Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 25. února 2024 10:44

Mrs.Robinson Bledule Nejste ve špatným vlákně?

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 25. února 2024 11:50

Kan No, jo . Vůbec mi to nedošlo. 

Ale víš jak byli namíchlí, když jim nikdo ty podšálky nevracel? 

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 25. února 2024 11:54
Online barbucha blogger
Avatar
30561 příspěvků moje polička 25. února 2024 12:05
Reakce na Kokoska:

Lenka22 to je vidět na těch pohlavárech, jeden každý má majetky v cizině, děti na školách v cizině, ale hulákají, jak je západ hnusná a zkažená civilizace. 

​Ne, to je vidět i na obyčejnejch russákách a zvlášť na těch jejich zmalovanejch důrách. Každá chce mít tašku od lujvytóna nebo chanela a řekla bych, že ty hadry co nosej taky nepocházej od Slávy Zajceva, a ani russký duchy na sebe nelejou! 

Na tom by měl Putler ještě zapracovat, copak to je vlastenecký chování?!

Offline Mrs.Robinson
Avatar
438 příspěvků moje polička 25. února 2024 12:35
Reakce na Kan:

Mrs.Robinson Bledule Nejste ve špatným vlákně?

​asi jo. Zas tolik mě to neštve :-D

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 25. února 2024 17:30

barbucha myslis, ze tyhle obchody maji nebo meli vsude? Jestli takova tetina nekde v derevne vubec vi, ze neco takovyho existuje? Mam pocit, ze kdo ma na ty zahranicni znacky a ma o nich povedomi,  uz neni uplne obycejny radovy obcan. Ne ze by to neco menilo.

Online barbucha blogger
Avatar
30561 příspěvků moje polička 25. února 2024 20:09

Kokoska 

Tak tetina v děrevni je ráda, že má jedny tepláky, to je jasný. Ale ve městech, a těch je taky dost, mají řekla bych lepší přehled. Dokud jim fungovaly ty internety... A vlastně i ty děrevni - hele proč myslíš že russáci kradli na Ukrajině ty pračky a ledničky? Jistě to nebyly všecko russácký značky, to jen i ta vesnická Marfuša zatoužila po západním luxusu, že by si vylepšila zemljanku... škoda jen, že v tý díře nemá vodu, muhehe. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 25. února 2024 21:53

barbucha u sousedu je vzdycky zelenejsi trava a lepsi hrozny, jen kdyz na ne nejde vtrhnout, jsou kysely. Ovsem kdyz se krave podari prolomit plot... vsak vime.

Online barbucha blogger
Avatar
30561 příspěvků moje polička 26. února 2024 11:07

Kokoska 

No, mě jen fascinuje ta konzistence názorů, kdy russák nenávidí Západ jako mor a všechno russácký (včetně jeho samýho) je nejlepší ve vesmíru a spasí svět - přičemž za cokoliv západního je ochotnej i - a to doslova - vraždit.

Prostě prolhaná svoloč.

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 20. března 2024 05:15

Dnešní mrazivá noc. Co nestihlo pomrznout z neděle na pondělí, tak dnes v mínus šesti určitěachjo

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 20. března 2024 07:01

olte o víkendu jsem z kytek na chalupě sundala chvojky a radovala se, jak všechno přežilo zimu. No jsem hodně zvědavá, v jakým stavu to na Velikonoce najdu.

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 20. března 2024 11:35

andulka01 mě mrzí hlavně meruňka, letos nadherně nakvetla a včely se činily, no je po ní.... kytky by mohly prežít, držim palce

Offline Pinot Noir
Avatar
24421 příspěvků moje polička 20. března 2024 11:39

andulka01 trvalky nezmrznou, toho bych se nebála, horší jsou ty stromy, ale to je každoroční evergreen, nám meruňka častěji zmrzne, než plodí olte

 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 20. března 2024 11:49

olte Pinot Noir to je fakt, ty nakvetlý meruňky, to taková škoda Ty teda nemám (studený kraj), ale jedna růže, samozřejmě ta nejdražší, byla už teď trochu načatá. A kalokvět, ten mi zmrznul i loni.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 20. března 2024 16:52

andulka01 ale kalokvet u nas vonku zimu nedá. Ten potrebuje teochu schovať

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 20. března 2024 19:05

Janulik03 aha, úplně se zatáhnul, tak jsem ho přikryla. No nic, příště líp :-)

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 21. března 2024 09:16

U nás taky. Všechno zmrzlé. Šéf dokonce už 4 noci topil pod meruňkou, chodí přikládat a tak. Jsem zvědavá zda to pomohlo, letos to zkoušel poprvé. Ale vstávat ve dvě v noci

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 21. března 2024 12:24
Reakce na rysamona:

U nás taky. Všechno zmrzlé. Šéf dokonce už 4 noci topil pod meruňkou, chodí přikládat a tak. Jsem zvědavá zda to pomohlo, letos to zkoušel poprvé. Ale vstávat ve dvě v noci

​tak dej potom, prosim, vědět, jak to dopadlo

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. března 2024 12:44

rysamona Segra má zakrytou merunku, vypadá to u nich, jakoby přistál balon, ale to nepomohlo zřejmě. 

Online Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 02:15

Omluvám se, ale potřebuji se vypsat. Dnes večer jsme zjistila, že můj 78 letý táta se nechal obloudit investičním poradcem České spořitellny. Šel si na pobočku pro opět zapomenuté heslo do George. A já jsem vytočená na nejvyšší míru, protože milý mladý poradce tatínkovi, bohužel za jeho souhlasu, převedl 4/5 všech jeho úspor na účtu jako jednorázový vklad do nějakého investičního fondu a ještě mu nastavil 20 000 Kč měsíčně jako pravidelný příspěvek do téhož fondu. A mě se dělá zle z toho hyenismu, kdy využijí starého a už bohuzel lehce zmateného člověka, který mi k tomu řekne, já jsem tomu nerozuměl, ale věřím, že to se mnou myslí dobře, vždyť tam chodím cely život.
Vidi kolik tam chodí tátovi jako důchod, že nemá žádný jiný příjem, jaké má výdaje a nastaví mu trvalou platbu v takové výši, že by mu po zaplacení výdajů na bydlení zbylo cca 4 tisíce na měsíc, takže ta částka, kterou mu nechali na účtu by se rychle rozplynula na běžné výdaje.
Jako kdybych dnes večer toho poradce dostala do ruky, tak by došlo k násilí. Hlavně, že bude mít chlapec pěknou provizi