Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 08. října 2020 12:16

Karja my uz takhle loni oplakali na dovolene kocoura, protoze behem tydne co je krmili nasi se neobjevil.. hledali ho usilovne a tak jsme usoudili, ze pri nasem odjezdu proklouznul ven a ztratil se. mno tak pri prijezdu klaply dvere a dva kocouri nam pribehli naproti!

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:09

viktorka_od splavu Garfie Karja tak to jsou hezké konce :)

nám kdysi zapadla kočka za kuchyňskou linku, byla tam rohová skříňka a taková trojúhelníková mezera mezi rohem místnosti a tou horní skříňkou..  Občas si chodila pohovět nahoru na linku :)   Ale to jsme dlouho nevěděly, že tam je, hledaly jsme ji všude, ta potvora se vůbec neozvala. 

Pak jsme na to přišly, ale než dorazil nějaký muž, který by byl schopen tu skříňku rozebrat a vysvobodit kočku, tak jsem ji chtěla vytáhnout "výtahem" Hodila jsem do té díry igelitku na provázku, zatíženou jablkem a myslela jsem, že si do toho vleze :) Kočička se asi strašně lekla a vzedmula se k neuvěřitelnému skoku - bylo to vysoko a ta mezera byla dost úzká. A byla zachráněna :)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:44

Tulipe 

Kočky a igelitky... My jsme po jedné dovolené nemohli najít kocoura. Po usilovném pátrání jsme uslyšeli tenounký zamňoukání z nejtemnějšího kouta domu. Po delší době jsme ho ukecali a on vylezl s igelitkou "kolem pasu" - ucho měl zaseklý za kyčle a tahal za sebou cár rozdrápaný tašky. Jak šel, šustilo to, no byl k smrti vyděšenej. Zjistili jsme, že takhle musel být 4 dny (doba, kdy nepřišel krmiči na jídlo). Příběh se seběhl tak, že krmič č. 2 pustil kocoura do domu, což bylo OK, jenže do koše vyhodil obal od kočičího jídla. Kocour evidentně skočil do koše za tou vůní, ven už se nedostal, respektive dostal, ale s navlečenou taškou. A pak nastal boj - bylo několik věcí zničených, všude nakapaná moč, asi jak se počůral do tý tašky a pak běhal. No a skončil zalezlej, kde na něj nikdo nemohl. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:47

dynda Chudák. To je jeden z mých strašáků, strašně to hlídám, a stejně jsem před pár dny vymotávala Angrešta z tašky, i když papírové. Taškám na tříděný odpad přestříhávám uši (velmi praktické, ehm)

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 08. října 2020 14:19

Sairon prosim te a kam ty vlasy lze darovat? Budu strihat vlasy a docela by se mi libilo ten ohon zuzitkovat.

Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 08. října 2020 14:37

ice např. Dlouhovláska.cz

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 08. října 2020 15:09

Sweet Potato 

Je to naprosto oprávněný strach. Oni jsou fakt truhlíci.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 08. října 2020 15:54

ice například ta Dlouhovlaska  jak píše Catherinne ,ale tam mají poměrně velké požadavky na délku, našla jsem i jiný kde berou i kratší délky, jak se dostanu na pc tak dám odkaz 

Offline continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 08. října 2020 19:17

ice dlouhovlaska bere i kratší, když je darujes.  vlasy sem tam posilala po nějakém dotazu. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 08. října 2020 20:30

continuity jo to ja klidne daruju. Teda ani me nejak nenapadlo je prodavat.

Offline continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 08. října 2020 20:59

ice napis jim, jsou hrozně milé. 

Offline žluťásek
Avatar
7646 příspěvků moje polička 09. října 2020 00:18

Ta Dlouhovláska byla v poslední době několikrát propírána médii, že darované vlasy využívají komerčně a pro onkologické pacientky vyrábí paruky umělé. Bylo na ně podané i trestní oznámení, ale policie zatím nic neprokázala. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:07

Dnes je mezinárodní den duševního zdraví.

Držte se.

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 10. října 2020 15:55

konečně má náš obvod nového senátora

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:30

Sweet Potato aby nam Panbuh zdravy rozum zachovati racil

Offline Isca
Avatar
4469 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:36

Dnes mi udělala radost řidička autobusu MHD, která na mě v zastávce v lese nad Brnem půl minuty počkala, když jsem z druhý strany silnice totálně promoklá dobíhala v bouřce ještě tak patnáct metrů na zastávku. Stejně jako auto v protisměru, který zastavilo a počkalo. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:02

Dnes je světový den dívek!

Tož na nás!

Online marieu
Avatar
4491 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:05

Isca Jej, posledně jsem byla z podobnýho dobrý skutku skoro dojatá, člověk dneska v podstatě žádnou zvláštní vstřícnost nečeká- o to lepší, když se pak stane.
Tuhle jsem se nemohla dostat k výsledkům u jedné těhotné pacientky čistě proto, že vzorek putoval jednak ze středních Čech až do Ostravy a hlavně proto, že se jednalo po PCR diagnostiku. A teď se všude dělá co? PCR na koronáč. Tisíce vzorků denně...Žhavila jsem dráty dvě odpoledne, vždycky při volbé chvilce a nic. Až třetí den jsem volala zoufalá do naší laborky, co si mám počít? A pak se toho chopila jedna laborantka a do hodiny mi volala výsledek zpět (negativní). Byla jsem doopravdy šťastná, páč to už začal být stres. Tak j povídám "a už vás dneska někdo pochválil?? " děsně se smála, byla jsem jí opravdu vděčná. Nutno dodat, že nejvíc k tomu všemu byla liknavá ta dotčená těhotná ... 

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 13. října 2020 07:58

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 13. října 2020 08:59

Já si byla vyzvednout hotový řidičák (výměna) a zjistila až na místě,  že nemám s sebou občanku. Já blb ji nechala v saku, co jsem v něm byla v sobotu u voleb.No dojet pro to a zpátky než propadne ta rezervace termínu vyzvednutí - nemožné stihnout. A teď ty omezení úřadů že... takže bych potenciálně do konce této koronavlny neřídila. Druhá varianta byla snažit se pro to proboxovat v těch 2x 5ti hodinách týdně úřední doby, takže pěkně fronta neb rezervační systém byl pozastaven. Taky skvělá vyhlídka. No ale paní u přepážky byla na mě hodná a že se můžu vrátit k ní mimo všecky rezervace, pořadí a tak. Takže nakonec řidičák mám a jsem jí neskutečně vděčná.