Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 10. července 2020 16:30

Občas jezdím autem s kamarádkou, která se taky bojí předjíždět kamiony ve zúžených místech. Má celkem malý auto, tak si z ní dělám srandu, že je jako ty čivavy, co si myslí, že jsou dobrman. A když začne, že se tam nevejdem, tak křičím jeď, jeď, my jsme čivava

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 10. července 2020 17:45

coralline  civava... To si budu rikat taky. Muj byvaly vzdycky volal: mas tam mista na tri autobusy..! (Ale to uz bylo davno, to jsem jeste byla zacatecnik..)

Offline continuity
Avatar
33437 příspěvků moje polička 10. července 2020 19:49

coralline Pavlena kdyz ja dlouho jezdila s autem, co má 220 cm na šířku. A kolikrát je maximalni šířka toho pruhu 2 metry. Já vím, že se tam vejde i dodávka, jenom je to prostě na cm. 

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 10. července 2020 20:56

continuity My taky mame jedno auto sirsi, a sambo rikal, ze mu nevadi predjizdet,naopak, ze se tim udrzuje vic v pozornosti. Ja si tim teda netroufla, ja jedu vmacknuta mezi ty kamiony a rada!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 10. července 2020 21:00

continuity no tak s tou dodávkou tam ale nesmíš:-)

Karja já jedu podle toho, na co se cítím to mě naučili v autoškole, pokud si nejsem jistá, tak na to dlabu. a 2. co mě naučil tatínek: nezavazet. takže klidně pojedu na stotřicítce stodvacet, ale v pravým. 

Offline continuity
Avatar
33437 příspěvků moje polička 10. července 2020 21:09

viktorka_od splavu já to vím, ale víš kolik se jich tam motá?

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 10. července 2020 21:12

continuity Jenže auto, kterým jezdíme my, tam má mezeru půl metru

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. července 2020 21:22

Pobavili mě sousedi. Mladej tady byl týden sám a proběhla tu párty. Dnes jsem cestou z koupaliště i se synem potkala dva sousedy. Jeden mladší, mají malé dítě a jeden starší už s dospělými dětmi. Smáli se a prý "Hele hlavní organizátor párty" Tak jsem čekala nějaké výtky a místo toho se oba smáli, že dobrý a nemuseli volat policii, prý byli v mládí horší. Nakonec ještě řekli, že příště to máme vyvěsit na nástěnku, že jedeme pryč, aby věděli, rodiny odeslali a mohli se přidat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 10. července 2020 22:49

Renusatko super sousedi:-) taky jsme kdysi meli, ze delala dcera party jsem zjistila az zahodnou dobu podle skla za gaucem:-))  tak se ptam sousedky a ona: no jasne, kruta parba, ale to bysme vam nikdy nezalovali!:-))(starsi lidi s davno dospelymi detmi)

Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 11. července 2020 18:13

Renusatko viktorka_od splavu Skvělý sousedi!  Tak by to mělo být!! 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 11. července 2020 23:15

viktorka_od splavu Garfie Ono to vzniklo prý tak, že se sousedka kvůli hluku bála, jestli někdo nevykradl sklep a tak ráno říkala, že by syn měl dát vědět, že bude párty , proto ta nástěnka.

 Tady v domě je 12 bytů. Za 20 let se tady vyměnili nájemníci pouze v jednom bytě. Manžel tady žije od dětství a všichni mu tykají, postupně začali ti starší tykat i mně  Byty většinou kupují nebo dědí děti, které manžel v dětství znal, takže takové rodinné. Ovšem zrovna sousedi nad námi tady bydlí rok. 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 13. července 2020 21:03

Pobavilo mě, že předseda nějaké řecké hotelové agentury se jmenuje Babis Vulgaris. 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. července 2020 10:27

Tak si tu jen odložím, protože nevím, komu bych to říkala. Pobavil mě sen nakonec, jinak to byla spíš lehká paralýza, ze které jsem se vracela do normálu celkem dlouho. Ale tak přesvědčivě tam byl  vykreslen vztah s mým milencem, že jsem po probuzení dlouho přemýšlela, jestli ho fakt mám nebo nemám. Nemám samozřejmě  

Online Kokoska
Avatar
28189 příspěvků moje polička 14. července 2020 10:33

moonlight a byla to úleva nebo ti to bylo líto? Někdy jsem ráda, když se probudím a dojde mi, že to byl jen sen.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. července 2020 11:42

Kokoska Otázka na tělo  Ne, já jsem fakt byla hrozně ráda, že jsem se vůbec prodrala zpátky do reality, to už se mi dlouho nestalo. Doslova vlastně, protože mě nakonec snu někdo přikryl dekou, milenec nebo muž, to jsem nevěděla, no uf, to byl boj. Ale milenec byl mladý a krásný samozřejmě!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 14. července 2020 11:50
Reakce na Kokoska:

Někdy jsem ráda, když se probudím a dojde mi, že to byl jen sen.

​obcas se mi stava takova podivna vec, ze si ve snu vsimnu jakesi nelogicnosti (napriklad milence, ktereho nemam:-)) uvedomim si ze je to sen a "probudim se", sen pokracuje, vstanu a jdu do prace nebo podobne ale znovu si vsimnu ze neco nesedi - porad snim. pak uz opravdu nevim, snazim se dostat na vysetreni na psychiatrii, zavrou me do blazince, jenze ja z nej vyjdu skrz zed- sakra, porad je to sen! 

fakt desivy, fuj

Online Kokoska
Avatar
28189 příspěvků moje polička 14. července 2020 12:11

viktorka_od splavu to zní dost hrozně

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 14. července 2020 12:16

Kokoska to je no. jen tim chci rict ze ten okamzik "jsem rada ze se z toho probudim" jeste nemusi byt definitivni vyhra

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 14. července 2020 12:27

viktorka_od splavu 

...hmm..., třeba, i když máš dlouholeté spokojené manželství, tak Tě prostě občas napadne myšlenka na jiného chlapa(v různých situacích a tak...), a jako víš, že to není nenormální a současně víš, že by se to "přece nemělo", ale prostě napadá Tě to. To nejsi stopro jediná.

To ve snu ten milenec - prostě s tou myšlenkou si pohráváš, byť víš, že se to nestane, a ten blázinec - nejsi blázen, to jsou ne nenormální myšlenky(napadají kde koho, aspoň občas, nekdy, podle mě), proto z toho blázince odcházíš, protože blázen nejsi...

Offline andulka01
Avatar
10609 příspěvků moje polička 14. července 2020 13:49

viktorka_od splavu moonlight Jo, ze snu do snu. U mě teda z hnusného snu do dalšího hnusného. Skoro furt to samý, jen v jiném provedení. Třeba čtyřikrát za sebou. Ráno jsem pak strašně vyčerpaná. Shodou okolností právě dneska v noci.