Vlasy a barvy, přelivy, barvicí šampony a tužidla a...

17. února 2015 17:26
Offline Lilly_Ku
Avatar
4114 příspěvků moje polička 03. května 2017 10:28
Reakce na Mutziputzi:

to vypada schudne, dik!

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 03. května 2017 12:55
Reakce na Lilly_Ku:

Akú máš pôvodný farbu?

Ja mám len kde-tu šedinu, plus mi začína šedivieť jeden prameň. Nie nepáči sa mi to, ale farbenie sa mi tiež nepáči. Keďže som si vždy robievala zábaly z bezfarebnej henny z času na čas, tak teraz sa snažím namiešať z farbiacej zhruba môj odtieň, plus-mínus sa mi to darí, s tým, že ju poväčšinou dávam len na prešedivelé miesta a celé vlasy len raz za čas, lebo henna keď s vrství, tak tmavne. Keď to nestíham , tak proste len prestriekavam miesta, ktoré potrebujem šalviovým čajom (mám svetlohnedé vlasy), alebo ešte jednoduchšie a pohodlnejšie - prejdem fixkou Touchback:

Ešte lepšie ako šalvia mi chytá harmanček, ale na ten som alergická, takže hlavne v peľovej sezóne to znamená jeden deň s králičími očami. Teraz chcem skúsiť odva z orecha, či nebude pritmavý.

No a chcem skúsiť aj tie l´oreal spreje, som zvedavá, či neprášia a či držia a aká je aplikácia a dnes som podobné videla aj od Syossu.

Mutziputzi máš tie masky vyskúšané? Ak by to fungovalo, tak by to mohlo byť pohodlné riešenie.

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 03. května 2017 13:43
Reakce na Lilly_Ku:

Jsem stejně stará. Šediny nemám, ale asi kdybych je měla hodně, tak bych volila šediny nebo víc zesvětlené vlasy jako @Berta. Potkávám ve školce podobně starou ženu, je to cizinka, má šedé krátké mikádo, často je ve sportovním (barevné legíny, triko, tenisky), asi chodí po odevzdání dětí do školky běhat. Vypadá skvěle, štíhlá, krásná pleť, šedé vlasy v perfektním sestřihu na ní vypadají úžasně. 

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 03. května 2017 13:45
Reakce na slniecko:

Viděla jsem Loreal Prof. v kadeřnictví, ptala jsem se na ně kvůli kamarádce. Kadeřnicě ríkala, že si to to zákaznice chválí. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 03. května 2017 13:47
Reakce na Lamicka:

Vďaka, skúsim, podám referencie :-).

Offline moora
Avatar
7500 příspěvků moje polička 03. května 2017 14:46
Reakce na Lilly_Ku:

Za sebe mohu rict, ze kdyz jsem se v 35 letech poprve obarvila, byl to jeden z nejblbejsich napadu, co jsem kdy mela. Za zkousku nic nedas, vlasy dorostou i obarvit se to da vzdycky. 

Offline pecka
Avatar
5969 příspěvků moje polička 03. května 2017 18:53
Reakce na Lilly_Ku:

Mne teda aj vďaka genetike šedivejú vlasy už nejaký ten rôčik.Začalo to kde-tu​ vlasom,no je ich čoraz viac a už aj okolo čela.Nie je to zatiaľ super husté a tak som sa pohrávala s myšlienkou,čo tak nechať im voľnosť a skúsiť nefarbiť.Priznávam,že zatiaľ som zbabelec a vždy keď ich vidím,ako sú dlhšie,dám ich zafarbiť.Ono v mojich tmavohnedých vlasoch dosť kričia.

Mne sa niektoré ženy páčia s priznanými šedinami,ale záleží na majiteľke,celkovej vizáži,či to vie "predať".

Offline Lilly_Ku
Avatar
4114 příspěvků moje polička 03. května 2017 19:03

dik moc za vsechny prispevky! parafrazujic lorda humphreyho, prohlasim prozatim letargii za strategii a necham tomu volny prubeh.

