Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:03

Dalia Gratuluji! Dobře jsi udělala

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:06

Korsičanka Děkuju.  Bude fajn do babího léta.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:07

Dalia wendulka To jsou moc pěkné narozeninové dárky. Bois d´Armenie budu muset ještě vyzkoušet, nějak si ho už nepamatuju. Zkoušela jsem kdysi na nějakém sraze a asi bez nadšení. Přitom složení má moc pěkné. 

Já mám naštěstí narozeniny až na podzim, teď bych totiž asi dostala poukázku na zub a né parfém 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:32

Dalia Tak to bylo dlouhé odpírání; zasloužíš si flakón už jen za tu věrnou trpělivost!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:36

Fleur 

Kelly je dobra, hlavne ma vybornou sillage! Ale ja tam ty kuze prece jen mela az az. Ponekud nelogicky preferuju hermesovky bez kuze 

wendulka 

Rada verim a je ti prano!

Renusatko 

Na komplimenty jsem zvedava. Snad nejaky prijdou! Jo, cenu malokdo pozna po cuchu  a ja chci parfemy, ktery si muzu poridit kdy se mi zlibi, aniz bych musela pul roku hladovet. I kdyz ten Galop mi lezel v hlave dost, zvlast kdyz ho nekde na notinu nebo elninu (ted nevim) meli/maji? velky baleni celkem vyhodne, ale zaplatpambu za dnesni zkousku, uz mam jasno.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:47

Dalia Já mám Bois d´Armenie spíš za podzimní vůni, ale s tím minivčeličkovým flakonem jsi udělala moc dobře. I janicka24, která na odstřiky není a je jinak zatížená na flakony, že kabelkáčky Guerlain jsou vůči běžnému flakonu naprosto adekvátní náhradou.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:30

Dalia Dali, gratulace veliká, k nákupu i narozeninám 

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:32

barbucha taky gratuluju. koukám, že mám u Hermesů mezery. Budu muset na průzkum 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. května 2018 07:10

Renusatko Fleur alibi Děkuji! 

wendulka Bois d´Armenie mi voní i v horku, ale jinak mi evokuje spíše přerod léta v podzim. Myslím si, že vyloženě chlad této vůni spíš uškodí. Ale nevím, zatím nemám vyzkoušeno.

To balení je skutečně moc pěkné a milé. Malá třicítka tak akorát do ruky.  Originál flakon naprosto skvěle nahrazuje.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46055 příspěvků moje polička 30. května 2018 14:42

a tose mi puvodne vubec nelibila

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 30. května 2018 15:53

viktorka_od splavu gratujuju. a to mě zase jo :), ale měla jsem po ní vyrážku :(

já pokukuju po bílé Habanitě, a to se mi zas až tak nelíbila. že já se k těm vzorkům vůbec vracím 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46055 příspěvků moje polička 30. května 2018 16:19

alibi doufám že vyrážka mi nehrozí:-) já se magicem hojně polila všude možně, protože mi nefungoval rozprašovač u odstřiku, přelívala jsem to do menšího, vylilo se mi to, utírala jsem sebou.. no děsný:-)) každopádně při té příležitosti jsem zjistila, že se mi líbí! no jak říkáš, že já se k tomu vracím..:D navíc jsem dárkem dostala přibalenou L'Eau d'Hiver a tu asi taky nutně potřebuju

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 30. května 2018 16:32

viktorka_od splavu jejda, na tu jsem úplně zapomněla, ta je taky moc pěkná. :) nene, jak přijdu domů, nebudu si ji znovu připomínat :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46055 příspěvků moje polička 30. května 2018 16:36

alibi  o co?

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 30. května 2018 16:39

viktorka_od splavu :D budu pevná jako skála :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46055 příspěvků moje polička 30. května 2018 16:58

alibi tak zítra dej vědět ale fakt je skvělá! já mám akorát obavu, že jestli je to vůně na zimu a líbí se mi teď, co s ní teď a co pak v zimě...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 30. května 2018 17:40

alibi Ahoj Rocku, jestli budeš pevná jak já, tak potěš pánbůh Jedem ze severu Čech a píše mi sousedka, že jí pošťák dal můj balíček s Aimez-moi do práce Říkala jsem si, že bude v domě hledat, komu ho vrazí..., ale že by jel za ní až do práce

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 30. května 2018 17:44

viktorka_od splavu Hlavně tu o ní piš, když jsem ji darovala kamarádce ke 40-inám

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. května 2018 18:33

a tose mi puvodne vubec nelibila

​Krásné foto a krásná vůně! Gratuluji! 

Magic byl jedním z prvních Guerlainů (ne-li dokonce úplně první), které jsem před slušnou řádkou let poznala. Pamatuji, jak mi přišel v takovém starém typu refanu se stříbrným plastovým víčkem a já z té vůně byla celá unešená. Skutečně mi tehdy přišla něčím magická ... no, prostě patří mezi mé srdcovky už napořád. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. května 2018 19:51

Voyage i deodorant jsou doma  a doufám v úspěšnou kooperaci!

 Jako jo, polejvačka... ale polejvačka sofistikovaná!