Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:45

Evanilla jerry Korsičanka Fleur 

...všem Vám moc děkuji!.

Jj, z Ingredients.

(a taky jsem do toho uvrtala chlapa - i Satin Mood má jeden miniflakonek, Baccaratu též. A pak by výhledově moc rád Dark Lord - ten se mu líbí moc, a na mně se mu moc líbí Dolce Acqva. No, je fakt, že ty dvě vůně jsou krásné a nezlobila bych se, mít je...)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:49

Miru Jojo, Dolce Acqua se mi v létě taky líbila...Hlavně v srdci a základu se rozvoněla lákavě, ale na kůži jsem ji nezkoušela, jen cedulka z kamarádčiny kapsy voněla jak blázen:))

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:51

Korsičanka 

...ta minirecenze, co jsem o ní psala kdysi, platí pořád. 

Prostě - amaretto. A drží. Není otravná ani vlezlá, spíš fetovací, pořád Tě někdo chce očichávat, nasávat tu delikátní likérovou chuťovku...

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 05:37

jerry 

...no, změna...

Co se týče arabek - jsem spíš příznivec těch "evropských" arabských vůní, tzn. bez oudu, nebo s téměř oudem neviditelným. U těchto vůní je mi velmi sympatická výdrž.

(mmch, Junoon EdP vydrží i přes noc. To je echtovní pudrovka. Moc se mi líbí)

Naopak - "nearabský"  Maison Francis Kurkdjian dělá ale  vůně s oudem, pryskyřicemi tak, že bez nich by ty vůně nebyly tak zajímavé, ozvláštněné.

CPO?. Nevím, zatím, co jsem kdy zkusila - byly to tipy, co se držely jeden mm nad kůží a intenzita sporá...

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:40

sem už toho měla plný zuby, jak je to už nějakou dobu všechno naprdlajs, tak sem zalovila do úspor a koupila Vol de Nuit 30 ml cp., no co se dá dělat, žijeme jen jednou ...... tak teď ještě konečně našetřit na tu Mitsouko cp. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:41

74SLena Wow, vypadá krásně.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:43

Evanilla 

mám edt a miluju jí, tak holt něšlo jinak

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:51

74SLena No krása! Dobře jsi udělala. Taky jsem se potřebovala potěšit po nervech z různých onko vyšetření, tak i mně něco přistálo a přistane na poličce.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:11

Dalia 

Těším se, co nového tu na nás "vybalíš" a ty tvoje recenze, čtu je pořád dokola a dělají mi moc dobře na duši

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:18

74SLena To mě těší a děkuji za to. Už moc nepíšu, už to nějak nejde. A moje novinky tady možná vyvolají opovržlivé pousmání. Mám nově z Orfilamu vůni Amber Elixir Mystery, z Avonu vůni Attraction Her a objednala jsem si dnes Lancome Hypnose. Ale mně i ty obyčejné vůně dělají radost.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:21

74SLena to je parada

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:23

No někdy si člověk musí udělat radost i něčím jednoduchým, ale třeba Oriflame mi voní jak to napsat ..... čistěji a propracovaněji než Avon a Atraction Her mě svým složením taky láká. Ale to už to tady plevelím kecama ....

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:29

Dalia Třeba já si myslím, že je potřeba mít i lehčí a jednodušší vůně. A že není vždy nutné dávat za ně několik tisíc. Strašně ráda bych teď vyzkoušela novou řadu Daisy Spring, proč ne. Jestli to někomu přijde málo je mi šumák

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:32

Evanilla Souhlasím s Tebou. Moje parfémová vášen mi už za ty roky sežrala dost financí a najednou přišel nějaký blok a dát za flakon třeba dva a více tisíc mi vadí. I když na to třeba zrovna mám, raději si ty peníze spořím. Drahých pokladů mám hodně, můžu je v klidu prokládat s vůněmi levnějšími.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:46

Dalia Chápu a taky mívám takový blok. A pak zas mám pocit, že nutně potřebuju; toužím po něčem extra krásném a nedostupném (což bývá drahé). Ale potěší mě i "celebrití" vůně za 500. Nemám pokaždé čas ani rozpoložení studovat 10 fází vývoje nějaké nikovky a vstřebávat blbé pohledy a komentáře kolegů, že "ty jsi ale navoněná!". Někdy jo a just jo, ale jsou i dny, kdy chci jen příjemně vonět a nevyčnívat.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:47
Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:31

74SLena Krása, vůně i flakónek . Tohle se nikdy neomrzí!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:12
Reakce na Renusatko:

A vstupní kontrola lvem domácím

​Super fotka!

Miru 

Ty jo, dobrý. Rovněž gratuluju.

74SLena 

Vol de Nuit je boží a v čistém parfému úplně nejvíc!

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:25

wendulka 

...děkuji!.

Ale...

...ani nemůžu myslet na to, kolik to stojí

První flakonek je fuč, z druhého ubývá. Jako ta výdrž a intenzita je - na mně - t r a g i c k á.

Musím si vymyslet držák nějaký

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:45

wendulka 

No je nádherná, pracuje , mění se, teď jí mám hebce sladce pudrovou. Sice mám trochu výčitek, že jsem měla raději šetřit, ale čím víc si v ní lebedím, tím víc vím, že jsem udělala dobře.