Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 12. února 2021 20:23

jerry Pomerančový květ vyzkoušený nemám. A Colonia Bergamota závisí hodně na kůži. Na mojí super, ale na sestře bergamot hořký až nepříjemný a na další ženské figurantce bílé květiny jdou do hřbitovního kvítí.

Pěkná je podle všeho i acqua vetiver a acqua gingebre ze stejné řady. V aktuální řadě Acqua mají pak i grep a pomelo... na ty se těším. Zatím jsou ale za plnou cenu kolem 30-35€.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 12. února 2021 20:55

Miru Nevoní mi ten svěží/dozelena začátek. Ale tak po půl hodině, krémový jasmín - beru! Něco na ní je. Měla jsem jen malinký vzorek, takže se trochu bojím, co udělá postřik. Doufám, že pro mě bude náhradou za APOM Femme. To byla nádherná vůně, plná, květinová, jenže mě v myšlenkách vrací do nepěkné "shituace".

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2021 21:14

svěženkář Krásně ti to nabalili a žádný neznám.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. února 2021 21:33

svěženkář

to prostě jen na jednoho smajlíka nebylo :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 12. února 2021 21:37

svěženkář hned se cítím lépe.. vlastně skoro vůbec nenakupuju a že mám od některé vůně až dva flakony je vpodstatě detail

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 12. února 2021 21:50

viktorka_od splavu Rádo se stalo. Tohle vlákno je přece skupinová terapie, ne?

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. února 2021 04:19

...tak je doma. Druhý flakon...

(musela jsem dát obě fotky, obě se mi líbí a obě vůni dobře vystihují...)

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. února 2021 04:22

...no a na cestě mám vzorky arabských vůní(začínám těmi levnými) a protože mám vzteka, že na mně máloco drží, tak můj PRVNÍ parfémový olej

Tak uvidím

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. února 2021 09:34

Miru To jsem zvědavá, zda jim propadneš:) Já mám nově miniaturku Aurum od Ajmalu a je to moc milá vůně Zkoušela jsem ze vzorku, takže jsem věděla, do čeho jdu. Supreme Musc od Bait al Bakhoor jsem darovala k Vánocům, když se dívence líbil...

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. února 2021 09:40

Korsičanka 

...však jsem napnutá jak vařená nudle

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 13. února 2021 12:39

Miru 

To jsem ráda, že jsi konečně tu hranici k CPO překročila- a Amira je dobrá volba, přesně tvůj voňavý styl.

Akorát tedy na jejich zkoušení dobrá doba - zima jako sviňa.

Schválně jsem jich pár vytáhla - no nic moc, prostě v teple jsou lepší.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. února 2021 12:50

jerry 

...děkuji! Tak o to víc se těším na vyzkoušení

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. února 2021 12:57

svěženkář Madera de Naranjo asi potrebuju pro syna. Není ta vůně moc agresivní (citrusy na začátku) a táhnoucí se za člověkem? 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. února 2021 13:03

Mha Není. Reformulovali ji na základě zpřísnění od IFRA, takže je příjemná. Hodně svěží, ale už žádný pomerančový Hadrien absolute 

Siláž je přirozená.

Dražší alternativa je Shay&Blue Blood Oranges (80€). Ta je skvěla, o něco uhlazenější a líbivější. 
Atelier Cologne (Orange Sanguine) jde za mne více do ženska (pomerančový květ). Jo Malone Orange Bitters je o něco dražší, ale to už je lepší Armani Privé Oranger Alhambra či R. Monegal Entre Naranjos. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. února 2021 13:29

svěženkář Díky moc Já právě chci vůní spíš levnější, protože se bojím, že kdyby syn věděl, že stála několik tisíc, asi by ji nechtěl nosit a šetřil by si ji. Předtím měl od Jeanne en Provence něco taky se dřevem, jalovcem a mechem a samozřejmě bergamote.m.

Ateliér Cologne jsem vyřadila pouze pro sebe a přemýšlím, jestli Iris nebo ten krvavý pomeranč. 

Je zajímavé, že druhý syn ty přírodní vůně zase vůbec nerad a má jen Adidas a podobné plastové vůně:)

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. února 2021 17:35

A tady je ta nabídka:

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 13. února 2021 18:20

Miru Dobře jsi udělala !

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. února 2021 18:26

Fleur 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 13. února 2021 18:29
Reakce na svěženkář:

Přírůstky na cestě: Boszporusz (Nishane, 1 flakon), Wood Haven (Kerosene, pro jistotu 2 flakony), Bel Ami (Hermes, vintage flakon), Eau d'Hermes (Hermes, vintage flakon) a odstriky (5x Timothy Han - tj. všechny), Black Vines a Fields of Rubus (á 10 ml, Kerosene) a hromada vzorků.

Kdo to tu psal o tom očkování proti utrácení?

​Hezky jsi se rozšoupnul.

Já se tedy také přiznám:

A nejsou to dvojčata, protože v jednom je (omylem) natankovaná L´Inspiratrice, v druhém Spirituelle. Chtěla jsem L´Inspiratrice původně vrátit, jenomže jak jsem ji pořád zkoušela, abych si potvrdila, že jde o nedopatření, začala se mi líbit a už jsem se s ní nechtěla rozloučit. Takže to dopadlo tak, jak to vyhodnotila Renusatko , ovšem tu Spirituelle jsem prostě také nutně musela mít...

A teď potřebuji nějaký elixír dlouhověkosti, jinak to nemám šanci spotřebovat .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. února 2021 18:30

Fleur Nádhera A velká gratulace!