Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. června 2018 16:15

Mutziputzi uz s tim pocital tenkrat? Sbira hlasy u luzy. Nic jineho v tom není.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:51

Dnes jsem se mihla na demonstraci na Václaváku a zrovna jsem chytila projev Martina Jaroše. Nikdy jsem ho nějak moc nesledovala, občas jsem někde zahlédla jeho komentáře nebo glosy. Teď jsem se dočetla, že plánuje založit novou stranu. Nějak se mi nezdá, že by to byl dobrý nápad, připadá mi, že by se střed a pravice měly spíš sjednotit a podpořit než dále štěpit. Ale hlavně.. něco mi na něm vadí. Něco, co neumím definovat. Možná to, jak se snaží distancovat od systému tradičních stran a systému dřívější éry. Takhle nějak začínal i Babiš. Taky tvrdil, že bude jiný a lepší (ačkoliv panu Jarošovi to přeci jen věřím o maličko víc). Navíc jsou mi podezřelí lidé, kteří se snaží být ve všech situacích vtipní. Tak nevím.. co si o něm mám myslet? :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. června 2018 13:40

bram ja tam vcera byla a vim, co mi na nem vadi. Nekolikrat, pred tim, nez rekl myslenku, vyslovene konstatovani “a ted me za to nebudete mit radi”... to je dost nestastna a v podstate povysenecka formulace, ikdyz tak zrejme neni myslena. (Aneb ted vam blbeckum teda otevru oci) Neprijemne ho to stavi do role samozvaneho zvestovatele pravdy a to je dost negativni vyzneni. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. června 2018 14:53

Jaroš si trošku ujel na páčikách u pár svejch komentářů na FB a "zahoráčkoval" si, myslím, že i sám někde uznal, že na založení strany to charizma a ideje nebudou, snad po tom nevydařeném interview pro DVTV nebo Seznam, nevim už kde to bylo. Poslední dobou z něj mám pocit, že má dojem, že se čeká na jeho vyjádření ke všemu a tak si ten názor na všechno občas dost urputně vytváří, takovej pocit mesiáše z Kataru.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 06. června 2018 21:18

jinx Mutziputzi hmm, asi jste to obě vystihly docela přesně, mesiáš z Kataru a zvěstovatel pravdy k tomu. Já jen doufám, že se na novou stranu vykašle. 

Jinak jsem teda dost znechucena z toho, že většina médií vůbec neinformovala o těch včerejších stávkách, v ulicích bylo imo dost lidí na to, aby se o tom mlčelo. Začíná mi být hodně divně, až frustrovaně z toho, co se děje a vyhlídky na zlepšení nějak nejsou..  

Offline Marbuša
Avatar
950 příspěvků moje polička 07. června 2018 07:47

razorblade To jsem teď ráno taky četla. Starší lidi co nemají FB a čtou třeba ten Deník nebo Blesk, a tam o tom nepsali, tak jaké mají informace? Žádné. Já nebejt na FB, tak vlastně nevím, jak bych se dozvěděla o nějaké demonstraci, a to jsem Pražák. Třeba moje kolegyně, která má maminku důchodkyni, celý život na malým městě, volila Zemana, protože "ty ostatní nezná". Já vím, že je to na nás, jak moc se zajímáme o dění, ale takových lidí je fakt strašně moc. Dneska mám fakt blbou-poraženeckou náladu.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 07. června 2018 08:04

Marbuša spousta tech starsich lidi kolikrat noviny uz neodebira a jsou odkazani na novu, primu nebi barrandov, protoze ct lze prece :/

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:06

bram razorblade 

Já jsem ráda, že si toho všimly (a informovaly) aspoň zahraniční noviny. Ty dvě kreatury tak mají ostudu, před kterou nemůžou zavírat oči a předstírat, že se nic neděje - jako v našich sdělovacích prostředcích, který ovládaj.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:10

barbucha No ovládaj, mi vysvětli Dospivu a Křetínskýho, se mi nechce věřit, že by dávali instrukce shůry...podle mě dneska v printu, v klasickejch novinách zůstali jenom trotlové.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:24

Mutziputzi 

Někdy nemusí jít o přímý instrukce nebo nařízení - někdy stačí (zejména v současný atmosféře) pouhá připosranost 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:28

Jak ja som vďačná za náš denník n, keď toto čítam...

razorblade ja som obom rodičom predplatila slušné noviny, či chceli, alebo nie . Už keď ich majú, tak ich aj čítajú.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:41

slniecko Být ti rodičem, hodim ti je samozřejmě, v rámci prevence chování jak k nesvéprávnýmu, na hlavu

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 07. června 2018 12:19

Mutziputzi tyjo, to si nemyslim, ze by v printu zustavali jen trotlove. ja kdybych nedostala pred pul rokem nabidku, tak jsem v novinach doted. myslim, ze moji byvali kolegove se, byt jim urcite ruzny lidi a veci svazuji ruce, snazi furt delat poctivou novinarinu. je ale pravda, ze je jim to k hovnu, kdyz krajska priloha je uvnitr novin s totalne srackoidni obalkou :/

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 07. června 2018 16:48

Mutziputzi to riziko tu je .

ale....

mama si to fakt nemôže dovoliť, tak je rada, inak by bola odkázaná len na obsah zadara

otec si to dovoliť môže, ale nie je za také niečo zvyknutý platiť, tak odo mňa večne dranká heslá...a ak by sa k nim nedostal, tak ostane pri tých obsahoch zadara.

Offline continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 07. června 2018 20:27

Mutziputzi slniecko tady je důležité ještě zmínit, ze na Slovensku je prakticky všechen rozumný tisk placeny i v internetové verzi. S rodiči řeším více méně to samé. Mají  na to, ale nejsou zvykli za to platit.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 08. června 2018 10:32

continuity to som si neuvedomila, že v Čechách (ešte) nie.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 08. června 2018 12:14

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 09. června 2018 18:53

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 09. června 2018 22:28

barbucha hroznej chudák, že? :))