Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 06:26

Renusatko mal by to byť september. A zrejme pod vplyvom správ od vás, ktoré inak zacali po 1.aprili, či sa oni tí vaši najvyšší predsa len neinspiruju tu v diskusii (Garfie!), sa mi snívalo predvčerom, že idú otvárať škôlky a školy s obmedzeniami, tak som rozmýšľala, či ísť na PN alebo OCR.

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 12:19

Jdou mi na nervy novinovy titulky typu "dramaticky pokles testovani"... jako byla nedele! chapu, ze titulek prodava, fakt to maj ale zapotrebi?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 12:38
Reakce na moora:

Jdou mi na nervy novinovy titulky typu "dramaticky pokles testovani"... jako byla nedele! chapu, ze titulek prodava, fakt to maj ale zapotrebi?

nemcko ma treba periodicky v nedeli poklesy nakazenych, proste endele se testuje nejspise minimalne.... Anebo virus v nedeli nepracuje

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 12:50
Reakce na A666:

​ Anebo virus v nedeli nepracuje

​Tak pak je to jasný, máme tady tu katolickou italskou verzi :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 14:19

Koukám na video, kde - shodou okolností náš místní - měšťák zmlátil děti za to, že u rybníka neměly roušku resp. byly tam čtyři.  Copak vo to, že je to tupý hovado... ale děsí mě počet těch (starejch i mladejch), který to v diskusi schvalujou

Offline Kan
Avatar
6950 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 14:33

barbucha Kolik bylo těm dětem? Strašné!

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 14:40

barbucha Jo, mě vyděsilo, kolik mých známých na FCB se odkopalo... 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 14:42

A666 

U nás někde psali, že soukromé laboratoře o víkendu nepracují, tak těch testů přes víkend nejde vyhodnotit tolik. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 14:48

barbucha to je takove to, kde se jich ten esenbak pta, jestli se chovaji profesionalne? To je priserne, totalne to nezvladl, vubec nema u policie co delat. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 18:14

jinx už ho prý vyrazili

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 18:28

Dadoo uz jsem si to taky nasla. Nic jineho si nezaslouzil, priserne manyry tohle. 

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 18:41

jinx To byl neuvěřitelně zakomplexovaný blb, taky jsem to viděla.

Kan Ony to nebyly úplně děti, bylo jim 19. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:21

Garfie 

To máš jedno, dyk ta holka byla poloviční jak ta mlátička.

andulka01 

Jo, lid promluvil zas jednou. Ale eště lepší bylo, že jsem se dívala na FB stránky policie (kde to sdíleli a omlouvali se), a pod tím diskuse plná zjevnejch policajtů, který ječeli jak by jim eště přidali... Odhlédneme-li od duševní kapacity příslušníků, který vyhrožujou násilím na stránkách svýho zaměstnavatele tak je to moc pěknej obrázek naší společnosti a ochránců zákona zvlášť

Mimochodem tihleti konkrétní měštáci jsou imrvére zalezlí na služebně, běda kdyby se něco skutečně dělo. Jediný co zvládnou je polepování parkujících aut... pokud se jim pod oknama vražděj Ukrajinci, někdo zapaluje kontejnery nebo demoluje zastávku, nevystrčej ani nos. Teď jsou vzteklí, že přece jen musej občas ven... kromě ranní kávičky a cigaretky na lavičce před vchodem (tam je vidím denně, když jdu do práce, pak už nikdy).

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:23
Reakce na jinx:

barbucha to je takove to, kde se jich ten esenbak pta, jestli se chovaji profesionalne? To je priserne, totalne to nezvladl, vubec nema u policie co delat. 

​Je to strašný, ale nejhrůznější je, že se ho půlka lidí zastává.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:27

barbucha Já to taky vůbec nemyslím jako nějaký argument nebo něco, jen že se Kan ptala. Je to úplně fuk, spíš mě o to víc překvapilo, že si to dovolil. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:39

Garfie 

Eště před objektivem mobilu

No, teď může dělat kariéru mezi sekuriťákama v Tescu. Škoda, že ta holka (asi) nešla hned k doktorovi, mohla mít pěknej otřes mozku a nádavkem hezký kapesný od toho idiota.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:12
Reakce na Krehutka:

​Tak pak je to jasný, máme tady tu katolickou italskou verzi :-)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 06:30
Reakce na barbucha:

​Je to strašný, ale nejhrůznější je, že se ho půlka lidí zastává.

​umim si to predstavit, ve vlasnim zajmu ty diskuse nectu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 16:30

Šálí mě zrak i sluch, nebo se vopravdu poslanci celý odpoledne dohadujou ne snad jak by ulehčili úděl svejm těžce zkoušenejm občanům, ale vo tom, jak ulehčit policajtům výběr pokut?! 

V souvislosti s předchozím je to fakt až směšný, kdyby se u toho člověku nechtělo spíš vzteky brečet.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 16:35

barbucha neprekvapive...