Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 06. června 2017 13:27
Reakce na Hanka H:

Hani, pokud jde o zdroj Golden Tears v ČR, tak právě dnes se objevila tady (v novém obalu):

https://www.anabis.com/cz/Golden-Tears.html

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. června 2017 13:40
Reakce na Martula:

Marti, děkuji!  Jsi zdatná "šmejdilka"!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 06. června 2017 13:41
Reakce na Martula:

Vďaka!!!

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 06. června 2017 13:54
Reakce na Hanka H:

Ach, Diaghilev ..... Jdu vymáčknout jednu z posledních slziček ....

Mimochodem, krásná recenze...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. června 2017 13:58
Reakce na evik77:

Díky, na tak krásnou vůni se ódy píšou samy!

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. června 2017 16:39

Don´t Get Me Wrong Baby, I Don´t Swallow /ELdO/

... je to jako pustit holky z katolické internátní školy v pátek večer ven...

... celý týden sekají latinu...

... jen občas pošlou na Instagram fotku, jak do rudě nalíčených rtů vkládají nadýchaný a růžový marshmallow /#friday #club #crush/

... a v pátek večer rozrazí ty těžké černé dveře, za kterými čeká svoboda...

... ještě pořád je okolo nich ta nevinná aura jasmínu a konvalinek, které kvetou na školní zahradě, kam si odpoledne chodí sednout na lavičku a "učit se" /na kolenou rozevřená učebnice algebry, ale pod ní Cosmopolitan - otevřený na stránce s článkem "Hot Date Night Bring Your Bae Closer"/

... a z pod toho čistého a nevinného závoje se na světlo boží derou nedočkavost a lehce hříšné myšlenky, které voní trochu jako tělový pudr, trochu jako hořká čokoláda, trochu jako ten sexy kluk, co v klubu míchá drinky... a voní prostě jako... jako... pokušení. 

Tenhle parfém je jako jasmínová limonáda, kterou jste si ovšem notně vylepšili třeba ginem... Na první pohled působí tak nevinně, ale dejte mu čas... 

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 06. června 2017 16:47

Kerosene: Black Vines

Dávám si na ruku Black Vines a už s prvním přičichnutím se ocitám zpět na zahradě jednoho domku u jezera Siljan. "Dáme si O.P.?" Jasně, že dáme. O.P. Anderson, akvavit, který voní lékořicově po anýzu a fenyklu, a taky jemně po dubových sudech. Ten nejšvédštější ze všech.

Z lesa sem vane vůně pryskyřice a jehličí a Ulla přináší na stůl fíky v červeném víně se skořicí a vanilkovou zmrzlinou. Brzy bude Midsommar a večery se prodlužují,  zatím ale slunce nad jezerem pomalu zapadá. Tak skål, Olle a Ullo! A krásné léto!

www.geo.de (Večer u jezera Siljan)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. června 2017 16:51
Reakce na blackviolet:

... krasne napsane + nadherna fotografie k tomu... 

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 06. června 2017 16:51
Reakce na euridike:

Tvoje příběhy u vůní mě moc baví. 

A děkuju.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. června 2017 16:53
Reakce na euridike:

Opět krásná recenze Ještě že recenzuješ vůně, k jejichž vzorkům se jen tak nedostanu:) Určitě by stály za hřích!:)

blackviolet Na tuto potvůrku asi jednou dojde:) Zkoušela jsem a zejména po několika hodinách byla zajímavá!

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 06. června 2017 16:54
Reakce na Martula:

Hani, pokud jde o zdroj Golden Tears v ČR, tak právě dnes se objevila tady (v novém obalu):

https://www.anabis.com/cz/Golden-Tears.html

To mi nerob  ja teraz nemôžem nič kupovať

Ale tá cena je teda poriadne prestrelená a pôvodný flakón sa mi páči viac.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:01

Oolang Infini (Atelier Cologne)

Dvě vrstvy. Nasládlá, svěží, líbivá a krotká frézie s trochou citrusů. A pod ní čajová svíravost a kouřovost, kožený nádech, obojí svázáno pižmem. Výraznější mi přijde fréziová složka, ale tu tam zpod ní vykoukne i ta hořčí, podle mě zajímavější stránka vůně, bez které by to bylo jaksi málo a docela nuda. Nějak mi připomíná inteligentní, dobře formulovanou konverzaci, kde lze pod povrchem najít i hlubší myšlenky - na čajovou vůni... 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:03

V jiném vláknu jsem narazila na diskuzi o Iris Nazarena (Aedes de Venustas), nedalo mi to, a znovu jsem vyzkoušela. Dnešní deštivé počasí asi více vytáhlo mrkvovo- kožené tóny, lépe se mi líbila kdysi v začínajícím jaru (recenze z  té doby). Ale i tak je to vůně krásná (a flakón jeden z nejkrásnějších).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:08
Reakce na Hanka H:

Líbí se mi tvůj popis i vůně, Hani! Zkoušela jsem ve Vavavoom, ale dala tehdy přednost Signature AdV. Proběhne určo druhé kolo zkoušek:)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:11
Reakce na Ayuri:

To mi nerob  ja teraz nemôžem nič kupovať

Ale tá cena je teda poriadne prestrelená a pôvodný flakón sa mi páči viac.

Souhlasím s obojím tvrzením - ještě před pár měsíci (to se mi v zimě vůně ještě tolik nelíbila) stála o cca tisícovku méně a flakón hezčí.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:19
Reakce na blackviolet:

Korsičanka 

... dekuju... 

... vzorky ELdO jsou vcelku dostupne, primo na strankach ELdO+nektere na ALZD... Ale je skoda, ze znacka neni v CR v nejakem kamennem obchode... /tedy pokud vim, az na tech nekolik parfemu/vzorku na Notino/

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:25
Reakce na Hanka H:

Už som u nich dávno nič nekupovala a keď vidím tie šialené ceny, tak ani veru nebudem. Sú normálni?!

Keď si k tomu ešte prirátam poštovné do zahraničia tak sa mi to viac oplatí z Bahrajnu

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:27
Reakce na Ayuri:

Už som u nich dávno nič nekupovala a keď vidím tie šialené ceny, tak ani veru nebudem. Sú normálni?!

Keď si k tomu ešte prirátam poštovné do zahraničia tak sa mi to viac oplatí z Bahrajnu

Možná včetně cesty a několikadenního pobytu .

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:32
Reakce na Hanka H:

Asi tak

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 06. června 2017 17:54
Reakce na Ayuri:

To mi nerob  ja teraz nemôžem nič kupovať

Ale tá cena je teda poriadne prestrelená a pôvodný flakón sa mi páči viac.

Souhlasím. Cena je děsná a flakonek divný.

Já teď sleduji naskladňování novinek na Anabis, protože mě zajímá jedna konkrétní vůně od Syed Junaid Alam, kterou by podle všeho měli mít. Ale když vidím ceny některých flakonů, které už naskladněny jsou, tak se asi raději poohlédnu po nějakém jiném zdroji