Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 22:36
Reakce na teena-s:
@Viktorka_od splavu prakticky všechny složky mohou být konfliktní,tedy pro mě zejména hlava se srdcem,když se potká taková růže bulharská ,žvejka s indolem a chlupama z broskve na staré kůži-může to být masakr.Ovšem ovonění přímo z hrdélka to musí být obřad téměř chrámový :D

já si teda už zvykla že na těch složkách až tolik nesejde, protože každá značka/parfumér z nich dokáže sestrojit úplně jinou vůni, ale zrovna u guerlainů umí stejně dobře ty úplně dokonalé i ty "starobní" resp. kombinaci obou

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 17. dubna 2021 12:47

Málem bych zapomněl na Eau de Gentiane Blanche (vše podle očekávání)

a Ô de l'Orangerie.
Lancome z odstřiku (po dně) byla úžasná a toužil jsem po ní. Nová je více mýdlová + chemické "aldehydy" na začátku. Jen nevím jestli je příčinou reformulace nebo je jetá. Kloním se k prvnímu. Velké zklamání!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:13

Renusatko 

Vítej v klubu modrých luceren.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 19:15

wendulka Děkuji. Ještě dnes a od zítra už zase musím začit nosit i něco jiného.Jinak dlouho v klubu nebudu.

milacka 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 20:06

Renusatko to je nádhera. Gratuluji.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 20:09

Já mám objednáno... Dusita La Douceur de Siam... na slepo a doufám, že to nebude průšvih.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 20:53

Paris Podle poličky myslím, že to nebude průšvih

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 08:39

Renusatko Taky blahopřeju k pokladu

svěženkář

(a zároveň taky gratuluju k dalším nákupům... ta kočka vedle Plumérie asi nepatří k tomu flakónku?)

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:09

daniela Ne, ale lísá se!

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:54
Reakce na Paris:

Já mám objednáno... Dusita La Douceur de Siam... na slepo a doufám, že to nebude průšvih.

​Nebude :-) a za mě jediná Dusita, která je pro mě nositelná...

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 09:56

Na to, že mám stop stav a nemám money, jedu. Xerjoff, Kilian...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:31

Petya Charmite a co od Xerjoff?

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:49

Paris nebude, ja bych rekla, ze na Dusite neni co zkazit

Petya Charmite pro tebe neni nositelna? Cim to? Mne neprisla nejak problematicka?

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 12:24

...dorazí 

Ambre Khandjar

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 17:38
Reakce na Evanilla:

Petya Charmite a co od Xerjoff?

​Bouquet Ideale... Ještě bych ráda Liru, ale ve finále se BI líbí víc... Zvažovala jsem Dama Bianca, která mi velmi připomíná mou oblibenou MFK Gold Fluidity. Dama bianca mi ale nečím po delší době vadí, MFK je skvělá, nadělila jsem si ji ke 40. narozeninám :-)

A jinak Xerjoff zkouším dál a doufám, že se mi už nic líbit nebude

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 17:39
Reakce na andry:

Paris nebude, ja bych rekla, ze na Dusite neni co zkazit

Petya Charmite pro tebe neni nositelna? Cim to? Mne neprisla nejak problematicka?

andry mně Dusita přijde taková syrová, raw a přírodní :-) a asi si nerozumí s mou kůži...​

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 17:42

A ještě jsem zapomněla na Elie Saab Essence Rose

Nádherná! Já si během korony jedu vydatně v růžích. 

Je to trochu jako Parfait de Roses, ale ne tak sladká. Krémová, trochu pižmová, velmi ženská.

Kupovala jsem naslepo, i když jsem si to zakázala. Po delší době trefa di černého.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 17:46

Petya Charmite Liru jsem taky měla v tužebníku, ale nakonec myslím, že je tak "jedlá", že by mi to po chvíli vadilo. Cruz del Sur II jsi nezkoušela? To bude podle ohlasů asi zajímavá vůně

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 18:01
Reakce na Evanilla:

Petya Charmite Liru jsem taky měla v tužebníku, ale nakonec myslím, že je tak "jedlá", že by mi to po chvíli vadilo. Cruz del Sur II jsi nezkoušela? To bude podle ohlasů asi zajímavá vůně

​Ano, Lira by mi stačila v odstřiku nebo v malém 30 ml balení. Po Cruz del Sur se pídím a bojím bojím taky sháním sponzora. Pokud bude štědrý, určitě se o něj podělím

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 18:47
Reakce na Petya Charmite:

A ještě jsem zapomněla na Elie Saab Essence Rose

Nádherná! Já si během korony jedu vydatně v růžích. 

Je to trochu jako Parfait de Roses, ale ne tak sladká. Krémová, trochu pižmová, velmi ženská.

Kupovala jsem naslepo, i když jsem si to zakázala. Po delší době trefa di černého.

​Já jsem k růžím vždycky inklinovala v horších životních fázích, utěšovaly a povzbuzovaly mě. Loni jsem růžovou vlnu rozjela velmi intenzivně a pluju v ní dosud: Rose America, Spirituelle, Kelly Caleche... na seznamu přání mám Eau Suave...