Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 14:53
Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 15:07
Reakce na Magráta:

Na Visače se těším tuhle sobotu na hradech v Rožmberku

​Minulou sobotu jsem byla na hradech na Švihově a řádili jak zamlada. Jeden z nejlepších koncertů za oba dva dny.

Offline continuity
Avatar
33576 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 18:35

Tak mi ING vypovedelo sporici ucet (pokud nedodam formulare podepsane s overenym podpisem.) Pokud bych je vsak laskave naskenovala a nahrala do jejich aplikace, najednou nic overovat nemusim. Hlava mi to nebere, zas si rikam, ze nemusim rozumet vsemu. 

Docela si nabehli, protoze jsem se pri te prilezitosti podivala jak mi ty penize uroci a zjistila, ze vice mene stejne mizerne jako moje hlavni banka. Takze, kdyz budu dal sedet na gauci a pit cider, budu na tom uplne stejne, jak kdyz se budu vyplnovat s lejstry na 8 stran a pak se s tim skenovat a kopirovat s obcankou

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 19:17

continuity Na zdraví!

Offline continuity
Avatar
33576 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 19:34

Sweet Potato diky, udela jsem si ze zbytku svickove tatarak a to se u nas povinne desinfikuje... asi dnes uz nic odpovedneho delat nebudu.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 14:57

Dnes mi chciplo auto na prechode, pesi pani se mi do okenka zasmala a okomentovala, ze to se mnou nejak nespolupracuje a o 15 metru dal na me asi tak ctyrleta divenka ukazala a zavolala:jee holcicka jede!!! 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 01:36
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 23:27

No, dnes ma dal dole jeden pán vo facebookovej skupine o miestnom nárečí. Síce som s daným slovom mala pravdu, ale vraj som príliš mladá, aby som také niečo mohla vedieť !

A to ani len o nadávku nešlo!

Online Samantha
Avatar
1716 příspěvků moje polička 13. srpna 2019 12:51

Kromě článku ohledně fialového bydlení několik dalších titulků...

Na policejní vůz spadl medvěd, auto začalo hořet

Potápěče pokousal žralok, naštěstí kolem zrovna pluly zdravotní sestry

A pak tohle:

Přišel vám balík. Podvodníci se vydávají za pracovníky České pošty

(to není zrovna dobré mimikry, mě v životě ČP balík nedovezla)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. srpna 2019 14:01

Na IG Radky Třeštíkový tohle, já ani nevim jestli je trapnej nebo vtipnej ale nasmála jsem se

https://www.instagram.com/p/ByiLj_CiTPj/

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 13. srpna 2019 15:39
Reakce na Samantha:

Přišel vám balík. Podvodníci se vydávají za pracovníky České pošty

(to není zrovna dobré mimikry, mě v životě ČP balík nedovezla)

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 10:32

Možná by to mohlo být ve stížnostech, ale mě to spíš pobavilo:

Dnes ráno na nádraží v Libni. Ze dvou otevřených okýnek obsazené jedno, z prvního si odběhla sympatická vždy milá drobná blondýnka, v druhém seděla nová paní, přistupovala jsem tedy už s obezřetností:

já: Dobrý den, prosím jednu jízdenku do Pardubic včetně místenky na Pendolíno s odjezdem v 7.16 hod, pokud možno samostané místo

paní:  volno na samostatné sedačce určitě nebude

(jezdím téměř každou středu a dosud vždy bylo)

já: to nevadí, pakliže není volná samostatná, vezmu si zdvojené sedadlo

paní: kam to chcete?

já: do Pardubic (obezřetnost stoupla úměrně s údivem a lehce ze zvedla i křivka nas.anosti)

paní: hm tak není tam volno, teď paní prodala poslední místo, volno je jen v první třídě

já: tam ale nemohu s pejskem, že? (pes mi visel v klokance, tedy víceméně seděl v okénku, tedy nebyl ve schránce s pevným dnem)

paní: udivený pohled a hypnóza monitoru (zřejmě usilovně přemýšlela, kde to zjistí)

Netrápila jsem ji, ani řadu lidí za mnou a řekla jsem ji ať mi tedy prodá jen tu jízdenku do 2. třídy. 

paní: a kam to chcete? ....................................

já: do těch Pardubic pojedu

Prodala mi jízdenku a mezitím moje úžasná blondýnka obsadila svou přepážku, mazala jsem tedy za ní, jestli by byla tak hodná a nepodívala se, jestli přece jen není místo v Pendolínu, že sic kolegyně říkala...ale že se přece jen ráda přesvědčím...  a vybrala jsem si z několika volných samostatných sedadel v Pendolínu Praha Libeň - Pardubice 7.16 hod.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 10:40

Viatori Má to šťastný konec, tak hurá, ale jinak by člověk nejradši tloukl čelem do zdi.

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 12:18

Mutziputzi Fero je božíNemá Verešová nějaký strnulý, čili napíchaný, rty? Se mi tak zdálo.

Tak jsem projela asi deset a jsem ráda, že mám voděodolnou řasenku. Je výbornejNo, možná to někomu fakt přijde trapný, to uznávámale mně ne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 12:28

stes já nevim, mně přijde zoufala...velký bundyyy

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 18:48

Chlapecký sbor odmítnul přijmout dívku a jde k soudu kvůli diskriminaci

Ovšem nejlepší jsou ty komentáře pod článkem...

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 11:15
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 11:58

jerry je to vyřešeno. Žaloba byla zamítnuta. 

Offline RoSa
Avatar
8188 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 12:03

daniela já teda nevim, ta atrakce se jmenovala Adlerflug, byla natřená hnědou barvou... a nikdo si toho nevšiml? (tu barvu beru zpět, provozovatel se jmenuje Braun)