Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 23. zaří 2022 07:42

continuity Máš pravdu, já teď o tom způsobu výuky hodně přemýšlím, jak jsme do toho vpálili a vidím velké rozdíly. Přijde mi, že se tady toho učí míň, ale víc je vedou k samostatnému uvažování a schopnosti analyticky myslet. I učitelé k nim přistupují s větším respektem, přijde mi. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 23. zaří 2022 13:21

Garfie jste hustí všichni, taky se přidávám k obdivovatelů, si to nedokážu vůbec představit.

Nebylo by pro děti jednodušší jít o třídu níž? Nebo to nešlo třeba z důvodu návratu? Vím že máš děti šikovné, ale když si vezmu výuku v angličtině, ještě zmiňuješ že u některých předmětů jsou dál než výuka v ČR?

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. zaří 2022 14:23

Garfie Ty děti i ty v dramataku jste teda fakt hustý! Já si myslím, že pro děti hlavně pro dceru asi bude nejduležitejší to vysvětlení, že to třeba nebude ty výsledky na 100procent, at se zaměří jen na nějaké věci a tak. No ale jsou teda obdivuhodně šikovní!

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 05:27

Sairon To mě taky napadlo, u dcery teda ne, ona je zářijová a šla v sedmi, myslím, že být o rok níž, byla by už hodně starší a nezapadla by. Je navíc taková "dospělá", hodně čte, má docela přehled, její nejlepší kamarádka je fluidní, myslím, že mezi mladší už by nezapadla. 

U syna mě to napadlo, ale nikdo to neřešil-a taky ho přijímali před dvěma lety, tehdy mi to nepřišlo jako problém. Teď mě to trochu trápí, protože příští rok už půjde na middle school a tam se s ním nikdo mazat nebude. No ale teď už to asi nejde, má kamarády, nevím, jestli by to s ním nezamávalo. Ve škole to ani nikdo nenavrhnul. 

Karja já myslím, že to nakonec půjde, ale bude to mít trochu těžší, než je zvyklá. :-) Teď nahrávali to video o knížce (někde jsem to tu zmiňovala) a málem se z toho zhroutila a nakonec to měla skoro nejlepší ze třídy, i reakci na spolužáka měla perfektní a adresnou. A teď psala nějakou úvahu v historii a vysloveně dostala pochvalu, že velmi originální (a děsivé, haha).

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:38

Dneska me potesilo jednak vyjezdni zasedani Parfumanie a pak taky prisvistel boyfriend za  zritelnici, a prines mi kytku. Vzorne vychovany gentleman, sen vsech babicek

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:54

barbucha Vyfoť tu květinu! Je to hezký moc;-)

Offline continuity
Avatar
33704 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 21:59

Já mám nový domeček na moje domečky. Ještě by chtělo posunout tu jednu poličku, budeme muset vrtat. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 22:21

continuity To je super!!!

barbucha A to taky, jen ať se snaží!

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 09:46

continuity ty jsi hračička.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 22:59
Reakce na Garfie:

continuity Máš pravdu, já teď o tom způsobu výuky hodně přemýšlím, jak jsme do toho vpálili a vidím velké rozdíly. Přijde mi, že se tady toho učí míň, ale víc je vedou k samostatnému uvažování a schopnosti analyticky myslet. I učitelé k nim přistupují s větším respektem, přijde mi. 

​To je jak u nás na té soukromé základce. Naučili je hlavně přemýšlet, vyhledávat, pracovat a učit se samostatně. Takže i když zdaleka neměli takový objem učiva, tak teď ve třídě vynikají. Z těch dřívějších ročníků jsou samé dobré zprávy, že se většina zapojila velice dobře. Dokonce od kamarádky holka, které původně řekli, že nebude schopná mít učňák, tak udělala loni přijímačky, po tříletém oboru, na maturitní. 

A jinak jsem ráda, že s mladým kolektivem učitelů, jejich nadšení a novým oborem,syn pokračuje ve stejném duchu, přátelské atmosféře a doufám, že bez potíží se zapojením do běžného školství. A mám z toho taky radost. Není nad to, když vidím, že všichni ti pochybovači, kteří mě děsili, neměli pravdu. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 23:43

Renusatko To je super!  Hlavně jsi mě potěšila, že teď vynikají, protože já pochopitelně uvažuju, jaký bude návrat mezi láčkovce a trepky...

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 07:13

continuity to je hezký! Ale není nějaký malý?

Offline continuity
Avatar
33704 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 07:56

Mulen malý je, ale na větší nemám místo.

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 07:57

continuity tomu naprosto rozumím

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 12:23

Pobavilo mě, co se stane, když má Google vyhledat slova NASA DART. :)

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 12:32

euridike to je boží

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2022 13:01
Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 18:44

Renusatko prozradíš prosím na jakou ZŠ syn chodil? Už delší dobu se mi líbí, jak o ní píšeš. Klidně do SZ. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 08:39

Renusatko take se s prosbou pripojuji k Sairon . Zatim jsme celkem spokojeni, ale tipy sbiram i tak:)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 16:39

Gatita já jsem Sairon psala SZ, tak ti ji přepošlu.