Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 26. července 2019 01:03

prďola 

...Tvoje recenze na mě dýchá dvěma zásadními slovy - nadýchaná a/ale hustá.

Pak mi naskakují slova - velmi ženská, bílozlatá.

Musí být nádherná...

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 01:09

Miru ano, přesně tak tu vůni vnímám!

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:39

prďola Krásný a lákavý popis, nejvíce se mi líbí věta ...kolem sebe mám jemnou, lehce mýdlovou pěnu, zahuštěnou smetanovým santalem.

Fordovy vůně jsem vždycky vnímala jako výjimečné. S postupem let tady bereme tu klasickou řadu (vroubkované flakóny - Black Orchid, Velvet Orchid, White Patchouli...) jako "jen mainstreamové", ale myslím, že je to velmi nadprůměrný mainstream, mnohdy lepší než exkluzivní edice jiných značek.  

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:43
Reakce na daniela:

ale myslím, že je to velmi nadprůměrný mainstream, mnohdy lepší než exkluzivní edice jiných značek.  

​Přesně

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:53

daniela díky! snad svým popisem nikoho příliš nesvedu na scestí...

přesně to, co píšeš o Fordových vůních obecně, je důvod, proč jsem stála o vyzkoušení aldehydovky v jeho podání, i když aldehydovky rozhodně nejsou můj šálek čaje věděla jsem, že to bude stát za prozkoumání minimálně z pohledu jak s vůněmi pracuje

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 26. července 2019 09:34

prďola Na Metallique jsem zvědavá, od těď budu koukat v e-shopech, jestli se objeví (troufám si ji vzít i naslepo

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 10:11

daniela no ale sakra! potřebuju lehce panikařícího smajlíka...

přece jen nejsem zvyklá vůně popisovat, naopak si díky vašim popisům vůně umím docela dobře představit a skoro bez obav kupovat naslepo. doufám, že jsem nezaložila na velká očekávání, která by skončila velkým zklamáním 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. července 2019 10:31

prďola myslím, že ne. popsala jsi Métallique moc pěkně. včera jsem měla možnost vyzkoušet a 10ml bych moc ráda vzala

a ještě bych chtěla říct, že tam vnímám i něco společného s QVLP

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 10:45

alibi díky za uklidňující slova

určitě během víkendu založím medvědící vlákno, resp. zaktualizuju to stávající, protože to už pomalu vypadá na nákup dvou 100ml flakonů...

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 11:00

alibi díky za upozornění na možnou podobu QVLP doma zkusím porovnat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 26. července 2019 11:01

prďola kazdopadne ta vune neni nijak kontroverzni, myslim ze slepak by nemel nikoho vydesit

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. července 2019 11:01

prďola kazdopadne ta vune neni nijak kontroverzni, myslim ze slepak by nemel nikoho vydesit

​pod to se podepisuju

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 11:12

viktorka_od splavu hele, to neznáš můj nos (prosím ty, které mě znají - bez komentáře ) ... mě aldehydovky děsí!

ale ok, budu to tedy brát tak, že tady jsme zvyklé na leccos a máme to tak rády

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 26. července 2019 11:47

prďola no tak muj des z Petky jeste neni uplne zazehnan ale myslela jsem tim jen ze v ni necitim nic co by vyrazne bilo do nosa, zpusobovalo migreny a pod, snad krom uvodniho pepre ktery tusim Renca nerada mi pripada takova  spis jemna, temer neskodna:-) na forda, sanozrejme:P nepredpokladam ze by po ni sahla neznala osoba

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. července 2019 12:52

prďola kazdopadne ta vune neni nijak kontroverzni, myslim ze slepak by nemel nikoho vydesit

​Dovolím si oponovat .

Zkoušela jsem dnes, bohužel kromě papírku i přímo na ruku.

V klimatizované prodejně to ještě nebylo takové zlo - jen jsem zkonstatovala, že mi vůně připomíná Narciso Poudré (které se mi ovšem líbí mnohem více, je elegantnější a sofistikovanější). Pak jsem ovšem vyšla ven a to už jsem hořce litovala, že jsem zkoušku neomezila jen na papírek. Nebudu si brát servítky, protože obdivovatelky, které si vůně již stihla podmanit, dobře vědí, že názor na vůni bývá hodně subjektivní. Takže: protivně sladké bílé květiny; parfemace suchého šampónu pro puberťačky; popcorn, do kterého si divák v multiplexu vycmrndal trošku coca-coly; v samotném závěru pak vanilkový rohlíček zapomenutý v plechovce od loňských Vánoc. Na papírku byl průběh klidnější, suchý šampón byl zkombinován s maminčiným pudrem a popcorn zůstal nedotčen, nicméně na pozitivní hodnocení to nestačí.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 26. července 2019 14:11

Fleur No nazdar

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 14:13

Fleur no vida...! ani nechci znovu psát, to o těch velkých očekáváních...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. července 2019 14:22

daniela prďola Je to můj názor, však dobře víte, jak je vnímání vůní individuální . Ale tuhle mám v kategorii "už mi nikdy nechoď pod nos".

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 26. července 2019 14:29

Fleur jasně já jsem naopak ráda za názor

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. července 2019 15:27

Fleur Teď jsem ještě zvědavější, když jsi jí tak dala na frak Ale protože nemáme my dvě vždy stejné "chutě", neberu tě vůbec vážně Úplně mnou cloumá chtíč vyrazit do Prahy už v neděli, jakmile se zbavím vnoučků a muže. A běda, Fleur bledá, jestli tam najdu suchý šampón a zatvrdlý vanilkový rohlíček