Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 25. října 2018 18:30

Dalia Korsičanka obom vám gratulujem a zdieľam vašu radosť

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. října 2018 18:38

milacka Díky moc, zlato. Už jsem si myslila, že se stará EDT Opium nikomu nelíbí A jak se tobě líbí Mléčný Zub?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. října 2018 18:49

milacka  ... děkuji!

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 25. října 2018 20:07

Korsičanka Musela som sa zasmiať.....Mliečny zub? A to je ktorá zase? Ty si podarená s tými názvami. Alebo to len prekladáš z inej reči? Ja cudzie jazyky neovládam, aj keď na gymnáziu sme mali francúžštinu, ale profesora nanič, takže neviem z nej takmer nič. Ale niekedy pociťujem túžbu znovu sa tú krásnu reč začať učiť. Myslíš, že by som to v mojom veku ešte zvládla? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 25. října 2018 20:11

Dalia sisley, hm.. jsem ti zapomněla napsat, promiň, napravuju i když asi ne ve správným chlívečku - uplně  nejvíc se mi líbí Soir d' Orient (vůně i flakon:-), akorát bohužel všechny mají nějaký takový pižmový tón, který mi začal v jednu chvíli v parfémech hrozně vadit, tak je nemůžu. ale doufám, že se to zas změní

Korsičanka mně se líbí i nový Opium, krom začátku, ten nedávám. jak voní původní to nevím, ráda někdy zkusím kdyby to bylo možný:-*

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. října 2018 20:24

viktorka_od splavu Píšu si:)

Biely kvet Ano, Jaru, je to jen překlad, ten váš francouzštinář byl opravdu na 2 věci Ano, taky to mám v úmyslu - a jsem starší. Budu se zase učit francouzsky, neboť je na co navázat. A navíc zas potřebuju navštívit svoji milovanou Korsiku, moc se mi po ní stýská.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 25. října 2018 20:43

Korsičanka .....ale nepíšeš, ktorú vôňu si myslela, aký Biely zub? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. října 2018 20:55

viktorka_od splavu Soir d´Orient jsem zkoušela jen na papírku a v rychlosti. Takže zatím hodnotit nemohu. 

Sisley, zdá se, mohu. Sedí mi. Ale cestu asi nenajdu k vůním značky Hermés, ač jsem upřímně chtěla.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:00

Biely kvet Dent de Lait přeci. Já myslila, žes četla recenzi a reaguješ na ni.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:02

Dalia a zkoušelas voyage? ta se mi zdála pěkná, ale na to jak je drahá zas tak moc ne:D a nevadí mi twilly. ostatní co jsem zkusila taky nebyly pro mě.. akorát už neříkám nikdy, protože třeba Knot mi napoprvé připadala úplně příšerná, stejně jako alien - a teď mám obě (sice odnože, ale i tak) na poličce

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:08

viktorka_od splavu Voyage jsem nezkoušela. Snad někdy, příležitostně ... Twilly mě nezaujala. Ale jinak jsem od Hermésů zkoušela během let dost vůní a zatím jsme si k nim cestu nenašla. Ale jak píšeš, ani já neříkám "nikdy".

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:43

viktorka_od splavu Dalia  A čo hovoríte na radu Des Merveilles? Veľmi sa mi páči flakón Elixír. Raz som ho aj objednala, ale asi nebol v dobrej kondícii, takmer nič som necítila, tak som ho vrátila....ale obzerám ho každú chvíľu. 

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:46
Reakce na Korsičanka:

Biely kvet Dent de Lait přeci. Já myslila, žes četla recenzi a reaguješ na ni.

​Recenzia je úžasná.....sa nezdáš! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:48

Biely kvet jj z nich některé nejsou špatné, takové občerstvující kolínské, měla jsem tuhle s sebou vzorek v letadle a za mnou seděl chlápek s kocovinou.. no přežila jsem s navoněnou rukou pod nosem asi bych ji užila, byla to nějaká ta modrá. flakon hezký. ale nic co by mě tak vzalo že bych ji utikala koupit. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:50
Reakce na Biely kvet:

​Recenzia je úžasná.....sa nezdáš! 

​jeee Korsičanka já ji málem prošvihla! prosím piš recenze častěji

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. října 2018 21:50

@Biely kvet Merci beaucoup:) 

viktorka_od splavu To musím mít nutkání

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 25. října 2018 22:06

Korsičanka Dent de Lait je veľmi vydarená vôňa, tvoja recenzia je v úplnej zhode s mojim vnímaním Bieleho zubu.

A bravó, tvoja recenzia nemá chybu, je úžasná, prepracovaná do detailu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. října 2018 22:11

milacka No, na zdejší recenzentky zdaleka nemám, ale zkouším to Díky. Však ty tvoje byly taky úžasné...Kde jsou?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 25. října 2018 22:12

Korsičanka tak prosím měj nutkání častějc

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. října 2018 22:26

Korsičanka Teda já nestačím zírat, co ti všechno přistává na poličce, marode.