Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 22:11

Karja z toho co rikali na ct24 jsem to pochopila stejne 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 22:19

Lamicka Já jsem si zatím jen četla zprávy, tak by mě zajímalo, kde jsou jaké další informace. Přijde mi to dost hustý, dost! 

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 22:31

Karja Na predesle strane je odkaz na Respekt, ktery to podrobne zpracoval. 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 22:40

Garfie Děkuji, tak to jsem úplně přehlídla. 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 22:59

Karja no za první to byly zbraně v Bulharskem vlastnictvi na Ukrajinu a za druhé to pry mělo bouchnout až někde cestou. Oni nečekaně přišli ti dva chudáci, co o to zakopli a tím to předčasné odpálili. Alespoň tak jsem to pochopila já. 

Ale kdoví kde je pravda. 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:04

continuity Jj, já už jsem to teď taky dočetla, ale jak píšeš, to jsou zatím jen spekulace. Ono asi napíchnout něco, aby to bouchlo až v Bulharsku nebude takova sranda ani v dnešním 21. století. Ale určitě to dává větsi logiku než aby z toho byl takovej poprask. Tak uvidíme, co se dozvíme dál. 

Offline Torrah
Avatar
2568 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:05

Já se přiznám, že nevycházím z údivu. To jsou veletoče. Na Hradě musí být veselo teda. Škoda že neumím být muška na zdi, to bych chtěla vidět.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:06

Karja jeeje tak to bych věděla i já, přece mobilem se výbušniny odpalujou už leta

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:09

viktorka_od splavu Víš co, já jsem od té doby co tu celá planeta zápasí s covidem docela už technicky/vědecky/pokrokové skeptická. Ale jo, máš recht, tohle je asi jednoduchý;-).

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:13

Karja tam je divných víc věcí. třeba, že použili stejně pasy na jinou akcii. To taky není úplně standard. 

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:18

Mně jen není úplně jasné, proč prodejce zbraní (soukromá firma) pustí nějaké 2 chlápky s ruskými pasy mezi zboží, které je určeno pro jiného zákazníka (bulharského obchodníka se zbraněmi). A nechá je tam snad i samotné, aby mohli v klidu nainstalovat výbušný systém nebo provést nějakou sabotáž?

Něco tu nehraje, ovšem vypovězení 18(!!!) diplomatů nebývá jen tak pro nic za nic...

Ale na hradě/v LDN Lány musí být přímo poprask

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:20
Reakce na continuity:

Karja tam je divných víc věcí. třeba, že použili stejně pasy na jinou akcii. To taky není úplně standard. 

​To je přímo amatérismus.

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 23:52

jerry a možná ani ne. Prostě se tu cítili v absolutní pohodě, že tady se jim nic stát nemůže, nikdo je nebude odhalovat, takže se vůbec ani nenamahali se jakkoli krýt .

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 00:04

A hele, co psali čeští elfové ( skupina bojující proti dezinformacim). 15.4.

Po Bulharsku a Itálii vyhošťuje ruské "diplomaty" i Polsko. Ruské velvyslanectví v Praze náhle samo stahuje z Česka větší počet svých "diplomatů". 

Co na ně prasklo?

Nedělejte z lidí hlupáky @jhamacek a řekněte popravdě, o čem bude tři dny v Moskvě jednat český ministr vnitra!?!

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 00:07

Dadoo to by byl právě ten amatérizmus. Navíc nevím, jestli se oni sami mohli rozhodnout, jake doklady použijí. Je samozrejme možné, ze to spackali, ale byla bych opatrna podceňovat zrovna GRU. Mohly tam být jiné motivace. 

Dalsi věc je, co se děje na Ukrajině, i to načasování je zajímavé. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 00:40
Reakce na razorblade:

By me zajimalo, jestli to Hamiho planovani cesty do Ruska byl nejakej zamer, nebo jestli je ted za za jeste vetsiho blbce, nez byl rano...

​B je správně.

Jako ministr vlády (vnitra!!) nevěděl, k čemu se schyluje? Že ten výbuch do pár hodin proběhne sdělovacíma prostředkama, a že ruská ambasáda kvůli tomu balí kufry? Že maj rusáci připravený tanky na Ukrajinu...

A v týhle situaci si vzpomene jezdit za Putinem. Naprosto zešílel... jako větší vonuci ze sebe už udělat nemoh.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 00:42
Reakce na jerry:

Ale na hradě/v LDN Lány musí být přímo poprask

​Pudink asi kapku zhořknul!

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 06:49

Lamicka Já jsem si zatím jen četla zprávy, tak by mě zajímalo, kde jsou jaké další informace. Přijde mi to dost hustý, dost! 

​Přesně Ja si zapnula tiskovku, že si poslechnu zase nějaké špeky o covidu a ona tam takováhle jobovka, fakt mi to vyrazilo dech. Babiš i Hamáček pak od mikrofonu utekli jak malí kluci. Současně se obávám, jaké následky tohle prohlášení bude mít, pokud ČR nepředloží relevantní důkazy, rusáci už totiž preventivně, místo obhajoby, začali vyhrožovat. A vím teda i o pár lidech, co budou brečet, že možnost vakcinace Sputnikem je v háji...

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 09:04

Mermaid Mně v tom světle připadá dost nechutně smradlavá ta výměna ministra zahraničních věcí, i plánovaná Hamáčkova cesta do Moskvy.

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 09:20

Ačkoli Babiš říkal, že to ví od pátečního večera, prý to věděli aspoň týden.