Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 11:34

Renusatko jo ten box, no, vim, to už mě poučilo dítě když jsem s drkotáním zubů dorazila dom, že to má ozkoušený no ale jak říkám já to neobjednávám a neměla jsem to původně ani vyzvedávat. doufám že už nic nebude a když, tak to zkusím nadhodit

Online continuity
Avatar
33585 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 11:37

U nás jsou Alza boxy beznadějně plne. Nebo alespoň byly před dvěma týdny, možná je to teď lepší?

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 11:41

continuity já jsem neměla problém, jen to zrovna nebyl třeba ten nejbližší.. ale na mé trase domov - práce to v pohodě jde, mohla jsem si vybírat

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 11:47

continuity viktorka_od splavu u nás je to tam celkem nové, tak když to nevíš, tak to nehledáš. Dala jsem to tam v neděli a v pondělí večer to bylo k vyzvednutí. Tak super.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2020 13:08

continuity myslím, že už je to teď lepší. Soudím podle zásilkovny, kde jsem minulý týden stála půl hodiny a včera jen deset minut.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2020 13:09

continuity s tím vstáváním souhlasím. Nechápu to, ale poslední dva měsíce se na pozdější vstávání přeladily i děti.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 13:22

continuity Potvrzuju. Alza boxy nepoužitelné.

A ve výdejně muž taky neuspěl, protože Alza mu z objednávky něco nedodatelné vyhodila, takže cena neodpovídá objednávce, čili kód mu to nevzalo. A dovolat se tam je skoro tak složité, jako volat na hygienu

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 15:42

Sweet Potato litiju....ja uz se pripravuju,jak budu s cosem resit ty saty,pac penize uz davno maji.

Dnes me dvakrat vzbudil kuryr se zasilkama pro sousedy.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 17:55
Reakce na continuity:

viktorka_od splavu a mě budete říkat, že jsem akční

Manžela, který mě třikrat za neděli vyžene do Obi, bych brzo na té zahrade zahrabavala - ten můj planuje praci podobne, ale jezdí si tam sám. 

jedina nezbytná věc z toho dne byla utěšit kamarádku.

​Moje řeč! Mě překvapilo, že tu strašlivou buzeraci může někdo pokládat za vtipnou

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 20:43

barbucha no to spíš, že cizí neštěstí potěší si furt říkám - jo, to je jak já, no jasně, jak u nás.. a najednou - helemese tak to mě naštěstí minulo, super!

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 21:00

viktorka_od splavu 

Kdepak. V neděli po mně nechce nic ani pes -  zřejmě se hodlá dožít vysokého věku, anžto já, starej neznaboh, neděli teda držim fest!

Online continuity
Avatar
33585 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 21:03

viktorka_od splavu tak mě to nějak minulo celý. Už tím jak začla ráno.

Mame teda byt, ne dům, ale moc dobre vím proč bydlíme zrovna tady

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 00:22

Povedlo se mi odeslat objednávku do IKEA! Mám radost velikou, snažím se už nejmíň měsíc. Buď je plná doprava nebo mezitim vyprodaj, co jsme chtěli. Dnes jsem prostě část vyhodila a rozhodla se nečekat na zbytek, chci to mít do vánoc hotový. Ach úleva.

A rohlík mi přivezl úplně divně objednávku, dvojnásobný množství některý zeleniny. Ani nevim, jestli jsem tu navíc zaplatila, nebo se spletli a nacpali do tašek víc. Oni už nedávají účtenky ani neposílají mailem? Nemám to jak zkontrolovat... No ale pochybuju, že kvůli celeru a kapustě by se kurýr o půlnoci vracel, tak na to kašlu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 07:45

žluťásek u platby teď vybíráš, jestli chceš papírovou účtenku nebo elektronickou. El. je zřejmě přednastavená.

A s tím množstvím: záleží, jakou uvedli váhu zeleniny, když jsi objednávala. Někdy mají třeba celer 1 ks = cca 1 kg, ale pak jim asi dodají menší bulvy, tak dovezou 2 menší kusy, celkem cca to kilo. Takže dvojnásobné množství ještě může být tento případ.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 08:09

žluťásek mne nikdy zadnou uctenku neposlali, kdyz se podivas na webu na svem uctu tak je tam vsechny najdes. mne poslali minule misto 3 cuket 6 a ted rozbity vajca, tak jsme si kvit:-)

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 10:11

U nás na vsi máme nového kadeřníka. Byla jsem ho vyzkoušet a zdá se mi super. A mám to 2 minuty od domu

Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 10:28

Přišel mi balík od Žufánka jako dárek se sestru. A Renusatko díky za tip na sirup na svařák, budou dárky

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 11:49

viktorka_od splavu donedávna byla účtenka vždycky hozená v některé tašce.

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 14:33

Zrovna jsem slyšela, že ruční výroba foukaných perel byla na seznam UNESCO zapsána 

https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/perlicky-ponikla-vanocni-ozdoby-rautis-unesco.A191213_105326_liberec-zpravy_jape

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 15:52

Pinot Noir To jim moc přeju. Máme jich plný stromeček.