Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. února 2018 18:53
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2018 18:59

Micuska Vieruško, jsem moc vděčná, že jsi stále v myšlenkách se mnou. Doufám, že koncem února už bude tato těžká zkouška za mnou. Biologická léčba je opravdu v pohodě, snáším ji dobře. Nejhorší byla operace a asi šest týdnů po ní a potom chemoterapie.

Prosperina Děkuji moc!

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 02. února 2018 20:22

Dalia držím palce a posielam pozitívnu energiu 

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 02. února 2018 20:26

Teším sa,že moja bývala kolegyňa si našla novú prácu,ktorá ju napĺňa a teší.Posledné mesiace,čo sme spolu robili,vyzerala úplne zničená,demotivovaná.Dnes mi písala plná života a radosti.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2018 20:49

pecka Děkuji! 

Je fajn, že Tvá bývalá kolegyně našla sebeuplatnění, které jí přináší radost. Dlouhodobá demotivace z čehokoli je velký stres.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 02. února 2018 23:10
Reakce na Renusatko:

dobrý, kaz nemají a neměli, ale na některý zuby kašlou

​No, toto presne. Plus teda, že pri tom nevydržia. Dnes mladší namotivovaný sa fakt snažil celé tri minúty a celý čas chodil po celom byte s tou kefkou, čo na jednom mieste nevydržal. To proste nedá každý deň. No a ta tie miesta, na ktoré kašlú, im zvlášť zdôrazňovala, lebo tam mali najviac povlaku.

Inak tá naša je dosť veľký odporca elektrických kefiek, na moje dotazy bola ochotná schváliť ešte tak sonickú, kvôli ďasnám, ale tak mne sa zdá, že lepšie, keď si to rýchlo umyjú elektrickou a trebárs klasickou ešte na pol minúty prejdú ďasná, než takto. Teda, aby som bola presná, možno nie lepšie, ale rozhodne reálnejšie.

Toto vyzerá fakt zaujímavo, ďakujem.

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 03. února 2018 00:36

no a já dneska zjistila, že mi zubařka bez varování odešla do důchodu a prostě je fuč

​Hele, to je náhoda, moje sestra mi zrovna včera psala horší historku-její zubař náhle zemřel, mezi objednáním a jejím termínem! (mimochodem padesátník, malý dítě doma...). 

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 03. února 2018 09:20

Muž odjel s dětma pryč na celý víkend a já jsem doma sama 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 03. února 2018 10:07

Renusatko 

Můj dospělý syn si elektrickým kartáčkem probrousil zubní sklovinu. Vypadá to strašně, je to strašné a prý se s tím nedá nic dělat. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. února 2018 12:10

kocoureksuggy slniecko  Já si teda čistím zuby singlkartáčkem a to je třeba na 15 minut i déle. Tenhle to za 3 minuty měl ve stejné kvalitě. Ty dvě minuty teda nestačí a i oba kluci mi říkali, že jim to trvá tak 3.  Má detekci tlaku a asi 5 programů. Zubařka mi  k tomu řekla, že jsou i takové hlavy, které se smí používat třeba jen jednou týdně...jinak právě hrozí poškození skloviny. Sama od sebe bych ho nikdy nekoupila, ale máme zubařku tak 45 a předtím té ještě nebylo 30 a obě to doporučovaly. Ten mladší syn čistí strašně špatně zuby ze zadní strany, prostě tam klasický kartáček nenatočí. S tímhle jsem ho včera sledovala a šlo mu to dobře. Uvidíme, jak bude vypadat kontrola za půl roku. V každém případě musím říct, že ty dvě minuty utečou strašně rychle. 

JankaM  . To bude pohodička. 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 03. února 2018 13:00

Renusatko 

On měl asi jiný typ, prože se mu to stalo tak 3 - 4 roky zpátky. Seděl u televize a čistil a čistil....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 03. února 2018 13:30

Garfie no tak to je tragedie, co proti tomu nejaky prohlidky:-(

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 07. února 2018 12:31

Dneska už jsem to nevydržel a objednala si do práce pho k obědu, a stálo to i za ty prachy za dovoz

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 07. února 2018 16:01

Garfie cha, to som chcela presne napísať, že môj zubár bez varovania zomrel. A bol to fakt dobrý zubár

Cervanek
Avatar
08. února 2018 15:19

Mám ode dneška novou laserovou tiskárnu po 11 letech, novou myš s podlozkou na šetření karpálů a vyčištěný PC včetně harddisku, obě zařízení, vlastně 3 i s myší  jsou teď rychlá jako ďas, mám velkou radost, měla jsem to udělat už dávno. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 08. února 2018 16:39

Cervanek jaka podlozka setri karpaly, ta gelova?

Cervanek
Avatar
08. února 2018 16:57

Pavlena gelová není, nebo možná i je a je potažená látkou a je na ní napsáno connec IT.

Nákup jsem takto ani neplánovala, jen jsem si šla do Datartu koupit myš, protože jsem šla kolem a  zrovna jsem si vzpomněla, že  potřebuji hlavně tu myš a tak jsem si ji vzala i s podložkou, která je u zápěstí vyvýšená.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 08. února 2018 17:03

Cervanek jojo, vyvysena, tak tu mam..

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 08. února 2018 21:51

Cervanek Tu máme v práci, ale asi ji jediná používám tak jak mám. Ostatním to vadí a otáčí to aby jim to nezavazelo. 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 08. února 2018 22:56

#A ty podložky jsou rozdílné na pravou a levou ruku . Takže já mám opačnou. Zjistila jsem to až doma.