Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 09:12

Sweet Potato zrovna jsem to chtěla napsat, prostě tě to donutí trošku zklidnit dech

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 09:14

Karja Zchladis si žáhu vodou a ne na dětech Vyssi level bude strčit pod tu vodu hlavu.

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 09:17

notna Hahahaha, to je snad i dobrej argument na ostrihani vlasů! To by fakt pomohlo, ledová voda a pak jdeš řešit situaci!:-D

Online Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 11:21

Karja bůhví co u toho dřezu slopala!

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 11:44

notna a další level je strčit pod tu vodu hlavu dětem :D

EDIt - proboha, tím nemyslím utopit!

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 11:47

Kokoska skotské střiky

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:11

Kokoska No ale to mi říkala kamarádka že dělali jejímu mladšímu nevlastnimu sourozenci, z dvojčat. a ještě to měli posvěcené od doktora. Normálně studenou spršku! Ale ona pry hystercila a několikrát přestala i dýchat, takže buď na zimu nebo pod vodu, aby se prej lekla. Jinak byli normální rodina naopak s těma moderníma postupama. No des. Jako mne by se ta sprška líbila (pro mě) ale co ty vlasy:-D

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:17

Karja já s tím teda zkušenost nemám, ani to nikdo nedělal mně, ani já dětem. Ale taky už jsem o tom slyšela, jen myslím, že u mě by to tu hysterii ještě prohloubilo :D

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:24

Kokoska Hahaha, tak asi zalezi, zda by tě tam strčil někdo jinej nebo by si šla dobrovolně! 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:27

Kokoska Karja u nas se tim vyhrozovalo hodne. A jednou mi to babicka udelala, ale ja si to nepamatuju dikybohu!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:27

Karja pod tu studenou sprchu strkala svyho syna sousedka kdyz se vztekal, tak to maminka jednou zkusila na brachu, no myslela ze ho zabila:-)) a ja to teda po letech ze zoufalstvi na syna taky jednou zkusila- na nej to vubec nemelo efekt, ale vubec, on to proste ignoroval, ten vztek byl silnejsi

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:41

viktorka_od splavu Jj, já si taky myslím, že to k ničemu není, ale ta malá holčička prej zapomínala dýchat u toho vztekani. Ji to začalo chytat už jako dvouletou a to jsou prostě ještě mimina no, těžko si s tím poradej. A fungovalo jim to, ale teda neříkala, že by to dělali obden, jen že jednou se takhle dusila a máma nevěděla jak ji nahodit, tak pak jim tohle fungovalo. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:49

Karja Tohle se z vyprávění stávalo ségře, že se tak vztekala, že ztratila dech, to strčení pod studenou vodu na to prý zabíralo.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:56

Já si to pamatuju spíš mlhavě, my jsme jen dva roky od sebe, zpětně si říkám, že ten pocit, když dítě přestalo dýchat, musel být šílený. A nevím, co se na tyhle situace doporučuje teď?

Jinak teda dávat vzteklý dítě pod sprchu, jen aby se uklinilo, mi přijde na hlavu, jsem si celkej jistá, že udělat to někdo mně, tak uklidnění by byla asi tak ta poslední věc, co by se potom dostavila!

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 12:59

Zina Jako tahle zkušenost od kamarádky je třeba 7 let stará, takže třeba se to tak doporučuje furt. Ono toho moc nevymyslis, nejlepší je tomu asi předcházet, ale tak ne vždy to jde, zvlášť když je tam víc dětí. No teď jsme OT. Prostě to někdy vyzkoušíme na sobě:-D až budu chtít to tady rozmlátit dám si hlavu pod proud vody:-D 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 13:02

Zina Možná by stačilo otřít obličej dítěte studenou vodou? Třeba žínkou? Kolega jednou strčil syna pod studenou sprchu. Nic na něj neplatilo a myslím, že druhá varianta byla dítě přizabít.

Karja Mně pomáhalo jedině dostat mezi sebe a děti aspoň dveře. Takže jsem obvykle řvala - vypadni, ale rychle!

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 13:04

Můj strejda se prý jako dítě někdy vztekal, až modral, tak mu taky na doporučení doktora dávali studenou sprchu a fungovalo to. Představuju si, že to dítě už nevnímá, co se mu říká nebo nějakou manipulaci, kdežto tu studenou vodu přehlídnout úplně nejde a nějak ho to nahodí. Nebo je to nějaký reflex třeba proti topení ?

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 14:04

dynda Možná se lekne a nadechne se?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 14:13

Karja Kamarádčina dcera přestávala dýchat a nic jiného tak dobře nefungovalo. Stačila trocha vody, nic drastického. Ono když ti dítě modrá v náručí, není moc co řešit.

Online žluťásek
Avatar
7609 příspěvků moje polička 16. listopadu 2021 14:14

Karja já mám vyzkoušený v horších chvílích čištění zubů a to funguje velmi dobře. Asi kombinace studené vody, svěží pasty a že na chvíli opustíš tu výbušnou situaci.

Velmi doporučuju. Už jsem to dlouho nepotřebovala, ale když byl syn mladší, mnohokrát mi to pomohlo zachránit situaci.