Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Zuzuli
Avatar
2167 příspěvků moje polička 17. března 2024 19:58

Evaeva tak pro perinu bych to asi vzala autem. Ja tam byla naposled vcera vecer na otocku pro ulozne boxy a krabice na stehovani, za hodinu doma i s navstevou pekarstvi v globusu. By mi asi nestalo za to cekat, az to ikea zpracuje, posle, ppl doveze a ja pro to jeste pujdu na pobocku. Ale pro kohokoliv, kdo nema ikeu kousek, to je super sluzba. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 20:08

Zuzuli v sobotu jsem objednala a v pondělí to tu bylo. Já jak neřídím, tak je to komplikovanější. Buď půjdeme se třemi dětmi (nebo aspoň s miminem) nebo pošlu muže, ale to zase musím koupit dopředu, tj. stojí to zase to padePřed miminem jsme to spojili s večeří, ale tahle výhoda teď odpadá, tak radši to ppl

Offline Samantha
Avatar
1787 příspěvků moje polička 17. března 2024 20:10

bublifukNo já právě nepočítala s tím, že budou takové komplikace. A mámě se podařilo něco podobného, takže dopravu z IKEA si pro příště dobře rozmyslíme. Před COVIDem jsme měly dobré zkušnosti, teď se to nějak zhoršilo. 

Offline Kan
Avatar
7023 příspěvků moje polička 17. března 2024 21:32

Evaeva Jak koupit dopředu? Pošleš tam toho muže, ne? Nebo má IKEA nějakou novou službu?

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 17. března 2024 22:40

Jitka77 No já si myslím, že nebudou vypadat jinak, protože my máme ta prkna poměrně proměnlivá, takže se to ztratí. Nicméně sambo mě ujistil, že to rozhodně dělat nebude, protože máme nějaký zámek na všechny čtyři strany, plus je to i nalepené, takže si takovéhle skopičiny nechá až tam prý bude díra 5na5 a ne že jsem to vybělila:-D

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 17. března 2024 22:44

Samantha Jo, mě do Ikea vůbec nešlo vrátit. Taky jsem si koupila nějaké skříně, plánovač mě jaksi přesvědčoval že nutným komponentem skříně je nějaké kovové udělátko, což ve skutečnosti byl tlumič nějak zavírání, jakože aby to nedělalo hluk. Prostě kravina, dveře se i docela blbě dovíraly přes to. Vrácení přes ppl stojí jen 100, jenže jsem to nestihla odnést nějak do týdne od vygenerování toho kodu, ten propadl a prostě zaboha nešlo od nich dostat nový, aby mi znova vygenerovali platný kod

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 17. března 2024 22:45

Karja tak na to zas postav kytku

nebo jak se tam udělal ten flek od vody, kytka tam byla, ne?

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 17. března 2024 22:53

 RoSa Víš jak? Normálně jsem tam přetáhla prádlo, ale ono sněžilo, na tom sušáku zřejmě bylo dole už namrzlo, takže větší koncentrace vody, co tála a nemohla se rozlít nikam jinam, než na to místo pod těma nohama sušáku. Ale on mi to sambo říkal, několikrát, že to prádlo tam nemám nechávat, at to tahám do koupelny a já chytrá jak radio, že segra takhle suší prádlo roky a co jako se asi stane...No jako fakt tam musela být nějaká ta větší namrzlina, jinak nevim

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 17. března 2024 22:55

RoSa Jinak přála bych ti vidět moje kytky, ty vodou rozhodně nic nezničí. Mám přesně jednu dracenu se třemi listy:-D.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 23:32

Kan to už mají roky click and colect nebo tak nějak. Nakoupím to online a vyzvedne se to na místě. Teď už to nemá takový význam, když je ten dovoz za 50, ale to dřív nebylo. Můj muž dokáže spoustu věcí, ale v té ikei by strávil šestkrát víc času než já, to bych neudělala jemu ani sobě

Offline Catherinne
Avatar
9844 příspěvků moje polička 17. března 2024 23:37
Reakce na Karja:

 RoSa Víš jak? No jako fakt tam musela být nějaká ta větší namrzlina, jinak nevim

​takže za to rozhodně nemůžeš!