Offline Malvin
Avatar
1028 příspěvků moje polička 04. května 2017 12:41
Reakce na Lilly_Ku:

Jelikož jsme stejně staré, popíši svoji zkušenost. Moje přirozená barva je středně hnědá. Několik let jsem si vlasy barvila na na cca o jeden/dva odtíny tmavší hnědou, než mám. V posledním roce se mi v pěšince vyrojilo několik stříbrných vlasů. A já získala pocit, že přímo září do celého okolí. A mně se šediny ve vlasech u lidí pod padesát nelíbí. Tak jsem v lednu přešla na melír. Ohlasy z okolí byly velice kladné (prý jsem omládla ). V odrostech ty stříbrné vlasy nejsou skoro vůbec vidět. Musím je hledat. Tak zatím spokojenost.

Offline Vlaaa_p
Avatar
56 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:26

Catherinne přesouvám dotaz raději sem: mám problém s barvou - i přes objednávku studeného hnědého tónu skončím po par mytích s vymývajícími se červenými tóny. Kadeřnice tvrdí, že mám údajně moc červeného pigmentu ve vlasech, který to způsobuje. 

Skoro bych jí i věřila, ale během její dovolené jsem byla okolnostmi donucena zajít do cut&color a tam mi nanesený tón zůstal krásný celou dobu, takže to moji oddanost zákaznice narušilo.

Říkám si, že to asi bylo barvou, ovšem netuším, čím barví. Na zdech jsou reklamy loreal, ale ve skutečnosti jsem se nikdy nezeptala, s tou barvou jsem totiž byla smířená, dokud nevyšlo najevo, že by to šlo i jinak.

Offline Vlaaa_p
Avatar
56 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:28

Jak jsem teď zahlidla ten příspěvek, tak jsem si říkala, že se zeptám. Na MP jsem to nebyla schopná najít.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. března 2018 08:32

Catherinne, prosím, doporučila bys k vyzkoušení od Framesi i šampony?  Pro mě by přicházel v úvahu na objem a/nebo na denní mytí. Potřebovala bych totiž nový, nejlépe úplně geniální a tuhle značku vůbec neznám. Nakupuju na provlasy a tam ji nevedou. Dlouhodobě nadšená jsem z Nioxinu, ale chtěla bych něco na vystřídání. Objemový od Kérastese mě nadchnul napoprvé, pak jsem měla pocit, že s každým umytím je to horší. Kdysi jsem ráda používala Pureology, kaviárová Alterna mi přišla nanejvýš slušná, i když dcera má teď kondicionér proti lupům a tak lesklé pěkné vlasy dlouho neměla. Dobrý byl i objemový Bamboo. Budu ráda za tip od profesionálky. A mohly bychom si tykat?

Online mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 15. března 2018 12:14

Vlaaa_p mně ani po 6-8 týdnech nezrznou vlasy s tímhle, ale samozřejmě nevím, jak tmavá jste. jinak mně zrzly vždycky i při téměř alchymistickém míchání různých barev a tonerů zkušeným koloristou, ale může to být tím, že pod tím jsem byla odbarvená, co už teď určitě odrostlo - na druhou stranu už jsem pod tím asi šedivá

Offline Vlaaa_p
Avatar
56 příspěvků moje polička 15. března 2018 15:51

mitford sister ta moje kadeřnice mi barvu vždy míchá, krabičkovou jsem teda u ní neviděla. V tom cut&color mi dokonce napsali recept (o ten jsem si řekla rovnou), protože ta barva vypadala opravdu nadějně. Asi se budu muset chodit barvit tam.

Offline stes
Avatar
7306 příspěvků moje polička 03. července 2018 14:58

Nemáte zkušenosti s touhle barvou? 

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 03. července 2018 20:30

Má niekto skúsenosť so šampónmi značky  Maria Nila? Uvažujem nad kúpou Pure Volume.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. července 2018 02:30

stes nie, ale je ti jasné, že prírodné látky túto farbu neurobia (ako nemám nič proti chemickému farbeniu - teda ak sa to netýka mojich vlasov - len ma napadlo, že či podľa toho obalu nepredpokladáš, že ide o prírodnú farbu)

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. července 2018 02:31

milacka vyzerajú zaujímavo, ak sa odhodláš, daj vedieť! Tiež by som skúsila...

Offline stes
Avatar
7306 příspěvků moje polička 04. července 2018 06:56

slniecko Já proti chemii nemam nic ani u svych vlasu. A ze by to byla nejaka opravdu prirodni bomba mi ani nenapadlo, protoze na tyhle bio veci jim neskacu.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. července 2018 11:03

stes jasné, to len pre istotu...