Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:35

Renusatko teda ta vypadá nádherně

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:38

viktorka_od splavu Taky ji neznám:) Doufám, že nám Renusatko přinese někdy ovonět:)))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:39

Korsičanka já jsem už zkoušela, ale v dojezdu mi něco nesedlo - ovšem ze vzorečku a mohl být špatný. naživo ve flakonu bych ji ovoněla moc ráda

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:39

viktorka_od splavu Já asi někdy jen přičichla, ale nic si nepamatuju

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:40

alibi teena-s jerry Děkuji! Vynasnažím se nezklamat.

Je to pozůstatek z rytířských ctností, že chlapi princeznám a dámám sháněli nesehnatelné a plnili úkoly... takže klidně další přání do SZ.

Na Arome jsem jerry a Stinvlka dával tip, kde sehnat Prada No. 7 Violet. Zajímavé, že jsem později sehnal flakon z Německa a vůně byla jasnější a s lepší siláží i výdrží než ta koupená v butiku zde.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:41

svěženkář Kdo ví, kde to ti "naši" shánějí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:42

Korsičanka si to taky nepamatuju, resp. že jsem ji zkoušela ano ale vůni jako takovou ne - ale zapsala jsem naštěstí:-P

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:43
@svěženkář budiž pasován na sira :D
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:44

Korsičanka On moc flakon na nošení není, protože nemá rozprašovač, ale jen zabroušenou zátku. Už jsem si část oddělila do kabelkáče, protože mám v plánu ho používat, takže na nejbližší sraz určitě vezmu. 

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:47
@Viktorka_od splavu prakticky všechny složky mohou být konfliktní,tedy pro mě zejména hlava se srdcem,když se potká taková růže bulharská ,žvejka s indolem a chlupama z broskve na staré kůži-může to být masakr.Ovšem ovonění přímo z hrdélka to musí být obřad téměř chrámový :D
Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:49
Reakce na svěženkář:

Na Arome jsem jerry a Stinvlka dával tip, kde sehnat Prada No. 7 Violet. Zajímavé, že jsem později sehnal flakon z Německa a vůně byla jasnější a s lepší siláží i výdrží než ta koupená v butiku zde.

​Koupila jsem v butiku v Pařížské a kdyby to nebyla zrovna fialka, tak bych byla celkově trochu zklamaná. A když se přednedávnem objevila tahle řada v jedné slovenské parfumerii, tak jsem si už nechala zajít chuť.  

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:52

jerry Před rokem se objevili i na ebay ze slovenska za huničku. Ta z Německa je jsnější, svěžejší s méňe pudrová. Tu z pařížské jsem věnovsl jedné milovnici fialek a kosatce.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:53
Reakce na teena-s:
@svěženkář budiž pasován na sira :D

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:06

Renusatko ...na nejbližší sraz určitě vezmu. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:13

Sire svěženkář

Dekuji za tip na vůní Madera de Naranjo. Je to to pravé.. Pomerančové. Dik

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 21:00

Mha Mají ji teď za cca 225,- takže no brainer!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 21:16
Reakce na Renusatko:

Korsičanka On moc flakon na nošení není, protože nemá rozprašovač, ale jen zabroušenou zátku. Už jsem si část oddělila do kabelkáče, protože mám v plánu ho používat, takže na nejbližší sraz určitě vezmu. 

​Gratuluji k nákupu, je to opravdu krásná vůně. Asi před deseti lety jsem měla odstřik a pamatuji, že mi stačilo lehce se navonět ráno a až do večera jsem vůni kolem sebe cítila. A ten flakón je nádherný sám o sobě.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 21:26
Reakce na Renusatko:

Korsičanka On moc flakon na nošení není, protože nemá rozprašovač, ale jen zabroušenou zátku. Už jsem si část oddělila do kabelkáče, protože mám v plánu ho používat, takže na nejbližší sraz určitě vezmu. 

​Na přelomu dubna a května - když to uvolní - bych rád přijel do Brna. Tak bychom mohli udělst dlouho očekávaný sraz... pokud otevřou zshrádky a bude počasí...

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 21:27
Reakce na Korsičanka:

svěženkář Máme Gratuluju! Zrovna včera jsem ji venčila skoro celý den

A koukám, že vyděláváš taky jen na parfémy, ne?

​Tak občas se mi podaří koupit i něco jiného...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 22:31

Renusatko nezabudni sa vrátiť na zem, úplne chápem, že máš krídla a samozrejme veľká gratulácia za splnený sen