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 17. března 2024 23:47

Evaeva Jako já když si představím svého muže v Ikee...no ty jo jako! Jako taky tam se mnou jednou byl, ale to bylo docela na začátku a asi mě měl rád, teď nevím, jestli by se pak rozbrečel nebo oběsil...ale určitě bych mu to neudělala:D.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. března 2024 23:53

Karja on tam se mnou chodí relativně rád, když si pak může dát ty kouleMy to máme fakt blízko. Ale samotného jsem ho tam poslala jen jednou. No nebyl to dobrý nápad.

Offline Myrtila
Avatar
3007 příspěvků moje polička 18. března 2024 04:04

Karja Teď, když už máte hotovo, je moje rada na houby, ale my jsme si dali před balkonové dveře na kousek podlahy dlažbu, další kus je o pár metrů vedle před krbem, a právě na ten sušák je to dost praktické, buď stojí venku, nebo na té dlažbě. Původně mě to napadlo, když jsme sem jezdili pracovat na stavbu a pouštěla jsem ven a dovnitř psa se špinavýma nohama, že přece pak neskočí hned na to dřevo, že ho zašpiní, než mu ty nohy utřu. No a nakonec díky bohu za ten kousek dlažek, i se na něm přezouváme, když chodíme na zahradu a zpátky, myslím, že bez něj by to bylo taky už na výměnu prken. 

Offline Kan
Avatar
7023 příspěvků moje polička 18. března 2024 07:10

Evaeva Aha, tak to znám. Já myslela, že je to nějaký nový způsob, nenapadlo mě že chlap se seznamem v ruce nefunguje.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. března 2024 07:21

Kan v ikei moc ne no. Jako nakonec to zvládl, ale za to pade se to určitě vyplatí

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 18. března 2024 07:43

Myrtila No uvidíme, my máme velkou technickou místnost, do které to běžně dávám, ale vůbec mě to nenapadlo to tam přesouvat jako striktně, segra takhle suší prádlo jako roky na chodbě na dřevu, prostě smůla:-D. S tím přezouváním je to praktické, se psem tuplem, tak to je dobré řešení;-)

Evaeva Jo, jako já některý obchody taky uplně nesnáším a věřím, že chlapi asi tak pětkrát víc než já, tak proč jim to dělat;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 18. března 2024 07:51

to klikni a vyzvedni v ikea je genialni, ja tam chodim rada, ale nektery nakupy proste sama nenalozim, no ale prochazet to se mnou chlap zvladnul jednou kdyz jsme spolu byli tyden a pry uz ten zazitek urcite nebude opakovat

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. března 2024 08:07

Karja no jasně a i pro mě je výhodnější, když tu energii věnuje třeba krocení naší zvěře, že jo.

Offline Kokoska
Avatar
28351 příspěvků moje polička 18. března 2024 08:40
Reakce na Karja:

nevím, jestli by se pak rozbrečel nebo oběsil...

My jeden cas byli v Ikea snad kazdy den, kdyz jsme zarizovali barak a druhy byt. Na obeseni jsem byvala spis ja, protoze muj muj si potrebuje nejdriv udelat prehled, jak on rika. Coz znamena prolezt vsechno, pak znovu to, co nejvic odpovida predstavam, pak se na to poradne nekoho vyptat a zjistit, ze informace jsou nedostatecne. Pak to znovu obejit a vyhodnotit, odjet domu, popremyslet a dalsi den se jit znovu ujistit, ze tam nic noveho nevyrostlo. Totez ve stavebninach kvuli venkovni dlazbe a v bauhausech, obi a hornbachach a dalsich obchodech kvuli vybaveni koupelen, svitidlum, podlaham, vestavenym skrinim (ty pak jeste v nekolika studiich na miru) a nevim cemu jeste. Kuchyn jsem si navrhla sama, vyhledala, kdo to udela a nenechala si do toho kecat, i kdyz se snazil, tak to bylo hned. Tyjo, strasny to bylo, doufam, ze uz nic zarizovat nebudem. To uz bych musela objednat leda to lopatovy komando.