Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 21:37
Reakce na náťa66:

Njn, tak já si příště koupím něco vanilkového, abych potěšila nejen tvé oko, ale i nosík.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. zaří 2014 14:46
Reakce na andry:

Už dneska mi dorazily vzorky od Ranja J. ( za tři dny ).

Nejdřív jsem si myslela, že byla navoněná i ta přiložená karta.  A pak jsem našla v pytlíčku, kde byl ten nový vzorek bez kartičky, jenom střepy. Smůla. T. Habanero. Voní to dost pánsky tabákově.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 03. zaří 2014 16:07
Reakce na blackviolet:

tak to je škoda, můj přežil v pořádku... voní to jako doutník, ano.

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 17:49

Dneska mi udělalo radost, že se na Václaváku pod hotelem Jalta bude otevírat nová parfumérie. Šla jsem okolo, zatím je ve fázi příprav, na policích tam zatím mají snad všechny Piquety, takže je bude kde očuchat. Jsem zvědavá, s čím se ještě vytasej.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 18:35
Reakce na Michinka:

Vystavené Piguety? Tak to nevypadá na úplně běžnou parfumérii. A visí tam i, kdy zhruba se chystají otevřít?

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 19:08
Reakce na wendulka:

Vystavené Piguety? Tak to nevypadá na úplně běžnou parfumérii. A visí tam i, kdy zhruba se chystají otevřít?

To určitě není běžná parfumérie, je malá, ale určitě tam budou mít i jiné značky. Nevisí tam nic, ale budu to hlídat.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 14:51

Právě mi pošťák donesl Habanitu L´Esprit, mám neskutečnou radost. Je to jedna z mála vůní, u které jsem věděla, že to je ta pravá pro mě.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 22:23
Reakce na Michinka:

Díky, to budeš hodná. Já si teď uvědomuju, že se mi v Ingredients jednou zmiňovali, že se má v Praze otvírat nějaká parfumérie s nikovkami, ale nevím, jestli tím mysleli zrovna tuhle. No každopádně teď v týdnu půjdu aspoň nahlédnout přes výlohu.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 14:55

Tak pár informací o té "ne úplně běžné parfumérii".

Butik (Royal Parfumery Prague) se nachází v levém křídle domu-objektu hotelu Jalta, hned vedle vchodu do Casina ALEKS. Police se postupně zaplňují značkami jako: Puredistance, R. Piquet, Floris, M. Micaleff, G. Capuleti, Sillage, Bond N.9, House of Sillage a (na pomyslném piedestálu, pokud jde o umístění) CARON. Butik slibuje čepování z fontán.

Šla jsem kolem, tak jsem pořídila pár fotek zvenčí. Otevírací doba: 10.00 - 22.00 hod. Kdy se otevře poprvé tam psáno není.

Samozřejmě mě zajímalo, kdo za projektem stojí. Na dvěřích butiku je napsano: Alexandr Koliev..... "vlastním" jménem Oleksandr Koliyev, podnikatel, mimo jiné předseda představenstva vedlejšího Casina a podnikatel v nemovitostech,  směnárenské činnosti...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 15:09
Reakce na domenica:

Už to čtu taky. Fontány Caron v Praze, to je paráda. Těším se.

petra.prvni
Avatar
09. zaří 2014 15:14
Reakce na domenica:

Raději nevědět nic o majiteli, ať si člověk nepokazí dojmy....

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 15:25

Fontány??? Už musím začať vymýšľať zámienku na výlet do Prahy...a začať šetriť...

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 15:37

V půlce října jsem tam :)

Jak to prosím funguje s těmi fontánami? A jak to vychází zhruba cenově?

Děkuji

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 17:28
Reakce na MirkaU:

Načepují ti z fontány rovnou do flakonku podle vlastního výběru. Loni stálo v Paříži 7 ml 81, 15 ml 111 a 20 ml 148 euro. Ale je možné, že se ceny zatím zvýšily.

A na ceny v té nové parfumérii jsem hodně zvědavá. Ale pokud má někdo nezanedbatelné příjmy z kasina a nemovitostí, nemá zapotřebí dávat vysoké ceny na parfémy, ne? 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 17:50

...vypadá to krásně.

Ale "smrdí" to příliš luxusem a takže i super luxusními cenami, obvzláště ve spojení s ruskou mafií...

Nějak si nedokážu představit, že by v takovéto parfumerii byly lidové ceny(ve smyslu levnější než v jiných buticích, resp. spíš bych čekala vyšší. Něco jak Institut Guerlain ve Praze...).

Ale třeba se pletu.

petra.prvni
Avatar
09. zaří 2014 18:10
Reakce na blackviolet:

ano, ano, ať každý vekslák otevře parfumerii za lidové ceny

dusty
Avatar
09. zaří 2014 18:23

V čórty s Pútinom. Job jivó mať! Ja prijéchaju v Prágu načepováť odekolony i Farnizjánu, polnuju butylku!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 19:48
Reakce na dusty:

Prijechaj, odekolony načepuj! Podle jména (Olexandr) podpoříš okupovanou Ukrajinu - a zakoupením butylky Farnesiany zasadíš Putinovi smrtelnou ránu! 

dusty
Avatar
09. zaří 2014 19:59
Reakce na barbucha:

Vasmožno je prijéchaju v Prágu samoljotom uže čitvertovo okťabrja. Jesť vasmožno, štoby ljuksusnaja parfumerija uže funkcionírovala?

Som v šoku, ako mi to ide celkom dobre po rusky - teda aspoň myslím, učila som sa len dva roky na ZŠ. V azbuke ale písať už neviem.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 20:10
Reakce na blackviolet:

No něco mi říká, že panu majiteli jesně nepůjde o to, aby nám zprostředoval nikovky za rozumnou cenu. Smrdí z toho snaha dojit turisty...