Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. července 2021 19:05

Mha S tím nickem jsem na tvou výraznost zvědavá

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2021 19:10

Korsičanka A do háje, to teď nezměním na nějakého tygra, že?

Tak budu zkrátka nudná po všech stránkách. Ale zato výrazně nudná!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. července 2021 19:18

Mha  ...Ale zato výrazně nudná! 

To se mi líbí

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. července 2021 19:36
Reakce na Fleur:

Mha Ale je pravda, že všechny vůně na tvé poličce skutečně jen tak neškodně voní

​Počkej počkej - některé Zelené čaje, co má Mha  na poličce, jsou docela dryáky (pro mne až bolehlavy), Vanderbilt je úderná aldehydovka ve stylu osmdesátek, Jicky je pro fajnšmekry, no a Pětka?! To je klasika, vyšší dívčí - k té jsem se pročuchala po téměř třiceti letech!

Takže o nevýrazné osobnosti bych neuvažovala- a ten kmín mě věru zaujal!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2021 19:48

Hanka H Ty jsi asi moucha nebo komar. Na ty taky působí zelené čaje jako repelent

Jicky jsem vždycky považovala za dost nekonfliktní vůní typu Nudný ouřada přenáší lejstro. Koupila jsem si ji vlastně proto, že jsem chtěla mít vůni, co bude starší než já

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. července 2021 19:58

Mha Líbí se mi původní Green Tea - i když kmín tam tedy nemám. A s tou starobou to nepřeháněj - co jsem viděla v jiných vláknech, tak jsi ještě mladé děvče!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2021 20:38

Hanka H Já cítím v Green Tea anýz.

Se starobou to nepřehánim, ale jen jsem nenašla vůní, co by byla třeba z 60.let a voněla mi. Tak jsem šla na jistotu na konec 19. století. Ale mám Jicky moc ráda a líbí se mi, že v létě voní jinak než v zimě. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. července 2021 21:30

Mha Na základě tvé zmínky o vůni z 60. let jsem prošla poličku, a potvrdilo se mi, co jsem tušila. Šedesátá léta zastoupena nemám - čím to?! Je fakt, že toto desetiletí bylo ve srovnání s dekádami předcházejícími i následujícími parfémově trochu ploché; skončila vlna poválečného dopřávání si  přepychu a hnutí hippies v západních zemích obrátilo pozornost jinam. Stačila marjánka a pačuli.

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 18. července 2021 21:46

Hanka H Mha Pro mě je typicky šedesátková O de Lancome, chodívala jsem na ni mamince. Teď jsem ji nějakou dobu na poličce neměla, asi to brzy napravím. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. července 2021 21:58

Fleur Nojo... také jsem ji měla kdysi, a teď jsi mi nasadila brouka do hlavy, jestli bych se po ní neměla podívat. Jenže - reformulace atd..... Napadají tě ještě nějaké pecky ze šedesátých let?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. července 2021 22:19

Já jsem včera dostala taky takový nenápadný kompliment. Vybírala jsem tu vůni pro mamku, takže dost mimo můj vkus, ale spíš davový vkus. Slečna mi na papírky nastříkala 20 různých parfémů. Vybrala jsem asi 5, kde jsem se rozhodovala. Můj manžel byl se mnou a hlásil, že to je všechno děs a umělotina a že z toho nevybere nic, když je zvyklej na můj vybraný vkus.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. července 2021 22:19
Reakce na Hanka H:

Mha Na základě tvé zmínky o vůni z 60. let jsem prošla poličku, a potvrdilo se mi, co jsem tušila. Šedesátá léta zastoupena nemám - čím to?! Je fakt, že toto desetiletí bylo ve srovnání s dekádami předcházejícími i následujícími parfémově trochu ploché; skončila vlna poválečného dopřávání si  přepychu a hnutí hippies v západních zemích obrátilo pozornost jinam. Stačila marjánka a pačuli.

​Zas až tak ploché to období nebylo. Vedle Ô de Lancôme, kterou zmiňuje Fleur, to byly parfémové krásy jako například: Madame Rochas (1960), Vetiver (1961), Y (1964), Eau Sauvage (1966), Habit Rouge (1965), Fidji (1966), Chamade (1969)... a další. Fakt je, že sedmdesátá léta přinesla hotovou erupci parfémové invence a chuti do uvádění nových parfémů investovat. :-)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. července 2021 22:30

domenica Díky! Ze jmenovaného mám aktuálně jenom Chamade (zbytek odstřiku) - jdu si připomenout.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. července 2021 22:39

Renusatko A co jsi nakonec koupila?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. července 2021 10:02

Hanka H Boss The Scent for Her. Už třetí den mě otravuje na hodinkách, kam jsem si ho omylem šplíchla, ale mamce se moc líbí. Podle mého na léto není vůbec a v zimě asi nebude úplně špatnej. Naštěstí to trochu zachraňuje kakao. A tou výdrží dost překvapil. 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 13:02
Reakce na Fleur:

Mha A jaký! Obzvlášť, když je mu jedno, čím to bude.

​Viď! Třeba Mitsouko...

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 13:38

Mitzi A seznam se nebezpečně rozšiřuje, něco jako "nekonfliktní vůně" v naší domácnosti neexistuje .

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 14:09

Fleur Nectar? CdG2? Lubin (cokoli)? Není možná...

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 14:18
Reakce na Hanka H:

​Počkej počkej - některé Zelené čaje, co má Mha  na poličce, jsou docela dryáky (pro mne až bolehlavy), Vanderbilt je úderná aldehydovka ve stylu osmdesátek, Jicky je pro fajnšmekry, no a Pětka?! To je klasika, vyšší dívčí - k té jsem se pročuchala po téměř třiceti letech!

Takže o nevýrazné osobnosti bych neuvažovala- a ten kmín mě věru zaujal!

​Vanderbilt je úderná? Jo, moc hezká vůbě za pár korun, ale v podstatě nedekovatelná. Stříkám ji po koupelně. To mne na vůních hrozně baví, jak je to individuální.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:54

Minulý týden komplimenty od tří kolegyň na Mojito Chypre.