Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 14. března 2022 15:28

Kokoska popis jako u nas. Ja navic jeste hulakam, at zpomali, nebo spadnou a zlomi si ruku.

Obvykle spadnu uz pri tom hulakani. Jednou jsem si nalomila loket a jednou nalomila zapesti.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 14. března 2022 16:35

Candance já se divím, že jsem si na těch lyžích ještě nic nepřerazila, pár džkopádů teda bylo hnusných. A ne v nějaké rychlosti, jen jsme třeba přejížděli takovou lesní cestou na jinou sjezdovku a mezi stromy svítilo slunce. Už to bylo někdy v březnu, takže i dost teplo, a jak mi jedna lyže najela na to nahřátý místo a druhá ještě jela po chladnější půlce, skončila jsem čenichem v borůvčí u cesty a měla jsem velký štěstí, že to nebylo na druhou stranu do rokle. To bylo jak když   mě něco chytilo za nohu.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 14. března 2022 16:45

Narazený palec na ruke je stále opuchnutý, ale už bolí trochu menej.A čo ma teší ešte viac,že pravé koleno zatiaľ netreba operovať.Ešte musim absolvovať magnetickú rezonanciu ľavého a dúfať,že verdikt bude rovnaký. Držte palce. 

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 14. března 2022 16:54

Po dvou letech jsem viděla klienty bez respirátorů,az mi to vehnalo slzu do oka , tak jak jsem některé ze začátku nepoznávala s a teď zase bez, zvláštní pocit 

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 14. března 2022 18:03

Vlm Ja se uz docela tesim, az se respiratory odlozi uplne, jsem strasne zvedava, jak vypada synova detska doktorka a sestricka  jeste jsem je nikdy nevidela. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 14. března 2022 18:05

Vlm ja som dnes bola u vás (jako v Čechách :)) a v obchode bez respiratora som sa cítila ako nahá! Úplný nezvyk.

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 14. března 2022 18:23
Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 14. března 2022 18:25

Ja se opatrně raduju, že za dva tydny jedu s dcerou do té ozdravovny. Uvolnil se dubnový termín, střídání doprovodu je uz možné,  tak snad..

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 14. března 2022 19:24

Mulen Já na vás myslela, jestli už máte po? Bude to super!

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 14. března 2022 20:38

Mulen My vyrážíme do Poděbrad příští týden. Už se tam také těším. Týden tam můžu mít i syna. Tak tě si ještě s dětma odkroutím covid a plynule přejdu na PN v lázních. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 14. března 2022 20:58

miuu super :), tak at je vam tam fajn

Kan dik. Ja prapuvodne dubnový termin dokonce planovala, kvuli pocasi a tak, ale byl obsazenej, tak jsem vzala ten unorovy. A ono to (doufám) nakonec vyjde

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 14. března 2022 21:06

Mulen to zní super, snad vám to vyjde, držím pěsti.

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. března 2022 08:54

Malenge děkuji

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 15. března 2022 09:17

Kokoska my uz mame dve helmy na nozickach a je to fakt sranda:D starsi ted o vikendu s prstem v nose sjizdela cervenou sjezdovku na bile, a jeste frfala ze musi cekat na segru s tatou

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 15. března 2022 09:54

rasaNori hihihi, manžel mi včera volal, že musel dceru ze svahu odtáhnout, protože už nemohl

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2022 11:01

rasaNori Mohučanka super naše starší helma se taky pěkně rozjezdila, dokonce včera zvládl i pomu. Mladšího jsem dneska na to taky postavila, tak jezdí jako drak, šusem z kopce ale.povedl.se.mu.jeden.oblouk.(náhodou.samo)

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 15. března 2022 11:28

Vsechny mate sikovne lyzariky! Deti od manzelova syna lyzujou uz vsechny tri jak draci, sjezdujou i bezkujou. Oni jsou na horach kazdou chvili, nejak to vzdycky vymysleli i v covidu. Ta "moje" banda je na tom hur, vetsiho jsme pred covidem prihlasili do skolicky a uplne tam udelal scenu, ze nechce a nebude lyzovat, i kdyz se na to predtim tesil. Letos uz ze vazne pujde, mel to domluveny u druhe babicky a dostal nestovice. Mensi pry zacne pristi rok, ten ma aspon tatinka sportovnejsiho, ten ho capne a pojede se.

Offline Len
Avatar
2240 příspěvků moje polička 15. března 2022 17:33

Já mám velkou radost.Včera jsem si spontánně zašla na procházku po třešňovce, kde jsem nikdy nebyla, přitom okolí znám velmi dobře. Viděla jsem žlunu, sýkorky a strakapouda a u cesty rostla divoká pažitka. To slunce mě úplně nabilo.

Dneska nám konečně schválili hypotéku. V zeleni u domu vykvetly ladoňky a potkala jsem první fialky. Začíná jaro.

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 15. března 2022 19:35

Tak jsem dneska obdržela kompliment, že mi slušej šaty, který ještě nikomu jinýmu neslušely

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 15. března 2022 20:04

Udelalo se mi psychicky lip, je to tak super pocit...