Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 01. února 2018 23:47

A mám osobní radost. Před pár dny to bylo 30 let, co jsme se poznali s mužem, tak jsem ráda, že to pořád jiskří a funguje. Že se oba snažíme a jsme spolu rádi. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 02. února 2018 00:19

Dalia  neboj....

Catherinne To je hezké...:-) gratuluju!

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 02. února 2018 00:29

Catherinne gratulujem!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 02. února 2018 08:37

Catherinne to je krasny...

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 02. února 2018 08:48

Catherinne To je hezký, gratuluju a přeju, ať je to tak i nadále  My jsme žabaři, jenom 18 let, ale taky jsem každý den vděčná, že jsem potkala tak úžasnýho chlapa (i když ho mám každý den taky aspoň minimálně jednou plný zuby  ).

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2018 09:04

Luna Hanka H milacka slniecko Catherinne Vaše podpora pro mě moc znamená, děkuju!  Už aby to bylo za mnou!  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2018 09:05
Reakce na Catherinne:

A mám osobní radost. Před pár dny to bylo 30 let, co jsme se poznali s mužem, tak jsem ráda, že to pořád jiskří a funguje. Že se oba snažíme a jsme spolu rádi. 

​Moc vám to přeji! Tak by to mělo být. 

Garfie Děkuju! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 02. února 2018 09:15

Dalia taky moc držím palce, bude to dobrý, určitě!  

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 02. února 2018 09:24
Reakce na moninika:

Catherinne To je hezký, gratuluju a přeju, ať je to tak i nadále  My jsme žabaři, jenom 18 let, ale taky jsem každý den vděčná, že jsem potkala tak úžasnýho chlapa (i když ho mám každý den taky aspoň minimálně jednou plný zuby  ).

To k té lasce tak nějak patří 

Diky všem

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 02. února 2018 09:57

Garfie 

To jsou tak krásné historky a podrobnosti. A župan si teda zavazuju "onsenově", levým cípem navrch.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. února 2018 09:57

Catherinne upřímně ti to přávidím. Ať to tak zůstane 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:21

dzizisketa Jé, děkuju, to potěší, protože já se snažím s těma historkama šetřit, aby vám to už nelezlo na nervy :-) Když jsem tady byla před deseti lety, tak jsem psala i blog, ale teď už na to nemám energii (a taky trávím spoustu častu tady, že ...) 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:22

slniecko Ten open space není jediná nevýhoda, ještě je tam háček ve smlouvě na dobu určitou. Ale paradoxně nejvíc mě děsí to pracovní prostředí, já kdysi pracovala v přeplněné kanceláři a odešla jsem v podstatě kvůli tomu:-D Ono jde spíš o to, že bych si ráda zkusila něco nového, protože momentálně jedu v hrozné rutině, a zde bych mohla získat zajimavé zkušenosti. Jako mít tu možnost před 3 lety, vůbec neváhám. Teď už ale musím hodně zvažovat všechna pro a proti, jít tam jen tak na zkoušku by mě vyšlo pomyslně hodně draho.  Ani ne tak kvůli penězům, jako spíš právě kvůli spáleným mostům.

Já jsem teda ale fakt případ. Celou mateřskou jsem makala jak blázen, abych si udžela kontakt s prací, až jsem se na tom tak vyškrtala, že toužím zcela dobrovolně po změně. Mělo by to být naopak, ne :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:25

Gatita já myslim, že je normální a zcela běžný, když člověk tyhle změny hodně rozmejšlí a i se jich bojí, i když jde za lepším, tak přeju hodně štěstí a vykročení správnou nohou. Ty mosty je nutný úplně pálit? 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:40

Potrefenáhusa Mosty není nutné úplně pálit, spíš si nedovedu představit, jak bych po odchodu navazovala na dosavadní spolupráci, to by bylo z mnoha důvodů hodně krkolomné :) 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:55

Gatita A užs ty kancly osobně viděla? Já taky obecně openspacy nemám ráda, ale tak dá se říct, že některý jsou míň blbý než jiný, záleží kromě ohleduplnosti kolegů i na celkovým uspořádání, konkrétním místě, který ti v tom prostoru přidělí a tak. Někde to mají zařízeno i tak, že se smí migrovat po patře/budově dle libosti, takže když člověk potřebuje chvíli klid, sbalí notebook a zavře se třeba na hoďku dvě do zasedačky když je volná, případně kempuje na pohovce na chodbě, u stolku v kantýně... To fakt záleží no, nakonec ten open space může být úplně normálně snesitelnej a koneckonců zkušenost taky dobrá, když už nic jinýho. :)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 02. února 2018 11:04

Gatita uprimne receno smlouvu na dobu urcitou bych moc neresila, zejmena, pokud je to vetsi/zahranicni firma. nevim, jak v cechach, ale tady to je standard, jeste jsem neslysela, ze by nekdo dostal hned na dobu neurcitou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 02. února 2018 11:32

Lilly_Ku jo, tady uz je to taky standard

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 02. února 2018 11:34

Gatita jak pise Karoleena, hrozne zalezi na konkretnim prostredi, poradne si to dopredu prozkoumej vyptej a tak. jestli te chteji tak by to nemel byt zadnej problem ne? a pokud by to problem byl tak je neco v neporadku a sla bych od toho

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 02. února 2018 12:00

Lilly_Ku jo, tady uz je to taky standard

Fakt, jo? Já jsem právě už docela dlouho trh práce nemonitorovala, tak mě to právě překvapilo (nemile). ​