Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 17:04

viktorka_od splavu 

Jak jsem stará tak jsem blbá. Mě to překvapilo

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 09:31

Ja nevim, jestli me to vylozene namichlo... spis zklamalo... jsem zklamana z moveho alba Nightwish, na ktery jsem se uz dlouho tesila. Angazujou si jednu z nejlepsich metalovych zpevacek a pak ji nechaj trylkovat priblbly melodie... chjo. A to jsem se tak tesila, ze me provedou karantenou. A ja po prvnim poslechu nemam uz chut na dalsi...

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 14:58

razorblade uz vyslo? Me se moc nelibila ta prvni co hrajou v radiu, ale stejne jsem byla zklamana i z minule v radiu a album cajk

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 15:36

barbucha Tak snad tě trochu potěší, že jsem dnes na procházce potkala asi 15 lidí a roušku neměl nikdo!! Všichni ji tak nějak přidržovali, nebo měli na krku a nervozně se usmívali, když mě míjeli, vzájemně jsme se obcházeli obloukem, ale nikdo si ji nenasadil. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 17:24

Garfie ja byla na poste a trochu se projit kdyz je tak hezky.. no chvili jsem vahala jestli uz rousky nebyly zrusene, jen ja to jeste nevim!:-)) asi az sesty clovek ji mel aspon na krku a pak tak kazdy druhy-treti

jo ale jsem tu blbe, me to nenamichlo

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 17:42

viktorka_od splavu Mě právě taky ne  jen mi přišlo, že barbuše by to mohlo udělat radost!! 

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 17:58

rasaNori Vyjde zitra, ale uz jsem si ho upiratila vcera

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 18:08

Garfie Potvrzuju, dnes spousta lidí s rouškou na bradě nebo pod bradou. I v ne úplně prázdné tramvaji nebo na zastávkách.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 19:51

Sweet Potato 

Tak na ulici při svižnější chůzi bych to ještě pochopila. To se přiznám, že i já ji v tomhle teple stahuju za gumičky z nosu a nechávám jen přes pusu, pokud v mojí blízkosti nikdo nejde, i když to hlavně kvůli tomu, že mi ta rouška z toho, jak funím při chůzi a rychlejc mi tak zvlhne, začal osypávat obličej. Ale fakt v MHD? No tvl.

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 19:59

wendulka No právě. Pokud v mojí blízkosti nikdo...

Lidi na to budou kašlat čím dál víc, Hamáček sice chřestí desetitisícovou pokutou, ale jinak chaos.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 20:15

Sweet Potato viktorka_od splavu To musím říct, že my na procházce opak. Jediní jsme si ji posunovali při setkání, jinak ji všichni měli. A to jsme obešli 10km a já ještě dva ráno do práce a odpo z práce a fakt nikdo bez roušky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 20:18

Renusatko Nabízela by se nějaká neotřelá narážka na Brno, ale viktorka_od splavu mi to zkazila dopředu

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 20:55

Sweet Potato No v MHD teda hledím...já bych ji nesundala ani na ulici, kde chodí lidi, tohle už bylo fakt prakticky v polích.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 21:06

Sweet Potato

Renusatko u nás v ulici nějaký děti (velký, školní) projižděly se na kole jen tak tam a zpátky, neměly roušky vůbec (asi sport;-)) pak směrem k lidlu lidi na lavičkách a courající s cigárkem v puse, v tom parčíku u alberta narvaný lavičky po dvou i třech lidech, s cigárama v puse.. s pitím - holt jindy by seděli v hospodě:P starší pán s rouškou na krku na mě tak upřeně civěl, když mě míjel, že jsem fakt váhala jestli to nošení naopak není už zakázaný

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 21:09

Sweet Potato Mne mama dneska rikala, ze zrovna zažila, jak vyhodil řidič z tramvaje někoho bez rousky.byli jsme na procházce kolem vody, 90% cyklistu už rousky nemělo, tak pulka chodců se neobtezovala nasadit 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 21:22

viktorka_od splavu No je pravda, že se mě dnes jedna pacientka úplně vážně ptala, jestli fakt má mít tu roušku nasazenou a strašně ji překvapilo, že ano.  Kolem laviček jsem šla z práce, to bylo možná ještě brzy. Je fakt, že tam je to pořád hrůza, ti zahraniční pracovnící a romští nepracovníci. Nechápu, když kolem pořád jezdí policie. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 21:34

Renusatko vzhledem k tomu, že ti neustále projíždějící policajti neustále ignorují přednost zprava z naší ulice, tak si o jejich angažmá nedělám sebemenší iluze

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 21:46

Taky pozoruju klesající disciplínu v nošení roušek. A vyloženě mě namíchnul chlap, kterej čekal se psem půl kroku od vchodu do potravin s rouškou na krku Takže všichni vy-/vcházející museli kolem něj. A ještě šli zrovna okolo lidi od autobusu, s ním to ani nehlo.

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 05:27

Ono by možno to šlo aj bez rusiek, ale s dodržaním vzdialenosti, čo podľa vašich popisov neplatí. A aký je dôvod, že pri športe to netreba?

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 07:46

letfenixa 
Důvod? Jak bych ti to jenom...

Někdo chtěl národ potěšit? Někdo se bojí hromadného omdlévání běžců? Nebo protože proto?

U nás v Kocourkově:

https://denikn.cz/337989/rousky-mit-nemusite-vzkazuje-bezcum-vojtech-ackoli-jeho-urad-naridil-opak-straznici-je-budou-dal-kontrolovat/?ref=tit

(článek sice zamčený, ale na začátku je shrnutí)

Sportovat venku bez roušky se nemusí vyplatit. Vláda sice oznámila, že při zachování pravidel, jako je dvoumetrový odstup, už nebude nutné mít roušku třeba při běhání v lese či parku či jízdě na kole, jenže samotné nařízení ministerstva zdravotnictví nic takového nedovoluje. Výjimka umožňuje pohyb bez roušky jen na sportovištích, a to les není. Přestože vláda trvá na tom, že je v těchto případech možné roušky odložit, a apeluje na zdravý rozum, strážníci potvrdili, že se budou držet psaného