lulua.pl

10. listopadu 2019 19:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. února 2020 10:07

Tak bohužel i já musím potvrdit výrazně zhoršenou úroveň sample service tohoto e-shopu při samotné přípravě objednávek. Už v objednávce před 2 roky se mi stalo, že mi místo jednoho placeného vzorku poslali úplně jiný. Tehdy jsem nad tím mávla rukou a řekla si, že to se stát může.

A jelikož jako ALZD nemají v objednávkovém formuláři nemají žádné pole, tentokrát jsem si napsala před odesláním objednávky požádala, které tři vzorky zdarma konkrétně bych ráda.

Na to zareagovali a ty i opravdu poslali. Jenže to by ty viálky, z nichž se bohužel vůně časem odpařuje i při dokonalém utažení, jak jsem zjistila už dříve ze vzorků z The Perfumed Court a Surrender to Chance, kteří používají stejný typ, museli pořádně zavřít.

To se nestalo, takže půlka obsahu vzorku Triton od Blackbird a celý Kiviskin od Piotr Czarnecki, na nějž jsem byla zvědavá asi nejvíc, vytekly a rozmočily tak názvy skoro na všech vzorcích, takže jsem musela použít lupu, abych i tak horkotěžko rozpoznala, který je vlastně který.

Vlastně to bylo poznat už na tom papírovém pytlíku, do něhož byly vzorky zabalené.

Poslala jsem jim reklamační e-mail rovnou s žádostí buď o zaslání nových nebo o refundaci příslušné částky na PayPal a jsem zvědavá na reakci. Každopádně si myslím, že toto už po předchozích příspěvcích v tomto vlákně není náhoda a objednávání vzorků z lulua je skutečně jen na vlastní riziko.

Pro pobavení přikládám foto...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 13. února 2020 10:34

wendulka Taková zásilka opravdu nepotěší, díky za varování.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. února 2020 14:37

wendulka To je nemilé, takáto zásielka by mi pokazila náladu, dúfam, že reklamáciu vybavia k tvojej spokojnosti a pošlú nové vzorky.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 13. února 2020 14:47
Reakce na wendulka:

viálky, z nichž se bohužel vůně časem odpařuje i při dokonalém utažení,

​Mám stejnou zkušenost, proto od nich žádné další vzorky nechci.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 13. února 2020 17:39

wendulka

Nechápem, že ich nenapadne si nový typ vialiek pred zavedením vyskúšať.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. února 2020 17:50

slniecko 

Oni je používají už dlouho. Ale tohle je poprvé, kdy začali flákat i utažení.

Jako já když jsem si objednávala, tak jsem předem počítala s tím, že ty, co si budu chtít nechat, si přeliju.

No už mi odpověděli, omluvili se, že ty dva mi prý pošlou znovu, tak uvidím, zda nezůstane jen u slibu a pak to sem určitě napíšu. Zatím předčasně nejásám. Nic to totiž nemění na tom, že je to vopruz.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. února 2020 12:23

wendulka vieš čo, ale aj tak. )Ak si my tu v amatérskej komunite dokážeme preposielať vzorky tak, že vo väčšine prípadov to dopadne dobre, tak nechápem, že si to profíci, čo z toho žijú, poriadne nevychytajú. a to sa teda netýka len tej lulua, keď píšeš, že rovnaké používa teraz aj Perfumed Court a Surrender to Chance (už som od nich dávno nebrala, kedysi posielali v inom).

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. února 2020 12:43

slniecko No to máš zase pravdu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. února 2020 13:39

Tak hlásím, že lulua mi ty náhradní vzorky opravdu odeslala. Dnes dorazily, tentokrát už vpořádku a je milé, že poslali nejen ty dva, které dopadly nejhůř z hlediska ztráty objemu, ale všech mnou 7 placených vzorků. 

Takže s vyřešením mojí reklamace jsem nakonec spokojená.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. února 2020 16:06

wendulka Jupí! Gratulace:) Je příjemné slyšet, že jsou v oblíbeném e-shopu solidní

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. února 2020 19:04

wendulka to je veľmi príjemná správa,  máš kopec materiálu na nové recenzie