Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 17. června 2019 21:00

Mutziputzi 

Hele mucinko, eště k tý naší debatě vo přivedení hospodářství na mizinu ... (já vim že tvoje oblíbený Forum 24, ale řekni mi, jestli to neni pravda).

https://forum24.cz/vlada-chce-zvysit-dane-o-30-miliard-korun-navzdory-proklamacim-a-slibum-ano/?fbclid=IwAR1SWXb8lZoHK4JkMYOnhr0v5QO9gcUOg-Bu4xdny5IyCG1_0BS59woF0mI

A klasicky, než začneme o našem hospodářství diskutovat, ráda bych připomněla, že cugrunt se píše dohromady a v prdeli se píše měkký i

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 07:04

barbucha Letmo jsem to prolítla a tak daň z hazardu - super, spotřební daň na cigarety - super, bankovní/sektorová daň - nemám jasnej názor, ale neni to prasárna, samozřejmě na rozdíl od zdanění církevních restitucí, poplatku za vklad do katastru a podobně. Největší prasárna v mejch vočích je stejně nezušení daně z nabytí nemovitosti, to je děs, to jak zrušej, budu vděčná.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:03

Mutziputzi 

Hazard je jasnej, vo cigárech se radši nebudu bavit , ale všechny ty vostatní včetně bankovní jsou čirý zoufalství a vydřidušství. Ale vo to nejde - spíš vo to, co to znamená: kasa je prázdná a tohle urputný hledání každý koruny není řešení... a rozhodně to tímhle neskončí, právě naopak. Zdaněnej budem mít brzo i vzduch.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:10

barbucha Tak jako když se koukneš kolik jde výnosů matkám bank operujících na českym trhu, neni idea něco z toho tady udržet úplně od věci.

Kasa byla prázdná vždycky, to neni dílo Babiše.

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:15

Mutziputzi to seš naprosto mimo, že by se sáhlo na výnosy! sáhne se do kapes klientů 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:16

prďola ale tovížejo prosim tě, insiderko

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:20

Mutziputzi tak a jakou pohádku si dáme dál, chytrolíne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:22

Mutziputzi 

Fakt neblbni. Banka není, opakuji: není dobročinnej ústav.

Kterej by si radši vod huby utrh, než by zatížil klienta

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:24

prďola O Prďole neználkovi, může být?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:25

barbucha i banku můžete mít rádi nebuď jak bolševik vs. kapitalista prosim tě

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:26

A to je přesně ten problém. Jeden každej totiž vždycky přenese zvýšený výdaje na klienta/zákazníka... takže nejen zaplatíme vyšší přímý daně, ale i to vostatní v cenách čehokoliv (včetně třeba úvěrů atd.).

Žába se pomalu vaří...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:27

barbucha který přímý daně zvyšujou?

BTW konkurence na trhu taky dělá dost

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:28

Mutziputzi 

Nebuď drzá, ti dám bolševika!

Dyk to fakt dělá každej - stoupnou ceny nájmu/elektriky/vody... a co myslíš? Zaplatí to obchodník ze svýho? Aniprd! Zvedne konečný ceny, ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:34

barbucha Motáš pátý přes devátý, jaký nájmy?

Obchodník zvedne ceny, pokud by je zvedli všichni obchodníci, konkurence je jinak nutí nést tíhu na sobě. Nesmíš bejt tak negativní, nemyslim, že se všichni obchodníci snaží zákazníka jenom drbat až na krev, koncept kontinua neasi, když mi zdraží komerčka, přejdu jinam, navíc v době kryptoměn si musí banky tuplem dobře spočítat kam až můžou jít...prostě špačkuješ předčasně

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:37

Mutziputzi jistěže! zafabuluj si co hrdlo ráčí! i když nejradši mám tu o Mutzině Brouku Pytlíkovi

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:39

prďola zas se vopakuješ, ťunťo, víme tady všichni kdo z nás dvou je vzdělanej intelektuál, už se ti to párkrát snad vysvětlovalo ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:46

Mutziputzi 

Ježiš to byl příklad s tím nájmem Jako že když stoupnou náklady (ja-ký-ko-liv), stoupnou i ceny.

Jestli je to předčasný tak cajk. Ovšem snaha zoufalý Schillerový, takto odbornice na slovo vzatý, je mi kapku podezřelá. 

Vidělas jak doporučila obcím, který řvaly že nedostávaj od státu prachy, aby zvedly daně z nemovitostí?! Takhle se to dělá! 

Jako jasně že ty prachy nerostou na stromech, nikde. Ale že se v době všeobecný prosperity prostě nedá najít koruna navíc, je dost divný, ne? Až přijde krize...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 09:49

barbucha Když stoupnou náklady, stoupnou i ceny, pokud to konkurence dovolí, to je jasný. Nutno brát v potaz i růst průměrný mzdy. Já netvrdim, že mi přijde všechno co dělaj skvělý, ale ani taková tragédie to neni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. června 2019 10:32

Mutziputzi 

Neni to tragédie, ale fakt v době blahobytu nemít pomalu ani na chleba - to nesvědčí o šikovným hospodáři. To je všechno, co jsem tím chtěla říct!

A hele, Ovčáček definitivně zešílel. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 10:40

barbucha Tak ten je vůbec legrační, jak chudák podepsal petici a nechtěl