Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline andulka01
Avatar
10664 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:18

RoSa se děsím toho, jaký ještě "trumfy" maj připravený, v tomto ohledu do voleb příliš daleko. S tou frekvenci jak na to šlapou poslední týden...

Offline andulka01
Avatar
10664 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:22

mirajo A Ovce se definitivně zbláznil. Jako vyjádření používá citace z Bible, k plánu jmenování Kulhánka SMS "Tak jest naplánováno". Tohle je zlej sen...

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:24

ale ten českej národ je stejně vtipnej, i v největších sra.čkách - komentář:

Podařilo se nám s panem premiérem vyjednat, že pan prezident mezi vyhoštěnými ruskými agenty nebude...

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:25

RoSa

Věcná škoda. 

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:43

Muze mi nekdo prosim bez emoci vysvetlit, v cem je likvidace zbrani bulharskeho prekupnika statnim terorismem vuci ceske republice? Nikoho nezneklidnuje, ze nas stat zrejme bezne slouzi jako prekladiste dodavek zbrani pro valcici stranu, s niz neni v alianci? Tenhle uhel pohledu postradam v mediich..

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:46

Samara Že to proběhlo na území České republiky? Že přitom umřeli 2 její občané? 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:48

Samara že se to odehrálo na území České republiky, způsobilo to ztráty na životech občanům České republiky, škody za likvidaci toho pruseru platí Česká republika?

Že tam našli miny, které jsou zakázány nejenom v ČR, ale v mezinárodně je věc jiná. Nicméně to nedává GRU žádné právo pořádat tady vojenské akce. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:49

Samara 

Tak já bych řekla, že uskutečnění výbuchu (zvlášť skladu zbraní) je vždycky aktem terorismu proti tomu kterýmu státu. No a jelikož tento proběhl na našem území, tak těžko předpokládat, že byl namířen například proti Novýmu Zélandu...

Na "likvidaci", jak to sofistikovaně nazýváš, si zpravidla najímáme odborníky, ne cizí agenty.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:50
Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:52

Ne nemůžu to nikde dohledat oficiálně, ale vrabci štěbetají, že pripad Vrbětice bude mít v pondělí slyšení v americkém kongresu, tudíž posledni sance pro AB, jak si alespoň trochu zachovat tvář. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:54

barbucha no hlavně se likvidace nepotřebných zbraní většinou neděje tak, že způsobíme ohnistroj, který trvá dva dny. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:00

A toto třeba otevře některým nevěřícím Tomasum, neustále hledajícím pravdu někde uprostřed, oči. 

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/analyza-trollove-siri-ruskou-propagandu-v-covidovych-skupinach-40357390

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:17

Ok, takze kdyz Polsko si s armadou prijde pro Tesinsko a Beskydy, a my budeme vedet, ze tanky a pusky pro ten vpad maji nachystane v Ziare nad Hronom, posleme tam dva vojaky, kteri tu dodavku vyhodi do vzduchu, tak je to akt statniho terorismu proti Slovensku? Ok :-)

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:20

Samara Ten výbuch jednak zabil dva zaměstnance muničního skladu a také ohrozil stovky dalších lidí, kteří v okolí skladu bydlí, všichni tito lidé se museli několikrát evakuovat, až do minulého roku čistila celou oblast armáda.

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:24

Samara to nemůžeš myslet vážně

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:35

Samara tvl ale to by porad bylo nelegalni.....

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:36

Samara Dobrej pokus, tak si to teoretické cvičení v logice prosím otoč - kdyby kdokoli, agent neagent, vyhodil na území Ruska komerční muniční sklad se zbraněmi, jakpak to prosím Rusko označí?

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:38

Oba vybuchle sklady mela pronajata soukroma firma, ktera  nejspis slouzi jako dodavatel zbrani pro valecne konflikty. Krome ni tam skladovalo "material" dalsich x podnikatelu. Fakt nenahlizim, proc bychom meli vypovidat valku rusku kvuli ohrozeni zisku obchodniku se zbranemi. Kdyby rusaci vyhodili do vzduchu staromestsky orloj, tak souhlas, jdeme do nich.    

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:40

Samara Protože ohrozili stovky našich občanů, kteří bydlí v blízkosti skladů a s těmi zbraněmi neměli nic společného?  Zabili dva zaměstnance skladu?

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:50

Isca uplne nevim, jestli by rusko oznacilo vyhozeni komercniho skladu zbrani ciziho obchodníka (klidne zase bulharskeho)  urcenych pro zemi, se kterou nemaji zadnou smlouvu a vztah ( treba eritrea, jen priklad) , za akt statniho terorismu. A je mi to celkem jedno. Osobne jsem se pred par dny postekala s matkou, ktera tvrdila, ze biden na rozdil od trumpa bude chtit valcit a ted ji udalosti davaji za pravdu. No dobry, vic k tomu asi nechci vypisovat.