Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 11:04
Reakce na barbucha:
 ráda jsem nosila i Merveilles (kromě snad tý ambrový)

​Tú ambrovú v tej línii proste nechápem.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 12:05

slniecko 

Já ambru moc nemusím vůbec (no, ve 24F je, ale schovaná ), tak to bylo pro mě ztracený. Asi chtěli rozšířit pole působnosti, resp. řady klientek 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 20:39

slniecko barbucha 

To já naopak docela ambru v linii chápu - předcházel ji pár let zpátky  Elixir a ten se od prvotní Eau des Merveilles hodně vzdálil (a ambra je v něm taky a ještě další sladké "dobroty").

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 02:08

jerry hm, no ja v Elixire práve žiadne dobroty nemám, na rozdiel od Ambre...asi preto, Elixir mi prišiel tým drevom a prímorským "pocitom", že tam ptrí, kdežto Ambre je na mne proste káva a koláčik...proste starý Inside od Trussardi, ale s podstatne menšou výdržou...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 10:06

slniecko To už je skoro na přesun do vlákna o značce Hermes , ale přidávám se k barbucha svou věrností jejich vůním, dokonce jsem mileráda adoptovala i ty její zavržené. A kdyby začalo platit nějaké regulační nařízení, že člověk smí používat pouze vůně od jediné značky, tak si dnes vyberu právě tuhle (promiň, Tauere). Ambre des Merveilles vnímám jako líbivější pokračování Elixir des Merveilles a i zde lze uplatnit můj oblíbený příměr ke kostkám domina, kde na sebe vůně navazují vždy jen svou určitou částí: zůstává společný ten dřevitý (a mírně jódový) tón. S Ambre des Merveilles jsem sklízela spoustu komplimentů, ale po čase mě začala nudit jako příliš sladká.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 12:17

Fleur no, tak presne ten drevito-morský tón ma na nej ignoruje, asi preto sa mi nevie spojiť so zbytkom línie

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 15:24

Balíček s parfémovými pokladmi od parfémového anjela, ktorý vie okrem iného písať krásne verše. Ďakujem, Jiřinka! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 18:32

Biely kvet Jsem ráda, že Tě balíček potěšil. 

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 19:27

Dalia  Začala som ju hľadať v e-shopoch a ako na potvoru nikde a nikde....len na zahraničných stránkách. Otvorila som niekoľkokrát NOTINO, ELNINO...a nič. Mali iné druhy, ale túto nie. Ale ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša, predstav si, že keď som to Notino otvorila snáď desiaty krát - div sa svete - bola tam!!! Hľadela som na to neveriacky, ale mala som šťastie. Bol tam posledný tester, stovka a ešte mali aj netester, každý viac ako 5 ks. Zobrala som tester, snáď ten vrchnáčik, čo mám od teba, bude sedieť aj na ten väčší flakón. Už dávno ma žiadna vôňa tak príjemne neprekvapila....ešte raz ďakujem! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 19:33

Biely kvet Mám doma ještě stovkový flakon, ale nenapadlo mě vršek vyzkoušet. Každopádně je důležitý ten obsah.  A toho tedy budeš mít dostatek. Jsem skutečně ráda, že Majda má další obdivovatelku. Je to nevšední vůně!

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 20:10

Biely kvet Tuhle (bohužel asi jedinou) Majdu mám také moc ráda. Koupila jsem jí kdysi ještě na ALZD, když se tady takové značky ani nevyskytovaly. Od té doby je to moje stálice. Krásná radost

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 20:20

Renusatko  

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 12:25

mám na cestě Ombre Mercure by Terry  

to je tak když usilovně projíždím eshopy kvůli úplně jinému parfému a nechce se mi odejít bez úlovku 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 13:36

došla mi zásilka od Sylvaine Delacourte - kovová zlatá krabička a v ní těžké kovové pouzdro a tři kabelkáče v sametovém pytlíčku. krása. mamka bude mít na Vánoce radost

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 13:37

alibi To určite! 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 17:41
Reakce na prďola:

mám na cestě Ombre Mercure by Terry  

to je tak když usilovně projíždím eshopy kvůli úplně jinému parfému a nechce se mi odejít bez úlovku 

Gratuluju. ​Taky jsem kdysi mívala tohle období.

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 18:29

wendulka 

díky, jen nejsem si tak úplně jistá, jestli je to ke gratulaci...  

Offline Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 19:04

Zjistila jsem, ze v Helsinkach je nova parfumerie! Maji pry znacky F. Malle, Parle Moi de Parfum, Roja Perfums, by Kilian a dalsi! Je super, ze se i tady rozsiruje niche nabidka. Jeste v dobe, kdy jsem se sem zaregistrovala a objevila svet vuni, tady skoro nic nebylo, jen ve Stockmannu byl Armani Prive. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 19:36

Friga No paráda!

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 19:02

Tak nevím, jestli úplně radost, ale po včerejším zkoušení vzorků jsem možná objevila složku, která mi ve Fate dělá alergii. Není to úplně potěšující, ale alespoň bych věděla, čemu se vyhnout na kůži. Zároveň smůla, protože si plánuju koupit další vůni s touhle složkou. Vypadá to na skořici.