Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Online Jitka77
Avatar
1153 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:50

Mha Ale identifikoval plíseň - dobře je vybavený na přežití!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 20:05
Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:31

Mha ty mu dáváš závin, já jim na první večeři na výpravě snažím řízky. Vždy část dovezou v neděli domů.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. července 2022 08:19

continuity

A taky s plísní?

Příště dostane camembert, ať  nejsou stížnosti.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 08. července 2022 08:24

continuity Mha Pamatuji se, jak jsem takto první večer na táboře rozbalila řízky - byly v nich stovky mravenců! Strašné zklamání!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. července 2022 08:34

Hanka H

mravenci! 

Takže řízky se mají dávat na tábor?

Budu se muset nad sebou zamyslet. 

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 08. července 2022 08:40

Mha no, jenže kdyby ty řízky rozbalil až po týdnu, už tam je nastěhovaná i královna. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 08. července 2022 08:43

Mha continuity Už bych to dál nerozvíjela- pamatuji se dodnes, jak se mi tenkrát zvedl žaludek a ještě dlouho jsem potom odmítala na akce řízek s chlebem.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. července 2022 08:47

Hanka H

Jo, rozumím. Určitá konkrétní jídla mám taky spojená s nějakou ohavnou situací. Můj muž nemůže ani přečíst Debrecinske parky a je mu zle.

Online žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 08. července 2022 09:34

Mha haha, úplně vždycky, když v obchodě vidím Debrecinske párky, vzpomenu si na svoji slovenskou babičku. Byla obrovská milovnice masa, uzenin obzvlášť. Dodržovala páteční půst a často čekala na půlnoc, aby si šla pak uvařit párky

Jezdili jsme k ní na východní Slovensko autobusem v noci, přijeli třeba v pět ráno, já žaludek jak na vodě a babička jak kulička stojí ve dveřích a ptá se: chcece parku?

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 08. července 2022 12:46

Barbora píše z tábora:

čau mami, mám jeden steh v hlavě, ale všechno je v pořádku. předevčírem jsem splnila 24 hodin mlčení. užijte si dovolenou, uvidíme se v úterý!

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 08. července 2022 13:46
Reakce na Mha:

Dnes mi napsal nejmladší syn z tábora stížnost, že ten závin, co s sebou dostal, je plesnivý.

Dostal ho na první taborovou večeři. Na táboře je přesně týden. 

Online brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 08. července 2022 13:50

Sweet Potato Taky pěkné! Aspoň vám nechce kazit dovolenou.

Já se všechno dovím, až za týden v neděli, takže mi nezbývá než věřit, že jsou ok.

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 08. července 2022 14:05

@Koho zajímá osud našich kufrů, máme zde další díl.

Vybaveni styčným důstojníkem (řidičem) jsme dorazili na letiště. Ten se s nasazením vlastního života (naběhla na něj nějaká velmi rozzuřená donna) probojoval k nešťastníkovi, který je nasazen v první linii. Ten mu vypsal papírek, s kterým se lze dožadovat vstupu do zavazadlárny. Jenze dál už jeho výmluvnost ani konexe (zná tam Beppa!) nestačily. Čekalo by nás patrně několik hodin čekání a pak nejistý výsledek. Kufry tam nejspíš někde jsou, ale mezi 7000 dalšími!!! (Ano, v úterý říkali 2000)

Takže je nestíhají zapsat do systému. A dokud je nezapíšou, budou tam...

Teď už jsme u moře (jak chudí příbuzní málem s igelitkou:-))) a hodláme si to užít.

(Edit: špatné vlákno, ale to je asi fuk)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. července 2022 15:20

brrr žádné zprávy, dobré zprávy

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 11. července 2022 14:18
Online Jitka77
Avatar
1153 příspěvků moje polička 12. července 2022 00:50

Máti po telefonu - chtěla sdělit, že se letos zase konal festival Masters Of Rock (bydlí poblíž), a název jí zjevně neutkvěl, tak řekla "sjezd chlupáčů"

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 12. července 2022 02:52

Sweet Potato  Jediná útěcha je, že za rok z toho bude skvělá vtipná historka. Užij si moře, já k němu dojdu pěšky, ale koupat se v něm nedá. :-(

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 12. července 2022 09:07

Ze jsem misto obvykleho-dorazim do Recka,koupim si boty...sla nakupovat zasuvky a vypinace.

Jinak travim dovolenou uplne jinak nez obvykle,na polostavenisti,nakupuju doplnky do koupelny a uz mame komplet loznici tak uklizim,a presto je mi krasne.Dela mi to radost a ani mi nevadi,ze se nevalim u more.

Na to tedy taky dojde,ale ted je tu jen 31 tak cekam az bude koncem tydne 35st.

Taky jsem si vzpomnela na  Kokoska jak psala,ze si berej jeji muz na dovolenou kancelar.

Tak ja doletela v nedeli a muz musel letet vcera do Nemecka(kvuli praci samozrejme)

No i tak mi tu az na muze nic nechybi.

A mam tu hlidace,kteremu davam vodu a jidlo a kdyz vstane tak je skoro vetsi nez ja.Nasel si nas sam,byt tu na furt tak ho adoptuju.

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 12. července 2022 09:18

Zarinya Ten je krásnej. Jednou už jste jednoho adoptovali, viď, ale dopadl špatně. Tak snad bude mít tenhle lepší osud.

A užij si stavební dovolenou, je super, že se to konečně hýbe!