Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:13
Reakce na cinkja:

krásné vzpomínky

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:14
Reakce na Ayuri:

 v příhodnou dobu ho vyzkouším a budu sbírat :D

Online černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 19:28
Reakce na alibi:

Máš šikovnou dcerku, Libu. Vyzná se.

Online černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 19:32
Reakce na cinkja:

To je pěkné. Máš mé velké sympatie.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 19:55

Včera jsemsi konečně donesla domů Code Satin (trvalo mi dojít k rozhodnutí a koupit si ho) , dnes jsem dostala ke zkoušení spoustu vzorečků a ještě 10 z Ingredients. Ještě tu mám i něco ke zkoušení od viktorka_od splavu , takže mám co dělat do Silvestra 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46032 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 21:27
Reakce na Renusatko:

no a já testuju vždycky večer na každou ruku jednoho Guerlaina:-) a je to jízda teda! díky

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 21:40

Dnes mi dorazil odstřik a vzorky Chanel Les Exclusifs. Jsem trochu rozpačitá z Cuir de Russie, která má na můj vkus trochu málo kůže a trochu moc něčeho trpce kyselého, ale tak dám jí ještě šanci, byla mým černým koněm a asi je i tím, čemu se říká 'acquired taste'. Naopak velmi mile překvapil Sycomore, od kterého jsem toho dle popisu moc nečekala a ejhle, krásná kombinace jalovce, tabáku a růžového pepře.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 22:46
Reakce na Krehutka:

Z Cuir de Russie EdP mám stejný dojem, málo kůže a po rozvonění je na mně kyselá. 

Online jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 10:17
Reakce na Krehutka:

S Ciur de Russie to mám přesně naopak - kvantum staré kůže a ohořelé dřevo. Je to jediná z chanelovských exkluzivek, která je nad mé "síly".

A pokud se ti líbí Sycomore, tak vyzkoušej pánskou Encre Noire - předpokládám, že budeš mile překvapená podruhé

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 10:31
Reakce na jerry:

Díky za tip, vyzkouším.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 14:24

Dnes dorazily ke mně do Řecka odstriky Krieglera. To je taková nádhera! Plnokrevne, poctivé, nadčasové vůně. Jsem nadšená. Mám Dolce Tuberose, English Promenade, Manhattan Rose a Chateau Kriegler a líbí se mi vsechny.

Cervanek
Avatar
27. listopadu 2017 15:29
Reakce na jerry:

blackviolet 

za me to u Cuir de Russie v edp neni ono.

Je ale porad krasna v extrait verzi - akorat, ze flakon neni vsude k manii.

Pred casem jsem ale cetla vedle na webu, ze snad se edt maji do prodeje vratit.

Psala o tom Eunika, ktera je do Chanelu zapalena a pravidelne je kupuje v Mnichove,

kde ma kamaradku. Nevim, jak se ted ale veci maji

jinak Sycomore a Encre N. od Laliqua jsou jako takrka jednovajecna dvojcata, i EN extreme je s nimi v holportu.

Cenovy rozdil vsak je mezi nimi markantni. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 18:10
Reakce na jerry:

Musím ti dát za pravdu. Právě zkouším Encre Noir a ta podoba je až do nosu bijící. Na mně je Lalique trochu víc do dřeva a Sycomore jemnější a pikantnější, ale kdybych je nesrovnávala takhle najednou, možná bych to ani nepoznala. Takže ještě jednou díky za tip .

Cuir de Russie si se mnou teda pěkně cvičí, protože každý testovací pokus vychází jinak, jednou si  hraje na N°5 a kromě mýdla necítím vůbec nic, podruhé nechá vyniknout květinovou složku, potřetí vyloženě kysele smrdí. Zatím jsem si finální názor neudělala.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 18:17

Balíček se skutečnými parfémovými poklady od Vierušky Micuska  ... radost převeliká!

A druhou voňavou radostí je večerní navonění Tonkou Impériale. Vytáhla jsem ji po roce a zdá se, že jsem do ní dozrála. Je nádherná!

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 18:36
Reakce na Dalia:

Dozrálo k ní i zimní počasí . Já ji mám vyloženě jako v teple obtěžující. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 18:55
Reakce na Renusatko:

Na mě byla jaksi "moc" i v chladném počasí. Voněla mi, ale neuměla jsem ji nosit. Takže loni  v zimě jsem ji takřka neužila. 

Mně Tonka asociuje advent. Ale jinak jednoznačně vůně pro chladný podzim a zimu. Ovšem možná by byla zajímavá i v letním večeru ... nevím, musela bych zkusit.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 12:04
Reakce na Dalia:

Ja som musela tiež do mnohých vôní parfumovo dorásť, ale teda Tonka spolu Iris Ganache a Cuir Beluga boli moje lásky od prvého nadýchnutia Zo všetkých som mala zatiaľ odstrek.

IG túžobne očakávam aj s flakónom, Tonku by som uvítala celý flakón s balónikom a Belugu zatiaľ nepotrebujem, kým mám Vanilla od Reminiscence.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 12:49
Reakce na sisa.b:

Pro mě byla láska na první počich Angélique Noire. Mám jí cekem velkou zásobu, ale pouze v podílech z medvědů. Takže flakon této krásky bych jistě uvítala. A stejně tak Iris Ganache. U Tonky a Belugy se zřejmě vždy obejdu jen s odstřiky.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 19:24
Reakce na Dalia:

Tak Angelique Noire som dostala odstrek a po troch rokoch, keď som mala stále dosť v kabelkáči, som ho vďačne poslala ďalej  Je nepochybner krásna, ale tá jej horkosť mi prekážala. Každá to máme inak, ale tak to má byť 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 21:21

Tak jsem dnes dostala nabídku na pafém od Ježíška. To jsem nečekala, protože manžel moji skříňku zná. Vůbec zatím nevím, co ze svého tužebníku vyberu...možná ho opíšu  a uvidím.