Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Online Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 15. března 2021 21:51

coralline sakra, teď mě zajímá, co je to za bagetu

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 16. března 2021 08:49

Pinot Noir Když já nevím A normálně názvy ani nečtu, takže bych stejně nevěděla, jestli mám sedláckou nebo rustikální, tuhle jsem si přečetla ze zvědavosti, protože jsem ji viděla poprvé, asi novinka.

Offline dzizisketa
Avatar
7487 příspěvků moje polička 16. března 2021 19:17

Blbě rozvržené nápisy

U některých jsem si zaslzela smíchy 

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 18. března 2021 23:37

Objednávala jsem dětem na Vánoce příbory s jejich jménem. Paní objednávku nezvládla, poslala mi to až v březnu a jako omluvu mi poslala lžičku se jménem...na té lžičce je jméno úplně nejvíc neoblíbené osoby, co znám. Prostě hrozná mrcha. Tak to jsem se upřímně zasmala.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2021 07:52
Reakce na coralline:

Pinot Noir Když já nevím A normálně názvy ani nečtu, takže bych stejně nevěděla, jestli mám sedláckou nebo rustikální, tuhle jsem si přečetla ze zvědavosti, protože jsem ji viděla poprvé, asi novinka.

​Já včera poprvé viděla v Albertu rohlík označený jmenovkou Stáňa, tak se tu asi rozmáhá kreativní pojmenovávání pečiva

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 19. března 2021 08:06

tv

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 19. března 2021 08:34

Mermaid Stáňu znám

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:52

Včera mi holky sundaly, ze zdi zrcadlo, prostě ho vytáhly z držáku. Tak jsem poprosila dědu, zda by mi to neopravil. A dnes ráno kartáčuju po dlouhé době dceři vlasy a říkám si ,,panebože ona má tak kulatou hlavu,,. Pak mrknu na sebe, a koukám jsem o 15 kilo těžší. On děda to zrcadlo totiž trosku vypouknul, takže nám tu vyrobil hotovej Petřín! Jen sambo to okomentoval ,,hodně dobrý,, protože jemu to dělá široký ramena a celkově je v tom takovej namakanej:-D

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 19. března 2021 11:33
Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 19. března 2021 11:40

tv No musím s tím něco udělat, mám v tom boky jako skříň, doslova!

Online Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. března 2021 13:55
Reakce na Karja:

tv No musím s tím něco udělat, mám v tom boky jako skříň, doslova!

​A prsa dobrý?

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 19. března 2021 13:58

tv 

Woodoo lžička!

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 19. března 2021 13:59

Tabea Všechno blbý. A hlavu v tom mám jak žabák. V tom bych se měla fotit do outlookovyho vlákna:-D. 

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 19. března 2021 22:56

dzizisketa   ale  nevím teda , jestli mě JESUS  SCARES víc rozesmálo, nebo vylekalo :-) 

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 19. března 2021 23:13
Reakce na dynda:

tv 

Woodoo lžička!

​To je, podle mě, jasná karma. Velice špatně jsem o této osobě smýšlela a to mám za to!

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 21. března 2021 16:52

Dívala jsem se na COS slevy a google přeložil jako "výprodej všech žen"

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 21. března 2021 21:19

Karja Moje babička byla švadlena a šila doma. Na chalupě po ní máme vysoké zrcadlo, strašně staré a nekvalitní. Když jedeš od spodu nahoru, tak se různě vlní a máme obří nosy, pusy, dlouhé nohy. Kolikrát u toho kluci vydrží hodinu. Jen si říkám, že chudáci zákaznice, kdysi

Online continuity
Avatar
33786 příspěvků moje polička 21. března 2021 22:28

No jak si ztěžuji vedle, u nás všude bahna po kotníky, na poli stojí voda a co nevidím. Jsme ohroženi půdním suchem!

nejspíš tady chceme pěstovat rýží, protože běžné obiloviny z těch louží určitě nevzejdou. 

Offline Anička dušička
Avatar
90 příspěvků moje polička 22. března 2021 07:20

continuity Množstvo blata a množstvo vody v pôde nie je to isté. Hlavne v posledných rokoch. Kedysi blato znamenalo, že je pôda nasýtená vodou. Dnes to často znamená, že je v pôde málo mikroorganizmov, pôda je zhutnená a nedokáže prijať dostatok vody. Voda zostáva na povrchu dovtedy, kým neodtečie alebo sa nevyparí. Mnoho ľudí si myslí, že množstvo vody v pôde ovplyvňuje len inzenzita a frekvencia vodných zrážok. Veľmi však záleží aj na stave pôdy

V Čechách sa pomerne intenzívne pracuje na vrátení vody do krajiny. Závidím, na Slovensku sa o tom len kecá (alebo ani to nie). 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 22. března 2021 10:19

Pobavilo dnešní oznámení zaměstnancům:

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

k výskytu bachyní a selat v areálu naší nemocnice sdělujeme následující.

I když si vážíme toho, že si pro porod a výchovu selat vybrali právě areál naší nemocnice, musíme v prvé řadě zajistit bezpečí zaměstnanců a pacientů nemocnice.

......... 

V tuto chvíli mohou divočáci projít volně už jen přes hospodářskou vrátnici, což se min 1x stalo, ale jak všichni víme, bez kartičky a bez respirátoru se do areálu naší nemocnice těžko dostanou.

Odbor provozu a odbor bezpečnosti