Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 02. července 2021 16:15

Čtu čerstvou recenzi Mitzi na Perfumistu a musím napsat, že jsem na vůni minulý týden dostala hned několik pochval, samotnou mě to překvapilo. Ale je fakt, že v těch vedrech se rozložila do velmi příjemné podoby chyprově medové růže.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 12. července 2021 09:43

Fleur ona ta moje drzá minirecenze může vyznít lehce negativně, nicméně Magie Noire mám nesmírně ráda, takže bych taky chválila každého kolemjdoucího, kdo by takhle nádherně voněl.

A ten "pytlík" vnímám jako opak staromódnosti. Protipól klasiky. Pokud to tak Anatole Lebreton  zamýšlel, tak jsem ráda, že jsem to pochopila. A pokud jsem to nepochopila, nevadí :) Hlavně vznikla vůně, která je lehce provokativní, i proto rozhodně stojí za vyzkoušení.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 12. července 2021 15:57

Mitzi Já jsem si ji tehdy pořídila naslepo, když byla v procesu vzniku, těšila jsem se na ní s postupným odkrýváním každé ingredience, takže už proto k ní mám úplně jiný vztah .

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 14. července 2021 13:47

Fleur chápu obojí. I to postupné vytvoření vztahu díky možnosti být u zrodu (to mám v práci, mám vztah k některým aplikacím, i když si uvědomuji jejich omezení. A taky to bývá "nákup naslepo", mám sice svoji představu, kterou předávám, ale osobně neprogramuji a často z toho vyleze něco dost jiného).

A taky chápu vytvoření vztahu vlivem komplimentů. Já dostala v životě docela málo pochval od "cizích" lidí, od mužů minimálně. Ale pár si jich pamatuji. Několikrát Rose of No Man's Land, několikrát Nectar... a úplně nejvíc si pamatuji, kdy jsem pochválila cizí ženě vůni já. Dva zážitky byly obzvlášť úsměvné. Poprvé JPG Classic. Sedím v kavárně na předzahrádce a od vedlejšího stolku ta paní TAK krásně voněla, že jsem se prostě zvedla a šla se zeptat. Neznala název ani značku, ale dokázala mi popsat flakón. Takže jsem byla hned "doma". A protože jsem ji už jednou měla a prodala, tak jsem si ji znovu musela pořídit

Ten poslední zážitek byl před 2 lety na Slovensku. Kupovala jsem si vstupenku v muzeu a přišla tam paní, která nádherně voněla jak čistě vyprané luxusní prádlo. Něco úžasného. Paní nenápadná, nenalíčená. Osmělila jsem se a zeptala se, čím tak nádherně voní.

"Je to Dior, ale to asi nebudete znát, ono se to u nás neprodává." V ten moment mi to bylo jasné.

Gris Montaigne! Tak jsem ji vytáhla z krabice a několik měsíců jsem ji nosila. Kompliment nepřišel sice žádný, ale pocit, že voním tak krásně, jako ta paní v muzeu, je k nezaplacení. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 14. července 2021 14:51

Mitzi Tomu naprosto rozumím .

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. července 2021 15:18

Ja dneska dostala prvni kompliment od cizi pani na ulici. Flakon si dokonce vyfotila, at vi

Online Kokoska
Avatar
28304 příspěvků moje polička 15. července 2021 16:23

Mne pochvalila minuly tyden pani, co vybirala na parkovisti za vjezd, ze pry krasne vonim po fialkach. Akorat ze jsem na sobe mela Jo Malone EarlGrey & Cucumber.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. července 2021 16:40

Kokoska po fialkách?

Online Kokoska
Avatar
28304 příspěvků moje polička 15. července 2021 16:44

milacka no, prej jo. Nesebrala jsem odvahu rict, ze okurky

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 15. července 2021 18:37

razorblade A měla jsi na sobě L´Orpheline?

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. července 2021 18:47

Fleur nn, black aoud byl oznacen za krasnou jemnou vuni. Ale mela jsem ho na sobe uz asi 6 hodin

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 15. července 2021 20:03

Kokoska milacka Někdy mi fialkové vůně (ty svěží, "zelené") připomínají salátovou okurku - tak třeba to funguje i obráceně

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. července 2021 20:12

daniela naše nosy nás vedia neustále prekvapovať

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 15. července 2021 20:12

razorblade Tak po 6 hodinách už zřejmě oprávněně .

Online Kokoska
Avatar
28304 příspěvků moje polička 15. července 2021 20:20

daniela kdo ví, ale ta spojitost je trochu překvapivá.

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 17. července 2021 18:47

Chystali jsme se na koncert. A muž řekl: Ty se dneska nenavoniš?

Že je to skoro kompliment?

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 17. července 2021 18:54

Mha A jaký! Obzvlášť, když je mu jedno, čím to bude.

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2021 09:11

Fleur Myslím, že to vůbec nerozlišuje. Jenom nesnáší Pomegranate Noir (kočičí moč) a pak pozná Green Tea od E. Arden (kmín), ostatní jen neškodně voní. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 18. července 2021 11:15

Mha Ale je pravda, že všechny vůně na tvé poličce skutečně jen tak neškodně voní

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2021 18:38

Fleur To aby lépe vynikla má výrazná osobnost