Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 31. srpna 2019 13:47

Ja jsem 6 a jsem za něj ráda 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 31. srpna 2019 18:40

RoSa andulka01 

Jak kdy, sama se v tom nevyznám. Směrovací číslo je jak šestka, vždycky se to pod ni počítalo... ale máme svůj úřad - se starostkou - už dlouho

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 31. srpna 2019 23:49
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 31. srpna 2019 23:52
Reakce na barbucha:

stes 

No měli by ho přikrejt - v pondělí se má ochladit

Jinak zcela vážně závidim šestce nepřiposranýho starostu, taky mě potěšil.

barbucha 

No měli by ho přikrejt - v pondělí se má ochladit

Offline MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 18:10

Udelalo mi radost, ze mam splnenou Reading Challenge na Goodreads

Kdyz jsem na zacatku roku zadavala 100 knih na rok 2019, tak jsem si sama o sobe myslela, ze jsem magor, a ze, maje narocne zamestnani, hyperaktivniho psika, samba a clenstvi v (drahem) fitku, to rozhodne nemuzu dat. 

A dnes rano vidim, ze jsem vcera vecer docetla stou knizku!

Akorat jsem si jeste dala dodatecne predsevzeti, ze minimalne dve knihy mesicne musi byt naucne - jedna z meho oboru a druha z jakehokoliv jineho. To abych z tech thrilleru a detektivek uplne nezblbla. A mam pocit, ze jsem momentalne trochu pozadu... Tak jeste neusinam na vavrinech a do konce roku to musim dohnat!!!

Offline Mrakoplas
Avatar
8856 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 21:00

MP Marge blahozelam a idem sa hanbit do kuta a ani nepriznam co som za posledny rok precitala ja

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 21:03

Mrakoplas Ja precetla, ale jak:-D. Vzdycky treba 50 stranek, pak jsem 30 prolistovala, 15 precetla a takhle to dosolichala do konce:-D

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 22:55

MP Marge tak to je pěkný, já jsem asi před deseti lety nějak ztratila schopnost číst. Vždycky jsem byla knihomol už od dětství mě museli vyhánět od knížek. A teď nějak nemám trpělivost, nesoustředím se, odbíhám k čemukoliv jinýmu a hodně mě to mrzí.

A čas na čtení rozhodně mám.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 14:37

Řezník mi pochválil nehty. Opět. Uvědomuje si ten chlap, jakej je to závazek a že teď budu moc chodit pro maso jen po manikúře?!

Offline andulka01
Avatar
10771 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 14:44

Sweet Potato Teda neumím si úplně představit řezníka, co chválí zákaznici nehty ale pěkný to je.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 14:47

andulka01 Se na něj někdy dojdi mrknout. Mladej, fešnej. (Tyjo, teď mne napadá ošklivá myšlenka, že chudák nevymyslel, co jiného by mi mohl pochválit, ale tu rychle zaženu, že)

PS: A ve zmrzlinárně nabízejí pivní a celerovou s rozinkami - tak statečná ani zvídavá teda nejsem.

Offline artemisia
Avatar
295 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 15:12
Offline andulka01
Avatar
10771 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 15:25

Sweet Potato Řezník z Branického? No to teda brzy zajdu Ošklivé myšlenky zaplaš, třeba právě chválí jen to, protože je stydlivej a rád by pochválil víc? 
Ne zmrzku se chci stavit dneska - jako náplast na rozbité auto

Ale řešení problému mi udělalo radost. Dneska mi vyhaprovalo auto, dva dny před odjezdem na týden a půl. Ale protože mám okolo sebe super přátele, tak mám nejen domluvený servis, ale i náhradní auto - takže roadtrip se koná, sice ne starou VW, novou, ale zato s postelí a ledničkou

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 15:31

andulka01 Haha. Oni jsou tam prostě do kšeftu. Musím se zeptat chotě, co chválí jemu.

Auto třikrát hurá!

Offline andulka01
Avatar
10771 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 15:50

Sweet Potato Akorát teď někdo z mých známých byl zklamanej, namarkovali mu víc a omluva skoro žádná. Ale to považuji za malý lapsus co se normálně nestává, doufám. Už se tam těším, ale vím přesně jak to dopadne... škvarkovou pomazánkou a to co se mi povedlo shodit bude rychle zpět.

Třikrát hurá přátelům, bez nich bych byla zoufalá blondska s rozbitym autem

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 15:55

Tak Betty ja mam to same se serialy/filmy. Proste mi ted neni nic dost dobry, abych to rozkoukala a dokoukala, nic me nebavi! U knih to zatim nemam, ale ty si asi lip vybiram. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 16:00

Gatita Tak Betty já si teda myslim, že to je roztříštěná schopnost soustředění způsobená mobilem a různým přeskakováním v činnostech, kdy člověk u ničeho nevydrží dlouho, maj s tim problémy všichni

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 16:33

Potrefenáhusa Castecne asi jo. Jeste pred rokem jsem nemela mobilni data. Ted je mam a furt tam koukam! V praci musim natvrdo mobil ulozit do kabelky, protoze jinak bych sem kazdych 10 vterin koukala.

Ale teda do knizky nemam problem se zacist a kdyz ctu, tak ctu dokud nevim, jak to dopadne;)

A u tech filmu...ty mam skutecne problem nejen dokoukat, ale i vybrat. Netflix jsem zrusila, protoze jsem hodinu projizdela, co tam maj, a pak si sla otravene lehnout (bez filmu).

Offline mitford sister
Avatar
1407 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 18:58

já naprosto spolehlivě datuju začátek neschopnosti soustředit se do okamžiku, kdy jsem si pořídila ipad (mobil byl kdysi tehdy na mě ještě moc malý na cokoliv krom nezbytností) a začala ho používat na internet, youtube, a místo televize. čtu v podstatě už jen v teplých měsících, když se válím venku. bohužel...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. zaří 2019 19:12

mitford sister mne dosahne wifi az na zahradni houpacku..