Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. října 2018 12:51

A k tomu Opiu... měla jsem určité období po jakési úplně strašidelné viróze, kdy jsem ho absolutně nedávala a naříkala nad svou nasyslenou zásobou... ale srovnalo se to časem. Většinou se to srovná.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 28. října 2018 13:57

Ellen Presne, aj ja mám takú skúsenosť, že ten parfém, ktorý najviac vnímam, ten mi nesedí a ide mi na nervy....A ten, ktorý by som cítiť chcela, necítim, ale okolie často áno. Naozaj je to tak, že nám sedí najviac vôňa, ktorú sami necítime? To ale nie je fér! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. října 2018 14:17

Biely kvet 

Nene, nepřesně jsem se vyjádřila. Pro mě ta vůně představuje jedny velké rozpaky. Tak jsem ji poslala v rámci rodiny dál, a tam sklízí nesmírné nadšení. Její současná nositelka je unešena, a její okolí též.

Já ovšem vůni vnímám pořád stejně špatně.

Pro mě není.

Vůbec pro mě Hermes moc není, nesmělé výjimky představují zatím jen Twilly a překvapivě Monsieur Li (ale na srdcovky to nevypadá), a zřejmě i Galop (ale zatím mám za sebou jen jednu zkoušku). Před lety jsem unosila Jour, ale taky to nějak nebylo ono (celkem se mi líbila v dešti).

No a pak jsou ty/ti, kterým Hermes krásně voní. Ať žije pestrost.

A voním se tak, abych z toho něco měla hlavně já sama. Pokud se to líbí i okolí, tak je to samozřejmě milé plus.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. října 2018 14:26

Ellen Ad Opium-mně dnes ráno taky nesedlo, cítila jsem jen oud-asi vylezla ta dřeva v základu+tolu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2018 15:10
Reakce na Biely kvet:

Ellen Presne, aj ja mám takú skúsenosť, že ten parfém, ktorý najviac vnímam, ten mi nesedí a ide mi na nervy....A ten, ktorý by som cítiť chcela, necítim, ale okolie často áno. Naozaj je to tak, že nám sedí najviac vôňa, ktorú sami necítime? To ale nie je fér! 

​Stejnou zkušenost mám i já. Asi je to tím, že vůně, která nám sedí, nás neruší a rychle si na ni zvykneme. 

Offline misha17
Avatar
41 příspěvků moje polička 28. října 2018 16:23

Kupila som si naslepo Secrets du Paradis Rouge a je to krasa som maximalne spokojna. Hlavne ze som si povedala ze tento rok uz ani ň

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. října 2018 19:04

misha17 To máš na slepáky kliku

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. října 2018 20:22

misha17 Je to krása, pravdu díš, by povedalaKorsičanka v chladnom čase ťa tajomstvá zahrejú a zlepšia náladu. Gratulujem

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. října 2018 20:25

milacka  NECHTĚLAS MI NAPSAT?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. října 2018 20:32

Korsičanka Idem na to

Offline misha17
Avatar
41 příspěvků moje polička 28. října 2018 21:27

Korsičanka dakujem parkrat mi to nevyslo, ale tentokrat to bola trefa do cierneho

milacka dakujem a vraj su krasne aj v lete, takze na to som tiez velmi zvedava

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. října 2018 21:48

misha17 V lete je tiež krásna aj intenzívna, takže pozor s aplikáciou. Jeden júlový večer cestou na oslavu som prevoňala pol dediny. Ľudia dodnes spomínajú. Dúfam, že s láskou k parfumom.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. října 2018 17:32

Já se hlásím do týmu Hermes  

O 24 Faubourg a stopadesátým flakonu netřeba se rozepisovat , ale ráda nosím Voyage... ráda jsem nosila i Merveilles (kromě snad tý ambrový), měla jsem Caleche... líbí se mi většina těch kolínskejch... no, neseděla mi akorát moc Kelly Caleche a ani Nil (jinak ty zahrady pokládám za vydařený). Kdyby byl Galop za rozumnou cenu, tak taky asi neodolám, jinak bez něj přežiju... ani Twilly není špatná, ani Jour.

Tahle značka mě celkem uspokojuje, dá se říct 

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 31. října 2018 18:03

barbucha  To je pekné, keď Ti sedia viaceré parfémy rovnakej značky. O tom aj ja už dávnejšie rozmýšľam - orientovať sa na jednu značku.  Ale, bohužiaľ, z každej mi väčšinou sedí len jedna. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. října 2018 18:47

Biely kvet 

Hele to si stejně nepomůžeš, vždycky tě zláká i něco jinýho  Jako jo, vystačila bych si s Hermesem asi, ale pokušení trvá...

Já bych si nejvíc přála mít nejen jednu značku, ale i jeden jedinej parfém! Nejsem sběratel... naopak minimalista. Ale to je zhola nemožný. Zatím! 

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 31. října 2018 18:51

barbucha  Už dávnejšie sa pohrávam s myšlienkou kúpiť si Faubuorg . Myslíš, že EDT je jemnejšia ako EDP? Ako by si ich porovnala?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. října 2018 18:57

Biely kvet 

Řekla bych, že je jemnější - o trochu! V té toaletce je něčeho malinko míň, nevím jestli santalu? ambry? Fakt nevím. EDP se mi zdá poněkud "hutnější", taková jako víc na sílu. No, je to logický...

Ale výdrž má i EDT excelentní, já jí dávám přednost.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 31. října 2018 19:02

barbucha Ďakujem, to som potrebovala počuť. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. října 2018 19:11

Biely kvet 

Škoda že nemám vůbec žádný vialky, jinak bych ti poslala různý koncentrace na porovnání. 

Ale myslím - jestli si potrpíš na elegantní chyprovky - že nebudeš zklamaná, ať už koupíš jakoukoliv.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 31. října 2018 20:09

barbucha