Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:04

marieu ad pomerancovy dzus v punci-sice to je pracnejsi, ale vymackany skutecny pomeranc = naprosto jina chut:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:21

po ranu jsem se zasmala Nedělní nicnedělání

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:38

viktorka_od splavu tak tohohle brouka do hlavy jsem tqky nepotřebovala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:49

marieu já se směju ještě teď já si dnes vzala volno a jsem sama doma, že se budu jen flákat a nalakuju si nehty. no, tak šichtu jsem započla už po půlnoci, kdy se automaticky spustil vysavač, jenže jsem ho zapomněla v jiném patře. před sedmou pracovní telefon, pak zpráva ze školní aplikace že dítě má absenci (zaspal na sedmou) v osm jsem teda vstala, že začnu převlíkat postele, mezitím se zoufalej muž v praze snaží vyzvednout uvězněný vánoční dárky v podniku co má inventury, jdu se kouknout jestli není třeba vyprat i něco dalšího, tyo, chtělo by to větší pračku, další pracovní telefon.. kočky hladový doteď a já se směju a nemůžu přestat

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:58
Reakce na Aranel:

A pyžamo od barbucha už je taky doma!

​Tak ať se ti v něm dobře spí!

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:58

viktorka_od splavu mám děti ještě nalý, takže zpráva ze školní aplikace o absenci mě upřímně vyděsila. U nás doma od rána taky trochu absurdní divadlo. Košík přijel dřív, ješte jsem byla v pyžamu. Holčičky se po ránu vždycky trochu pošťuchujou, při napomínání si vždycky nadávám za ty jména (Emma, Anna) páč se v tu chvíli pletou, starší ty výtky bere děsně úkorně. Mžourám u ranní kávy a vidím nedávno umytý okno, jak je zapatlaný otisky dětských rukou zevnitř a otisky křídel od hrdliček, který lítají na malý krmítko pro sýkorky na parapetu. Malá odmítá chodit na záchod do koupelny, momentálně vykonává velkou potřebu na nočníku přímo v kuchyni a k tomu hraje ze záznamu na BBC Bowie. Nevím jak ty, já jsem dokonale vyklidněná

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:00
Reakce na Renusatko:

Sirup na svařák

Nový koření do svařáku?! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:07

marieu já taky. konečně jsem si uvařila kafe

(jo a jdu objednat na rohlíku, protože ještě k tomu jít do obchodu fakt nechci

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:17

barbucha ó ano. Funguje to. Nicméně rozumím osobním  preferencím i předsudkům na tomto poli

viktorka_od splavu  chybu s kamenným obchodem jsme udělala v neděli. Doufám, že na dlouhou dobu napisledy. Fronta na vozíky a lidi jak zpitomnělí. Zlatej Košík, tady u nás na vsi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:34

marieu Já jsem včera málem zmrzla ve frontě před alzou, to bych taky už nechtěla opakovat

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:40

viktorka_od splavu máš používať aplikáciu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:46

paktofonika aplikaci na co?

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:48

viktorka_od splavu muž to posledně vyřešil alzaboxem a byl spokojen. Naštěstí do vánoc náš čekají už jen potraviny.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 09:49

viktorka_od splavu aplikáciu na Alzu, si prídeš rovno po nachystanú objednávku bez čakania vo fronte.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 10:01

paktofonika marieu nojo, ale to jsem neobjednávala já. ještě se mě vyptávali co v tom je

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 10:07

viktorka_od splavu a mě budete říkat, že jsem akční

Manžela, který mě třikrat za neděli vyžene do Obi, bych brzo na té zahrade zahrabavala - ten můj planuje praci podobne, ale jezdí si tam sám. 

jedina nezbytná věc z toho dne byla utěšit kamarádku.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 10:09

continuity jo s tím chlapem souhlas, naštěstí já nemám domácího kutila a když už, tak zásadně nikoho při práci nechce a nesnese, což je občas k vzteku taky, protože prostě pomoct si s ničím nenechá:-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 10:56

viktorka_od splavujá mám dnes odpolední. Za půl hodiny jdu do práce, tak akorát vstávám.

A ta Alza...u baráku máme Alza box, za 5 minut jsem byla včera doma. Je to u Intersparu.

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 10:58

Renusatko no to už vůbec si neumím představit, jak mě někdo v neděli(!) tahá z postele už před osmou. My tady každý večer tahame sirky, kdo vstane ráno kvůli dětem. Hlavní výhodu pandemie spatřuji v tom, že jsme mohli vstávat později. 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 11:20

Jo a ještě jsem včera z autobusu viděla ty slavné Klínové řemeny

Prostě když venkovanka jede do Prahy, musí to vzít z gruntu.