Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 02. června 2020 13:30

viktorka_od splavu pokud to neni ta nase krabice, ktera tim jak je to vysoke a siroke, tak na normalnim parkovisti nemam sanci:D posledne se me pred stavebninama chlapi ptali, jak se s tim jezdi. Tak jim rikam ze skvele, ale at se spis ptaj jak se s tim parkuje:D

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 02. června 2020 13:42

continuity ono umi kolme parkovani? To moje jen podelne, obcas to pouzivam. Jen se teda musi o dost prejet ta dira, aby si j zmerilo, a kdyz za mnou nekdo jede nalepeny, jak byva zvykem, ,tak je malokdy ochotny couvat. 

S manualem jsem jeste jezdit uplne nezapomnela, ale nebavi me to a obcas zapomenu prerazovat na nizsi stupen. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 02. června 2020 15:36

Já se přiznám, že máme nový auto v automatu už asi půl roku, ale ještě v něm nejezdím. Asi kdyby to bylo jenom nový, nebo jenom automat, bylo by to lehčí, ale tahle kombinace je pro mě vražená. Přitom auto všechno umí, parkuje dobře na všechny způsoby, líp svítí (jezdím i potmě) a nemusela bych mačkat spojku, což je momentálně trochu problém, ale nedaří se mi překonat strach a radši dál obsluhuju naše dva starý "vraky".

Moc tomu rozježdění teda nepomáhá muž, i když si myslí přesnej opak, protože když do toho sedneme spolu, tak má takovej ten jakoby chápavej a trpělivej tón, perfektně modulovaným hlasem mě upozorňuje na drobné... okolnosti mého řízení (určitě ses podívala dozadu, viď, než jsi tak šlápla na brzdu? a tebe asi bolí trochu hlava?), po poslední podobný jízdě jsme dojela na Zličín (asi 20 minut od nás) úplně vyřízená, to bylo ještě před covidem, a od tý doby sbírám odvahu na další pokus :-D.

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 02. června 2020 15:40

Zina dam ti dobrou radu...JEZDI SAMAvyresi se tim vsechny problemy s rizenim!

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 02. června 2020 15:44

rasaNori a problem je v automatu? muz touzi po multivanu a ja si dala jako podminku automat, kdyz uz mam ridit autobus :), ale nikdy jsem s automatem nejezdila... doufam porad, ze ho to prejde a zustaneme u mpv. 

Zina Jezdim uplne v pohode, pokud nevezu sveho muze. 

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 02. června 2020 16:20

Muj muz nekritizuje zpusob meho rizeni, ale trasu. Jezdime mym autem na ten nas venkovsky byt, protoze mam prives na kola a auto je i skladnejsi vevnitr. Ja mam svou oblibenou trasu, on jinou, ale porad mi ji vnucuje. Kdyz jel minule sam, tak zabloudil, protoze v jednom miste je objizdka a on nezna nejkratsi trasu jak jet jinudy. Dik navigaci se nejak promotal pres pul okresu a basnil o tom, jak to byla krasna cesta a ze priste tamtudy urcite musime jet. Tak jiste, az bude ridit on, at to na HavlBrod vezme treba pres Olomouc.

Online continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 02. června 2020 18:40

viktorka_od splavu Pavlena no tak tahle mrcha se prostě nerozjede, když stojí, stojí. Musí se zmáčknout plyn a krám vystřelí vpřed. Což je velmi super, pokud vpřed je 1,5 m ode zdi.

Když alespoň trochu jede, tak už jede i bez plynu. Ona je tam nějaká vifikundace, aby zůstal stát na semaforu i bez plynu a brzdy. Asi to jde vypnout, musím to promyslet, co bude lepší. 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 02. června 2020 19:24

Lamicka nikoliv, ale ve velikosti auta:D ja mam mensi problem se stridanim aut nez muz, ktery jezdi se dvema s manualem a jen obcas ridi automat, nez ja co na me vzdy zbyde krava obrovska oranzova:D

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 02. června 2020 19:48

rasaNori tak to jo, no stejne me to neuklidnilo mam obcas problem odhadnout delku i u sharana. Tuhle jsem vycouvavala na malem parkovisti z mista a projizdela pani, tak ji mavam, at jede a ona na me mavala, ze nemuze. Nez mi to doslo, zabarikadovala prujezd...

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 02. června 2020 19:50

rasaNori jezdis s popelarskym?

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 02. června 2020 20:04

Lamicka jako ja to auto miluju, o tom zadna, ale na dlouhe cesty. Tady to cukani po meste je s tim obcas o nervy. Navic ma spousta lidi pocit ze mi to musi dat sezrat nebo jak to rict, rozhodne si toho vic vsimam v tomhle nez v tech ostatnich...

Kokoska my mu rikame mimo jine cestar:D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33669 příspěvků moje polička 02. června 2020 20:11

Zina Máme teď podobně vražednou kombinaci automat půjčený od "tchyně" a taky to nejde....plus ta spolujizda 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 03. června 2020 11:22

continuity hm, ja ta "vylepseni" povazuju za hrozny vopruz pocinaje uz start-stop.. holt su konzerva. standard u automatu to vazne neni a neguje to vsechny klady teda

Offline Pinot Noir
Avatar
24424 příspěvků moje polička 03. června 2020 12:35

Nevím proč, ale rozesmál mě Mořský Ken

Offline Makara
Avatar
2217 příspěvků moje polička 03. června 2020 15:14

Pinot Noir no ve mně to vyvolava spíš .

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 03. června 2020 18:49

jerry

VVy máte automaty i v práci? My teda pár taky, ale obyčejné referentské Fabie jsou manuální, za což jsem byla ráda, protože jsem si před první jízdou musela nastavit i blbá zrcátka podle manuálu

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 03. června 2020 19:04

Pinot Noir Moc hezkej mořskej pán.. ...nebo panic..

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 03. června 2020 20:02

Potrefenáhusa Před lety jsem odvážela z centra Prahy tchánův BMW, nulová zkušenost s automatem, nervy z drahyho velkyho auta... no, přes Prahu jsem se opotila dost, ale pak jsem si to báječně užila. Řídím moc ráda, razeni mi neva, ale na to denni dojizdeni by mi automat vyhovoval dost.

Online continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 03. června 2020 20:06

Dnes mi šéf řekl, že s automatem bude jiný problém: po měsíci začnu prosazovat automat i jako auto do rodiny. 

To možná ani ne, ale toto je o 20 čísel užší než to, co máme. A to je znát dost. 

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 03. června 2020 20:19

Pinot Noir tak u tyhle veci bych byla pro nejake to genderove neutralni TO