Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 08:46
Reakce na Samara:

Ok, takze kdyz Polsko si s armadou prijde pro Tesinsko a Beskydy, a my budeme vedet, ze tanky a pusky pro ten vpad maji nachystane v Ziare nad Hronom, posleme tam dva vojaky, kteri tu dodavku vyhodi do vzduchu, tak je to akt statniho terorismu proti Slovensku? Ok :-)

​Ony rusky trolli farmy zacinaji pusobit uz i na diskuznich forech o vonavkach a hadrech?

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 08:46
Reakce na continuity:

Kokoska To místo je z hledidka ostrahy silene, nepřehledný terén, navíc to delala normální BSka, tedy důchodci.  

Dost výmluvné je, že k dalším výbuchům došlo v čase, kdy tam byl policejní kordon - 

- ​a právě v době druhého výbuchu prý díky rozhodnutí jednoho velitele nebylo víc obětí. Tak bych dodala, že jsou NAŠTĚSTÍ jen dvě oběti.

Včera jsem v 168 viděla Babiše v sobotní tiskovkce, ten se fakt málem složil, je to absolutně nevyrovnaný člověk a Hamáčkovi nevěřím ani slo, ten je pro změnu za užitečného blbce, ale z vlastní vůle... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 08:47

razorblade hned se tomu snaz veri, ze?

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 08:52

viktorka_od splavu no, mne totiz nejde do hlavy, ze by pricetnej clovek mohl mit takhle blbej nazor. To o tom, ze ty sklady tam byly legalne pronajaty, uz omilat nebudu, o to se tady pokousely uz diskuterky prede mnou...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 08:57

razorblade ale jo klidne mohl, jen jsem si do te doby neumela predstavit, jak a proc to jako ma fungovat, ti nasazeni diskuteri.. a hned je mi to jasne:-)

Online Sweet Potato
Avatar
34794 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:04

viktorka_od splavu Díky za odemčení.

S Hamáčkem těžko říct. Asi by to vysvětlovalo i ten jeho nedávný kolaps. Ale to odvolání Petříčka v téhle situaci, to je zvláštní.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:08

Sweet Potato mne to odvolani i nechut zaoralka jit tam z kultury prave smysl davat zaclo, akorat samozrejme nevim/e co je pod tim, jako v cem byl ten primy duvod ze nechteli aby to resil zrovna petricek - rozbit nejake vazby?

Online Sweet Potato
Avatar
34794 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:16

viktorka_od splavu Napadá mne jedině čistý kalkul. On bude teď ten hrdina.

Offline andulka01
Avatar
10641 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:20

viktorka_od splavu Možná by Petříček Rusům pošlapal palce daleko víc než se Hamackovi (tzn. Zemanovi) líbí. A Hamajda tam ty vztahy prostě potřebuje mít aspoň zhruba dobrý.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:12

andulka01 jo to mi prave vychazi taky tak.. ale kdo vi, to je komplikovany

Online Sweet Potato
Avatar
34794 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:17

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:30

ted jsem četla, proč s tím Bureš s Hamáškem tak narychlo a nepřipraveně vyrukovali v sobotu večer. prý mají všechny informace Američani a ti jim pohrozili, že pokud s tím nevystoupí, zveřejní to sami. Což by byla naprostá a totální diskreditace.

Proto tedy narychlo spíchnuté, a naprosto nepřipravené vystoupení, ten Burešův plačtivý projev - byl donucen.

Nevím, jestli to pravda je nebo není, ale mně to do kontextu docela dobře zapadá. Protože jsem si jistá, že by Burešovi to vystoupení Prchal určitě dobře připravil, kdyby na to měl čas.. Tohle bylo ušité hodně horkou jehlou.

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:36

Dadoo Nevím, jestli zrovna Američané, ale někdo s tím vyrukovat chtěl, to je jasné (a teda vlastně Respekt i vyrukoval). Vůbec nepochybuju, že to chtěli udržet v tajnosti, jak nejdýl to půjde a výměna ministrů i Hamáčkova cesta do Moskvy s tím souvisí. Jsem fakt znechucená. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:53

Sweet Potato To jsem ráno poslouchala v radiu, jak byl areál ne/zabezpečený. To je dost strašný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:08

mirajo ja to teda podle toho clanku chapu, ze areal jako takovy, tzn venkovni prostory, byl vpodstate volne pristupny coz je blby samozrejme. ale ta konkretni hala/barak s munici byla zabezpecena, jen teda ne proti agentum, jen tak aby to nemohli vykrast nejaci obyc zlodeji nebo tak. ze nikoho nenapadlo, ze by tam zacal operovat nejaky profesional. coz je blbe, ale takove.. ceske

Online Sweet Potato
Avatar
34794 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:15

A Klausovo vyjádření jste četly? (OT: pokaždé tápu, jaké i/y tady psát, případným mlčícím mužským čtenářům se tímto omlouvám)

https://www.institutvk.cz/clanky/1733.html
Smajlíka si doplňte dle libosti.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:19

Zaoralek dobry, akorat tu posledni vetu mu neverim:-P

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:22

Sweet Potato mne to odvolani i nechut zaoralka jit tam z kultury prave smysl davat zaclo, akorat samozrejme nevim/e co je pod tim, jako v cem byl ten primy duvod ze nechteli aby to resil zrovna petricek - rozbit nejake vazby?

​Vždy je lepší mít za nepřítele ředitele divadla než GRU?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:55
Reakce na Dadoo:

ted jsem četla, proč s tím Bureš s Hamáškem tak narychlo a nepřipraveně vyrukovali v sobotu večer. prý mají všechny informace Američani a ti jim pohrozili, že pokud s tím nevystoupí, zveřejní to sami. Což by byla naprostá a totální diskreditace.

​Jo, tohle vysvětlení vypadá logicky a uvěřitelně. Na rozdíl od toho Hamáčkova Von to lstivě tajil, aby nevyplašil agenty z ambasády a neposchovávali se mu v lese?