Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 21:30
Reakce na Renusatko:

Očividně tě stále miluje:) - nebo myslíš, že je to tak pro něj "bez námahy"?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 21:39
Reakce na Renusatko:

To je od manžela moc hezké.  A asi hodně vzácné, alespoň myslím. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 22:01
Reakce na Dalia:

Tady asi tak vzácné ne - vždyť už tu dost kolegyň psalo, že dostaly k narozeninám parfém od manžela - nebo dostanou pod stromek... Dobře si ty chlapy vybíráme

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 22:02
Reakce na Korsičanka:

Prý mu mám ty přání opravdu opsat a on něco vybere. No tak teď z těch vzorečků z Ingredients bych brala skoro vše. Takže to nebude tak těžké. 

Já si  nemůžu stěžovat. U nás v rodině jsem to spíš já, kdo zasklí nějaké výročí, narozeniny nebo tak. Většinou ale manžel spíš koupí třeba nějaký pobyt, divadlo, muzikál. Takže nabídka parfému mě dost překvapila. Hlavně já mám prostě vše v jedné skříňce, takže dost viditelnou hromadu a všude se válí vzorky a odstřiky. Pro chlapa asi nepochopitelné. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 22:13
Reakce na Korsičanka:

Renusatko Dobře jste si, holky, vybraly!  Můj bývalý manžel dárky neřešil. Ani na narozeniny, ani na Vánoce, ani nikdy. Každopádně se umím potěšit sama, ať vůněmi nebo čímkoli jiným. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 22:27
Reakce na Dalia:

Můj manžel ještě teda neví, že to, co tady už týden obdivuje a je to úplně přesně moje vůně ...je Sorriso. Uvidíme, jaké má limity . Ta bude určitě první na seznamu. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 22:32
Reakce na Renusatko:

Nemá něco z Lei? 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 22:52
Reakce na Dalia:

Zrovna nedávno jsem si říkala, že je musím porovnat. Lei si moc nepamatuju. Vzorek už jsem našla,tak zítra vyzkouším. Sorriso má neskutečnou výdrž. V chodbě mám šálu, kterou jsem navoněla minulý týden a při každém projití ji ucítím. Je taková strašně pozitivní, vyvolává mi dobrou náladu.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 09:57
Reakce na Dalia:

Skvělé, že je manžel bývalý

 Kupuj si, co se ti líbí, Dali, dělám to také tak.Vidíš, jaký je život, nutno si ho užít.

Můj  muž jako důchodce na vůně fakt nemá, ale chápe moji vášeň a při obdarovávacích příležitostech ji podpoří

 A já s tím nakupováním také brzy budu muset skončit.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 09:58
Reakce na Renusatko:

Tak to je zlatý, co dím - platinový manžel

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 14:39
Reakce na Dalia:

Tak s Lei už to neporovnám. Vzorek se mi zkazil. Je to sice i tak zajímavé, ale určitě to není Lei, jak si ji pamtuju. Je to Lei tak z roku 1911 . Nějaká nálož aldehydů a stará skříň. Není to teda špatné, ale původní verze byla lepší. Škoda, vím, že mi se hodně líbila. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 15:00
Reakce na Renusatko:

Nevadí, nedá se nic dělat. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 18:54
Reakce na Renusatko:

Tak to je od manžela moc hezké gesto. Snad to s ním moc nešlehne, až si na základě tvého seznamu zjistí, jak moc štědrým Ježíškem se vlastně rozhodl být. Nebo už má představu?

Máš ten tužebník vyloženě lahůdkový.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 20:49
Reakce na wendulka:

Když já bych asi nechtěla ani moc smlouvat. Prostě bych chtěla teď momentálně to Sorriso. 

No možná ještě cestovní balení Černého fantoma by mi taky stačilo. Já si bohužel hlavně pořád myslím, že 100ml nejsem schopná spotřebovat a to asi ničeho. Líbí se mi třeba i Sine Die, ale tam to vidím, tak na 10ml. 

Možná si nakonec nechám koupit něco úplně jiného a zkusím ty svoje Profumum Roma namedvědit. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 20:55
Reakce na Renusatko:

No ale to je potom docela adrenalin dávat mu seznam celého tužebníku.

I když to uvedení Sorriso na prvním místě je dobrej nápad, ale znáš to, náhoda je blbec.

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 09:10

Tak můj manžel dokonce jednou za rok - před Vánocemi - nahlédne přímo sem na web do tužebníku a něco sám vybere! Bohužel tak činí na poslední chvíli, takže musí vybírat hlavně podle toho, co je rychle k mání, nejlépe na Notinu - tam už má nacvičené osobní vyzvednutí v Brně. Samozřejmě si už postěžoval, že položky v tužebníku jsou každý rok nákladnější. A má to jednu velkou nevýhodu - jak mi tady prošmejdí poličku, s hrůzou zjistí, kolik toho vlastně doopravdy vlastním....nemám většinu flakonů vystavených, takže je to pro něj vždycky šok! 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 09:32
Reakce na Lu:

To jsi odvážná žena, že ho sem pustíš. Renusatko seznam správně píše.

Můj muž flakony sice vidí naživo, ale zas neví, kolik stály Snad je zatím nepočítal

Cervanek
Avatar
03. prosince 2017 11:28

My jsme si s manželem celkem kvit.

On má známky, já mám vůně.

On pořád šmejdí po nějakých aukcích (já jen po pár e-shopech), jako dlouholetý předplatitel časopisu Filatelie má v lecčems přednost a výhody, jeho "výhry" platím já, svoje si platím též já, on pak jen čeká na balíčky jako správný důchodce podle trackingu a sem tam něco zaplatí, když je dobírka.

A vždycky říká, že jsme dobrý tým a že je fajn, že máme krásné koníčky. Že lidé, co je nemají, vlastně ani nežijí.

Samozřejmě ví jen nejnutnější informace k převzetí balíčků od kurýrů.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 11:44
Reakce na Cervanek:

Myslím, že se s manželem pěkně doplňujete. Vášnivým filatelistou býval můj dědeček.  

Ano, koníčky jsou fajn a obohacují život.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 11:45
Reakce na Cervanek:

Sylvi, to máte pekne rozdelené