Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:03

Renusatko Ty brďo, to tě lituju

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:06

Renusatko fakt? A jak se ti na to podařilo přijít?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:12

Renusatko skořice  no ale dobrý vědět!

mě by zas moc zajímalo, i když jsem teda ve špatným vláknu koukám, jakou společnou (výraznější, která jinde není nebo ne tolik) složku má Coromandel, Cuir Beluga a Nin-Shar?

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:14

alibi To se ani neptej. Jak jsem včera vyzkoušela toho Tauera, tak jsem si teď všimla, že po něm mám vyrážku na ruce, nic jiného jsem v tom místě neměla. dneska jsem vyhrabala vzorek a znovu. Tak jsem koukala na složení. Skořice mi přišla nejvíc pravděpodobná a tak jsem ještě vyzkoušela  Ambre Gris a taky. 

Korsičanka No já asi zrovna moc tu skořici neprožívám, pokud by to ale bylo ono, tak bych se jen vyhla té aplikaci na kůži. Mimo té Fate to asi zas tak velký problém nebude. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:17

Renusatko Ty nemáš Kandahárskou? A v Chyprové růži ji cítím taky...

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:20

Korsičanka Mám, ale tu nějak nepotřebuju nosit na kůži. Voní mi i na oblečení. Tak skořici mám ve víc parfémech, ale tak si to jen poznačím, abych si dala pozor a některý ani nenosím. Ono i skořice je víc druhů a asi to nemusí dělat všechny. 

Právě u té Chyprové jsem to teď zjistila...po včerejšku. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:23

Renusatko Třeba je to i kombinací - skořice s něčím

viktorka_od splavu Koukala jsem jen na 2 z nich a je tam stejných aspoň 5 složek...

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:25

Korsičanka Uvidím, budu ještě zkoušet, ale prostě posun, že bych věděla na co dávat pozor. 

Zajímavé je, že pít a jíst jí můžu.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:27

Renusatko no já se takto osypavala po l instant magic, asi to byl starší kousek.  Lucie říkala, že ty vzorky už má déle.

A s tou Fate je to blbý :( ale třeba je to jen dočasné, byla jsi teď dlouho marod 

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:34

alibi Ta Fate mi to dělala celé léto. Jen já si myslela, že je to sluneční exém. Tam mám bohužel jasno. Jedině se předtím nadopovat něčím proti alergii. Zas nevím, jestli jsem taková odvaha. Pamatuju si na tenhle postup s Hennou, že nedopadl úplně dobře. Tak prostě dám na skořici zatím pozor. 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:34

viktorka_od splavu no společný bych tipla nějaký dřevitý tón. ale že jinde není.  to netuším 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:35

Renusatko to jsi vlastně říkala, že i v létě 

to raději ano, aby to nerozjelo něco horšího 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:54

Korsičanka no zatím na tyhle tři mi muž tvrdí, že to je ten parfém, kterým smrděl jejich ruštinář! a nedá si ani vymluvit že to není ten stejný, že to říká už u třetího (nos bych řekla že má velmi dobrý)

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 20:03

viktorka_od splavu 

zajímavé  , tak různé vůně... to ho musí ta složka/akord hodně iritovat (a vzpomínky na ruštináře musejí být hodně blbé), že parfémy vnímá stejně... 

Těžko říct, co to může být, tipuju nějaký pryskyřičnatý tón, možná cedr + něco... 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 20:14

viktorka_od splavu Ale v Cuir Beluze je spoečná jen vanilka, jestli nejsou utajené některé složky Tak si možná trochu vymýšlí?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 20:15

domenica tak už ten coromandel a beluga.. ale budiž, asi bych něco společného našla. ovšem s tou nin-shar mě dostal:-) Korsičanka i to je třeba vzít v uvahu

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 20:41

viktorka_od splavu to môj manžel rozdeľuje vône, ktoré mu nevoňajú do dvoch kategórií - spotená babka a spotený dedko, čo je o level vyšší smrad než tá babka. A takto počastuje najmä vanilkové vône, na ktorých som frčala pri svojích parfumových začiatkoch  Ale Memory Motel mu tiež nevonia, orieškového Angela som mu ani nedávala privoňať a vlastne už mi dlho nič nepochválil, zas až jarné vône vytiahnem. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 20:47

sisa.b tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama:-) (i když memory motel je jedna z mála, co mu voní)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 20:56

viktorka_od splavu símťa, z toho, čo mám na polici, sa mu páčia maximálne tri kusy. Akože kompliment poteší, ale nie je pre mňa rozhodujúcu, leda výhovorka, ak si niečo chcem kúpiť  V pohode som ho pridusila Armaniho arabskou ružou, keď sme šli na rockový festival. Ale priznávam, že inak na plesy či ostatné spoločné akcie vyberám vône, ktoré mu voňajú.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:04

sisa.b a které to jsou? (kompliment by mě teda potěšil, ale ten nedostanu nikdy na žádnou vůni:-(