostě domovní dveře) nejsou na úrovni ulice...

Offline Zuzuli
Avatar
2173 příspěvků moje polička 17. března 2024 17:35

bublifuk ja delala objednavku na ikea v dubnu 2020. Jak byl prvni lockdown, vsechno zavrene a my se zrovna stehovali a ja mela pred porodem. Potrebovali jsme postylku, prebalovak, vanicku, zidle, komodu... Tehdy v ten dany cas vubec nikdo neprijel, az o tyden pozdeji,proste volali, ze jsou pred domem. Zadne upozorneni, ze ten den budou konecne dorucovat. A panove mi vsechny ty krabice s nabytkem nechali pred vchodem do domu, ze to ma byt az za ty uzaviratelne dvere ke dverim bytu, se vykaslali se slovy, ze kvuli covidu nechodi dovnitr. Takze ja na konci osmeho mesice, doma sama (a dum prazdny, sousedi se odklidili na chalupy), jsem se snazila ty krabice aspon dostat do chodby za dvere, kde cekaly na muze, az prijde a do bytu je vynese... A za tohle doruceni jsem tehdy zaplatila 890 korun.

Od te doby se pry hodne zlepsili, ale jedna zkusenost mi stacila a objednavat tam uz nemam v planu

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 17:42

Zuzuli menší věci se teď objednávají skvěle, za 50 korun do ppl boxu, což teda postýlku neřeší 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 17:57

Zuzuli oj, tak to je blbá zkušenost.. můj největší kámoš od stěhování je malý skládací rudl. Což neřeší schody, ale ty v cestě nebyly. Potřebuju stůl, tak to asi otestuju

Offline Zuzuli
Avatar
2173 příspěvků moje polička 17. března 2024 18:09

Evaeva tak pro mensi vec si brzo dojdu z domova pesky ttakze asi ani to nevyzkousim

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 17. března 2024 18:38

Švagr zkoumal vrtulníky a kvadruptéry, které má muž vystavené na skříni v obýváku. A pak se pořád ptal "a co je tohle?" Tak muž mu říká vrtulník, ovladač na něj, sada náhradních baterek, nabíječka... A on pořád ne, to ne, tohle! A muž se tak na něj podívá a říká "Žehlička."

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 18:44

Zuzuli jo, já taky chodím pěšky. Ale zrovna teď jsem objednávala, zase tak malý to nebylo, abych to hodila na kočár (pár rámečků, peřina,...), takže dovoz za pade dobrý, autem nás to vyjde dráž.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 18:45
Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 17. března 2024 18:47
Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 17. března 2024 19:06
Reakce na Zuzuli:

...Od te doby se pry hodne zlepsili, ale jedna zkusenost mi stacila a objednavat tam uz nemam v planu

No já nevím. ​Kupovala jsem matraci na dvoulůžko (letos v lednu), doručení s výnosem. Čas od 11:00-15:00. Do 14:50 jsem byla v klidu. V půl pátý se pes ptal, jeslti bysme teda jako nemohli už vyrazit (chodíme po třetí hodině).

Zkusila jsem linku IKEA, ale s IA jsem se nějak nepohodla.

Vystopovala jsem telefon na jejich dopravní službu. Chlapík na dispečinku se omlouval, že jedno auto mělo bouračku, takže mají skluz. Na otázku, proč mi nedali vědět dřív, opakoval, že měli tu  bouračku,to jsem reagovala "no ale mobily snad fungovaly, ne?" Prý že zkontaktuje řidiče, kde asi tak je a abych počkala doma. Jelikož pes měl jiný názor, šli jsem chodit jen okolo baráku. Po půl hodině stále nic, volala jsem znovu na dispečink a vyrazila z nich číslo na řidiče.

Řidič o mé zásilce vůbec nevěděl . Prý měli bouračku.

A že to teda naloží a dorazí mezi 18:30-19:30. 

Ve 20:00 chodíme na večerní venčení, takže jsem v osm klidně vyrazila.

Pán s matrací dorazil ve 20:20 ... To vše za pakatel 890,- Kč.  

Online Mohučanka
Avatar
6410 příspěvků moje polička 17. března 2024 19:15

To mě překvapuje, ta ikea...já si nechala dovážet nábytek asi 3x, vždycky to bylo bez problémů, a jednou mi volali asi 10 minut před dohodnutém časem, že se omlouvají, že budou mít asi 10 minut zpoždění, protože uvázli v provozu...

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 19:20

Samantha nestrašte mě! Za tuhle částku už bych to tam otočila taky, sama si osobně!!

Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 17. března 2024 19:30

bublifuk Dvoulůžkovou matraci bys asi nedala.

Ale díky za nabídku, napíšu si tě do notýsku. Věřím, že budeš dochvilnější.

Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 17. března 2024 19:31

bublifuk teda, pardon za tykání, já myslela, že jsme byly osloveny dvě ...

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 19:34

Samantha jojo, myslela jsem Vás dvě.. No spíš bych si tam dojela pro to svoje, kdyby doprava byla 890 a mělo by to mít takové komplikace. Se stolem bych se vmáčkla, s matrací ani jednolůžkovou.