Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. října 2018 08:20

Miru na rýbu radi moc dobre Ounz Otrivin Rhinostop

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 11. října 2018 08:24

sisa.b Tak to je krásná akvizice!

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 11. října 2018 08:32

viktorka_od splavu 

Děkuji! Koupím si ho. Jsem marná...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 11. října 2018 08:34

sisa.b 

...joó, tak to je luxus - v tom nejlepším smyslu slova -  v lahvi.!

Ať se v něm cítíš krásně!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. října 2018 08:54

viktorka_od splavu tiež pekná úroda  

Ja som môjmu kolegovi tiež chcela dať ten parfum preplatiť, lebo som ho uháňala, nech mi pripraví podklady pre prácu a furt nič. Tak som mala priestor na klikanie a výsledkom bola tá objednávka. Neprešlo mi to, ale bleskovo mi všetko pripravil a to som mu ani cenu nepovedala 

Miru ďakujem  veru luxus, ktorý mi motal hlavu snáď viac než rok.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. října 2018 09:15

sisa.b  cenu muzes priste pokud by zas meskal- myslim ze vickrat uz by se neopozdil:-)

a dekuju. tyhle flakony jsou tak hezky, ze je neschovavam, nechavam si je pro radost na dohled od ranniho probuzeni;-)

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 11. října 2018 09:55

viktorka_od splavu I přes Turinových ***** jsem kloboučníkovi na chuť nepřišla a nepřijdu. Ale flakon má fakt krásný a zamilovaným do vůně ho přeju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:05

Korsičanka mne se docela libi, ale nic extra-koupila jsem poloprazdnou kvuli tomu flakonu (aneb nikdy nerikej nikdy- prej ze mi na flakonech nezalezi

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:11

viktorka_od splavu moooc pěkné :)

kromě kloboučku se mi moc líbí i ta mašle. ale na nošení vůně, i když se mi líbí, nemám

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:31

Miru ale ten otrivin rhinostop je jen na takovou tu tekutou rýmu..bez ucpanýho nosu. Jakmile máš ucpáno a takovou tu hnisavou rýmu, tak jiný kapky (já osbně preferuju sanorin) a ta konvička je náhovou dobrá i na ten oteklej nos, doporučujou to i orláci..

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:38

Ounz 

...aha...

Já vím, že je ta konvička dobrá, podle doktorů, jogínů, obecně...

No, já hnisavou nemám, ale tekoucí taky ne. Prostě někdy ucpanej nos celej, nekdy jen jedna dírka, a jde to blbě, těžko smrkat, a čich mám tak na 40%.

Ale bolí mě kosti v hlavě(nos, čelisti, jde to až do uší a do zubů, strašný. A to jsem tvrďák, žádná fňukna. Nějakej debilní bacil nebo co), atp. ...

Omluva za OT(za fňukání, ale jsem z toho otrávená jak malajskej šíp...)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:42

Miru na jogíny kašlu, ale fakt to funguje (ověřeno) ale když máš odpor tak nic..otrivin rhinostop bych ale na neprofůzní rýmu neužila, k tomu to vhodný není. Na ten otok sliznic zabere nejlíp ten sanorin, ale užívat krátce! A mluvím o akutní rýmě, jestli tě to trápí dlouhodobé, vyhledej lékaře, může to bejt kdovíco, konec ot

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:47

Ounz 

Jasné, díky moc.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:48

Miru nz

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:50

Miru ouch tak to se omlouvam, to fakt radsi k tomu doktoru, to zni blbe:-/ muze byt uz potreba vzit to dukladnej v dutinach necim silnejsim brzke uzdraveni preju!

Ounz konvicku mam doma a nikdy jsem ji nepouzila. nesnasim vodu v nose

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:53

viktorka_od splavu hm, já si to taky myslela, ale  pak sem měla vleklý obtíže s eustachovou trubicí a šla do toho a dobrý. Zásadní je mít tu teplotu cca těla a ta sůl do ní, pak ti to tam jen proteče. Nepříjemná je jen klasická voda, která není slaná, to pak páli a tlačí..ještě se může vincentka, ale tu taky nesnese každej

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 11. října 2018 10:54

viktorka_od splavu 

...kuji

No, a k tématu - nově mám líbivou mainstreamovku, a těším se, až ji vezmu na sebe

(až ji pořádně ucítím).

Myslím, že nejhezčí bude v deštivém počasí,

My Burberry Black

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. října 2018 11:18
Reakce na Ounz:

viktorka_od splavu hm, já si to taky myslela, ale  pak sem měla vleklý obtíže s eustachovou trubicí a šla do toho a dobrý. Zásadní je mít tu teplotu cca těla a ta sůl do ní, pak ti to tam jen proteče. Nepříjemná je jen klasická voda, která není slaná, to pak páli a tlačí..ještě se může vincentka, ale tu taky nesnese každej

​Konvičky jsem se bála. Myslela jsem si, že se utopím. A přitom to není nic hrozného a ty dutiny to opravdu pěkně uvolní.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 11. října 2018 13:17

abych trochu odlehcila svou podzimni zalibu a posledni nakupy typu Shalimar, Knot.. poridila jsem si maleho mydlovokvetinoveho drobka pro radost. timto dekuji te dobre dusi ktera mi poslala vzorecek a zasilam uctenku obratem

(ellie saab le parfum intense)

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 11. října 2018 13:41

Ounz Já jsem dnes dostala vodu z moře, jako opravdu Chorvatskou. Já bych tu konvičku možná i zkusila, i když teda taky mám strach, jenže mám tak oteklý nos, že ji tam nedostanu. . Ty dutiny mě tak štvou. Všechno co mi na ORL dala tak k ničemu. Po Modafenu mi to oteklo ještě víc a antibiotika nezabraly.  Asi uspořádám s dalšími marody, z místní parfémové nemocnice, víkendový zájezd k moři. 

Vím, že jsme tu OT, ale když už to tady začalo