Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 09:43
Reakce na Sweet Potato:

barbucha  Neboj, toho lososa zabalej až tady a hned to bude českej výrobek. 

​Vidim to spíš na znovuotevření Tuzexu

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 09:46

razorblade 

Jo, a na Fleru se taky můžem oblíknout!

Jinak já za Pietro F. ronit slzy nebudu, podle mě většina těch hadrů je děsnejch a za značně přemrštěný ceny. A štval mě už ten světovej název...

Offline Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 09:50

Sweet Potato Já myslím, že tady bude hrát roli místo původu.  

barbucha A já teda věřím ve zdravý rozum a nepochybuju, že to neprojde Senátem, ale každopádně, zrovna toho oblečení bych se nebála, prodejen do 400m se to týkat nemá, do toho se COS vleze hravě. :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 10:08

Garfie 

Senát jim to hodí pod nohy, tak to v parlamentu schválej znova a hotovo.

A co neni, může bejt - tyhlety vlastenci se jen tak nezastavěj. Nakonec jejich voliči si nikdy nic cizího nekoupěj, páč by nepřelouskali etiketu Leda tak z vietnamský tržnice, to je zboží z dovozu pro ně jak dělaný.

Offline Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:06

barbucha Mně to vůbec mozek nebere, je to děsivý.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:58

Včera večer v tv Faltýnek

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:13
Reakce na Garfie:

barbucha Mně to vůbec mozek nebere, je to děsivý.

​severní korea náš vzor

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:19

Včera jsem se podívala na Modrou krev s panem hrabětem Sternberkem a pak jsem si četla zprávy a komentáře a tak dále. No a z toho všeho jsem chytla fakt paniku kam se to zase řítíme, v jak strašným rozvalu je tahle (nejen tahle) země, národ. Normálně jsem brečela bezmocí a strachem. 
Prezident si dělá co chce aby se pomstil snad úplně všem, oligarcha bez svědomí pardon t.č. premiér má tak dlouhý prsty, že si to snad ani nechci představovat, prodal by vlastní děti, jo to už udělal, tak prodává nás. Státní správa se zcela agrofertizovala, je nefunkční, prožraná, bez kompetencí a odpovědností. Pomalu se zaváděj podobný zákony jak za komoušů, jen ještě o něco víc zákeřnější, jim šlo o "ideály", tady jde o moc a prachy, jakékoli ideje chybí.
Omlouvám se za výlev, ale mě z toho prostě není dobře, nespala jsem. A to nemám děti, takže vlastně mě trápí hlavně moje budoucnost.

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:46

andulka01 Jo, já teda ještě nebrečím, ale fakt přestávám vidět světlo na konci tunelu. Jedinou šanci bych viděla, kdyby byla opozice schopná se dohodnout, aby měly po volbách dost hlasů, a to samé u volby prezidenta. Aby nebylo tolik slušných kandidátů, že se to rozdrobí. Protože Babiš prezidentem - nevím, jestli si momentálně umím představit větší zlo. A když jsem viděla video Kalouska, jak skládá mandát, tak to jsem teda málem taky brečela. Páč já jsem taky tým Kalousek. Ale věřím-doufám, že má něco v plánu. Já se fakt bojím, kolik lidí to na podzim Burešovi zase hodí! 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:54

Jenže Zeman už do toho svým prohlášením hodil vidle, on žádným koalicím vládu nesvěří, jen samostatné straně (nebo hnutí). Zemanovo prohlášení

Já už vidím jen jednu možnost, jak z toho ven, a to je ta, že do podzimu je daleko a stát se může ledasco... a nikdo není nesmrtelný.

Edit: a když už koalici, tak koalici ANO a ČSSD asi.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:56

Marbuša Kalousek určitě neskládá ruce v klín. Naopak, něco má za lubem, jen tedy je otázka, zda Senát, nebo prezidenta... nebo co vlastně.

Offline moora
Avatar
7508 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 12:58
Reakce na Torrah:

něco má za lubem, jen tedy je otázka, zda Senát, nebo prezidenta...

​prezidenta určitě ne, to mu musí bejt jasný, že je neprůchozí

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:07

moora uvidíme. Mně taky budou jeho výstupy ve sněmovně chybět, uměl je vždycky parádně utřít. Budem doufat, no, že se někde objeví.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:14

andulka01 tyjo, přesně tyhle stavy bezmoci mám taky. Je to hrozný, hrozný, hrozný. Ale fakt moc. Já teda ještě trochu doufám v mladou generaci, moc fandím Dominiku Ferimu. Snad nám nevyhoří a neodejde někam právničit do soukromí sektoru. Má potenciál přivést mladé k politice a probrat ty starší z letargie. 

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:38

Sweet Potato Copa lanýže, ale víno nebude

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:43
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:47

coralline nevím, co je na tom pravdy, ale někde jsem zahlídla, že 55% kvótu splní jen pivo, mléko a hovězí maso. To nás čekají zajímavé časy :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:48

coralline Jdem se zásobit!

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:50

Sweet Potato Tyjo, jdu najít kus dubovýho lesa