Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 28. února 2019 08:09

Fleur wendulka dekuju. 

a volam Tak Betty jestli sis jeste nic nekoupila, tohle by slo i na slepaka

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 28. února 2019 08:14

Fleur wendulka dekuju. 

a volam Tak Betty jestli sis jeste nic nekoupila, tohle by slo i na slepaka

​Pobláznily jste mě, ale vůbec ji nznám, a momentálně na slepo na ni nedám. Bývá u nás k mání? Nebo je to teď ojedinělé?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 28. února 2019 08:39

černá káva v obyc parfumeriich jsem ji nevidela, ale jinak predpokladam to vzacnost neni. jestli chces poslu ti odstrik, treba vymenou za neco co muzes postradat?

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 28. února 2019 08:43

viktorka_od splavu Myslíš tenhle, nějak jsem se v těch parfémech ztratila?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:15

černá káva v obyc parfumeriich jsem ji nevidela, ale jinak predpokladam to vzacnost neni. jestli chces poslu ti odstrik, treba vymenou za neco co muzes postradat?

​A z 24F bude nakonec davovka  

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:32

barbucha Leda tady na parfumanii, jinak to podle mě nehrozí. Co já bych za to dala potkat 24F aspoň jednou!

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:36

wendulka 

To je fakt, že venku ji prakticky nepotkáš... a chtělo by to, že jo - mezi těma věčnejma lavýbelkama a (nedejbože) eternitkama! 

Já se ale poslední dobou snažim vyrovnat skóre, takže lidi ráno v mhd padaj jak mouchy!  

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:42
Reakce na barbucha:

wendulka

To je fakt, že venku ji prakticky nepotkáš... a chtělo by to, že jo - mezi těma věčnejma lavýbelkama a (nedejbože) eternitkama! 

Chtělo

Já se ale poslední dobou snažim vyrovnat skóre, takže lidi ráno v mhd padaj jak mouchy! 

Jo a když už tě mám na drátě. Minulý týden jsem vyzkoušela tu Carat, jak jsi říkala, že na tobě hezky voní.

Tak jo, uznávám, to je moderní třeskutá květinovka. To jsi mě teda dostala, tu bych na tebe fakt netipovala. I když na mně teda nic moc nebo spíš mi oproti Pleasures a jí typově podobným přišla taková neurčitá, sice příjemná, ale průměrná, až zapomenutelná.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:43
Reakce na barbucha:

 

Já se ale poslední dobou snažim vyrovnat skóre, takže lidi ráno v mhd padaj jak mouchy!  

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:45

wendulka barbucha  24F davovka určitě nebude  

Objevila jsem ji kdysi ze vzorečku v Elle (někdy před 20 lety) a koupila si toaletku, úplně mě uchvátila. Bylo na ni hodně ohlasů, buď se lidem nelíbila ("ty máš ráda takové těžké vůně, že jo" a "fuj, to je jak pro starou bábu") anebo čichali a hodně chválili - i lidi, od kterých bych to nečekala. Samozřejmě ty negativní ohlasy jsem nebrala tak vážně, víc bylo těch pozitivních 

viktorka_od splavu Pamatuju si, že 24F úplně skvěle voněla na rukávu kožené bundy 

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 28. února 2019 09:46

viktorka_od splavu Děkuji, to je milé.

Píšu SZ.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:41

wendulka 

Carat se mi líbila... ale nevim jak bych ji nosila, resp. nevim jestli by to byl takovej zázrak po jednom-dvou dnech nošení. To bych musela fakt dýl zkoušet.

daniela 

Já si už ani nepamatuju, jak jsem k tý 24F vlastně přišla. Možná jsem ji kdysi chtěla vyzkoušet, když jsem se dočetla o oblíbený vůni Diany (no starej snob prostě )... a vyzkoušela a už nepustila  A je to prakticky jediná vůně, na kterou sbírám komplimenty. Pro starou bábu nebo pro mladou holku, těžká nebo lehká, všechno jedno - když něco sedne, tak se toho držme!  

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:48
Reakce na barbucha:

... Pro starou bábu nebo pro mladou holku, těžká nebo lehká, všechno jedno - když něco sedne, tak se toho držme!  

​...naprostý souhlas

Pro mě osobně je 24Faubourg synonymem elegance. Velmi vkusná, kvalitní, akorát

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:53

Miru 

Jako jo - přesně tý elegance jsem se zkraje bála. Protože se pokládám za všechno jiný než elegantní dámu  tak jsem myslela že se to bude třískat... ale ty ohlasy jsou takový, že to moje stálice zůstane už napořád!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:54

wendulka ad Carat.....mi oproti Pleasure a jí typově podobným přišla taková neurčitá, sice příjemná, ale průměrná, až zapomenutelná.

Můj souhlas

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:55

černá káva Mohly jste nechat a převzít na známém místě v Brně:)

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:57

barbucha 

...ok, zapomněla jsem dodat, že zvláštní elegance - prostě moderní/přizpůsobivší se době, omlazuje, prostě se dá nosit bez ohledu na věk, dobu a vždycky, když ucítím takhle navoněnou ženu - napadne mě slovo

nenucená, lehce luxusní elegance

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 28. února 2019 10:58

Korsičanka Tam to funguje takhle obecně?

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 28. února 2019 11:04

barbucha  Fakt je, že na 24F bylo ohlasů nejvíce ze všech vůní, které jsem kdy nosila. Asi jak dělá ten voňavý obláček kolem nositelky a taky má dlouhou výdrž.

Na druhém místě v počtu ohlasů mám Plum Japonais (a pak dlouho nic  )

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. února 2019 11:06

černá káva Nefunguje, ale můžu domluvit:)