Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Karja
Avatar
35802 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 15:13

Sweet Potato Tak to mě dostalo. Vidět to naživo, tak se tam snad směju v předklonu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 15:15

Karja Je to v podchodu, tak by ses krásně rozléhala.

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 19:59

Nevím, kam to dát - dneska jsem už viděla reklamu na Kofolu - já nemusim, já už ho vidim, není nějak brzo?!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 20:06

Vilemina řekla bych, že s listopadem by mohla začít každý rokale brzy to! Skončil halloween, tak je potřeba přijít s něčím dalším, no.

Online continuity
Avatar
33603 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 22:45

Rozosmiali je špatné slovo, už 10 minut nemôžem lapiť dych. 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 08:49

Zase Bc. Komínek

Městská policie Přerov
9.11.2021 
Čas od času se stane, že když někdo něco ukradne, skončí zavřený. Co se ale stane, když někomu ukradnou den, respektive noc? Jedno ráno přišel personál sportovní haly do práce, když tu uvnitř objevil uvězněného nezvaného hosta. Nebyla to vačice, profesionálně hrající zdechlinu, ale neznámý muž. Abychom se dozvěděli, kterak se vše událo, musíme se vrátit na úplný začátek. Dotyčný chlapík vyrazil z nedaleké vesnice do středoměsta za sportovním zážitkem. Konkrétně tedy za volejbalem. Každý kontakt s míčem oslavoval kapkou alkoholu. A že jich při tomto sportu je. Jak zápas gradoval, zazvonily poslední střízlivé buňky na Zvon hanby a odešly Uličkou ponížení pryč. Jako poslední vzkaz vyslaly muži poselství, že další set již nezvládne a měl by jít k ledu. S touto myšlenkou se muž překvapivě ztotožnil a vyrazil na hokej. Jelikož však jeho kroky řídily zbylé buňky, které při chůzi mačkaly náhodná tlačítka, nesešel po schodech dolů, aby opustil halu, ale nahoru, kde mohl opustit leda tak své vědomí. Pak jeho mysl vyhlásila blackout a týpek si ustlal v jedné prázdné šatně. Vzhledem k tomu, že byl vypnutý, nevšiml si, že se zhaslo v celé budově, a ta se pohroužila do ticha. Celkem logicky si nevšiml ani toho, že šatnu někdo zamknul a pokud ano, bylo mu to jedno. Uprostřed noci vystoupilo z ilegality střízlivějící vědomí a svého majitele probudilo. Ten po chvíli tápání pochopil, že je uvězněn. Netušil však, kde, proč ani jak. Aby bylo vězení dokonalé, zjistil, že nemá ani telefon, aby si přivolal pomoc. Ne, že by to bylo něco platné, protože stále netušil, kde se nachází a jak se tam dostal. Zvítězila v něm však touha po svobodě a do těla mu začal tryskat adrenalin, který sváděl poměrně nerovný boj s lihovou okupací. Hanácký Edmond Dantès se jal holými prsty bojovat s překážkou v podobě zamčených dveří. Bezvýsledně. Jeho snahu by ocenila snad jedině venkovská metalová kapela Metlička v remaku klipu Unforgiven. Dveře z mletého papíru byly zkrátka neprostupnou bariérou. Vyčerpán papírovým bojem kapituloval a opět usnul, přičemž spal až do kuropění. Tak ho, jako tu zmíněnou vačici, nalezl personál a přivolal strážníky. Denní světlo muži omotalo oči ostnatým drátem a jazyk dokázal o patro rozmělnit zrno na kvalitní mouku dvounulku, přesto společně s hlídkou dal dohromady výše popsané události. Škodu přislíbil plně uhradit a po zjištění, jak dopadly všechny zápasy, odkráčel krokem carského důstojníka domů. Bez mobilu a hrdosti, zato s ukradenou nocí.

Online jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 11:28

daniela 

Tak tohle je jeden z Komínkových nejlepších kousků...Magnesia litera je v dobrých rukou.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 18:14

jerry To jo! V tomhle jsou zase perly. Hanácký Edmond Dantes

Ještěže nás @Garfie s dílem pana Komínka seznámila

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 18:29

Ja vam nevim, mne to prijde takovy az krecovite vtipny, takova urputna snaha o vtipnost.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 18:49

Kokoska Jé, díky žes to napsala. Mne vždycky moc bavil, ale tohle už je takové hodně na sílu. I když některé hlášky vtipné jsou, celek už je pro mne moc.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 22:01

Kokoska 

Mně taky, takový pubertálně trapný. 

Online Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 22:08

daniela Denní světlo mu omotalo oči ostnatým drátem... jo, to znám. Geniální vyjádření.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 13:10

Libo-li trochu grafického odpadu? Brožura školy, kde se mimo jiné prý studuje na designéry... Já netušila, že WordArt je furt v kurzu

Online continuity
Avatar
33603 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 13:18

andulka01 já bych k tomu tak kritická nebyla. Počítám, že to je výtvor studentů, a tak do toho každý něco vložil. Předpokládám, že to dělali ve Wordu, protože na nic vhodnějšího nemají licenci. Na mediální tvorbu bych tam dítě asi nedala ( já bych teda dítě nedala na odbor mediální tvorba na žádnou SŠ). 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 13:37

continuity O to smutnější je, že škola, která má obory Designér-aranžér a Mediální tvorba, zpracovává svůj vlastní mediální výstup ve Wordu - například profesionální balík Adobe je pro školy za pár korun. Ty školy nejsou zas tak chudý, aby nemohly platit zvýhodněnou licenci. Dyť ten absolvent pak musí jít někam do práce, do studia, tiskárny - na každé stránce té brožury je totální typografický marast. To, že by to mohla být práce studentů jako důvod neberu, to je jen důkaz, že je nic nenaučili. Nejen, že bych tam asi nedala dítě, ale hlavně bych nechtěla zaměstnat absolventa.

Offline Pinot Noir
Avatar
24432 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 13:42

andulka01 až zrak přechází

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 13:44
Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 15:07

Mně ten Komínek taky nějak nezaujal, přijde mi to zbytečně moc ukecaný a vlastně se mi to ani nechce číst. Ale zaujaly mě dveře z mletého papíru

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 20:06

andulka01 Teda působí to jako docela slušný retro. 

Jak považuju WordArt za super věc, tak od školy bych čekala něco modernějšího.