Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online Kokoska
Avatar
28259 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:07

999 kdybych byla mlada, nemela tu deti, vnoucata a stary rodice, asi bych o tom vazne uvazovala. 

Online Garfie
Avatar
23901 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:11

Kokoska No ale ten můj známý, co má rodiče na Bali, říkal, že vnoučata se můžou přetrnout, kdo dřív navštíví babičku.  A to i ti starší puberťáci, co by jinak na babču kašlali. 

Online Kokoska
Avatar
28259 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:16

Vilemina demokracie... sice muzes verejne rikat, ze cisarpan je vul, muzes demonstrovat, noviny a internety muzou psat, co libo, volit muzes, koho chces... ovsem pak prijde nejaka ta opozicni smlouva, cisarpan si novinama utre zadek a lidi se muzou utweetovat a stejne se nic nestane. A pokud se do politiky dostane nekdo slusnejsi, brzo pozna, zac je toho loket. Chybi tu osobnost, ktere by si lidi mohli vazit, stejne jako strana s programem, ktery by nebyl jen "antibabis" a chybi mi i opozice, ktera by ve srabu navrhla neco rozumneho a mela by snahu se dohodnout v kriticke situaci na rozumnem reseni a ne jen jecela Voni delaj vsechno spatne, voni za vsechno muzou.

Online Kokoska
Avatar
28259 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:16

Garfie ze bych se vystehovala na Bali?

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:43

Kokoska hm, máš asi pravdu...ach jo. 

Online Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 18:03

Nekoupíme nějaký ostrov? Tichomoří? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 18:29
Reakce na Kokoska:

muzes verejne rikat, ze cisarpan je vul, muzes demonstrovat, noviny a internety muzou psat, co libo

to teda dávno není pravda, jestli kdy byla

Online Kokoska
Avatar
28259 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 19:09

viktorka_od splavu a co nemuzes? Koho zavreli za to, ze kritizoval politiku? Nebo ze byl na demonstraci proti vlade? 

Online Garfie
Avatar
23901 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 19:14

Kokoska Myslím, že by za tebou nejezdnila jen vnoučata, ale i půlka Parfumanie!

Kan To je super nápad, možná by to byla lepší investice než do těch zelených a červených parfulahviček tady.  A mimochodem, neměla jsi před časem nějaký avatar? Nebo si tě s někým pletu? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 19:38

Kokoska třeeba zde - zatím jen podmínka

a pozor netvrdím že nesmíš říct nic proti vládě. to jistě klíďo můžeš, ale rozhodně nemůžeš říkat nebo psát co libo. jen ta omezení jsou v současnosti jiná

edit tjo dneska už vlastně ani nic říkat nemusíš 

Online Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 19:38

Garfie Hele, jo opičku, ale chtěla jsem změnu a vono to nejde! Vymazání, aktualizace, nic nefunguje, pořád se mi nahrává džudina.

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 20:32

A v životě jsem nekoukala na Soukupa, ale choť čeká na fotbal a v rámci přepínání jsme klikli na barrandov a tam Kalousek( můj oblíbený) a teda nestačím se divit, S.vzal obrat o 180stupňů

Online Garfie
Avatar
23901 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 21:50

Kan No já se tě chtěla zeptat hned, tohle mě vždycky hrozně mate! Vrať opici!!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 23:36

Kokoska třeeba zde - zatím jen podmínka

a pozor netvrdím že nesmíš říct nic proti vládě. to jistě klíďo můžeš, ale rozhodně nemůžeš říkat nebo psát co libo. jen ta omezení jsou v současnosti jiná

edit tjo dneska už vlastně ani nic říkat nemusíš 

​prosím tě, jak toto souvisí s tím, co říkala Kokoska , resp. s kontextem toho, o čem byla debaty?

Online Kokoska
Avatar
28259 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 00:05

viktorka_od splavu první odkaz mi nefunguje, ale to je asi jedno. Taky nějak nechápu, cos tím myslela, stejně jako nolita . Jestli jde o to, že nesmíš říkat beztrestně úplně cokoli, tak rasistická nebo nacistická, teroristická atd. prohlášení jsou jasná, ale o to se opravdu nejednalo. Stejně jako ani v demokracii nemůžeš beztrestně krást a zabíjet.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 00:07
Reakce na Jennyfor:

Já myslím, že už nikoho nic nepřekvapí. Všechno je tak absurdní. Snad jedině kdyby si dědek na hradě vzal do ruky ty málem poblitý korunovační klenoty a vyhlásil tu monarchii. To by snad na jeden titulek v tisku dalo. Jinak už je těch šíleností tolik, že se z nich stává norma.

povera pravi, ze to nosi smulu. Heydrich si prej korunu nasadil sam na hlavu a podivej jak dopadl.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 00:09

Kan prosimte, nemohl by to byt ostrov spis v karibiku? At je to bliz evrope

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 06:11

nolita mela jsem za to, ze Kokoska tvrdila, ze je u nas svoboda slova. ale uz je mi to jasne, ze o to neslo, ok

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 06:44

viktorka_od splavu no to porad nevysvetluje ten druhy z tvych odkazu, ale to nevadi....

Online Kokoska
Avatar
28259 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 07:38

viktorka_od splavu svoboda projevu je zarucena ustavou, teda Listinou zakladnich prav a svobod.  S tim, ze svobodu projevu a pravo sirit informace lze omezit, pokud je nutna ochrana prav a svobod druhych, precti si to. Mozna tohle omezeni povazujes za nesvobodu?