La Maison Guerlain 2016 - předvánoční nákup

21. října 2014 19:45
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. října 2015 13:30

Třetí kolo - Ne m´Oubliez Pas chystám na pátek/sobotu. Zájemci o tento parfém (nebo o cokoli jiného z La Maison Guerlain), můžete mi dát vědět do zítřejšího poledne do SZ.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. listopadu 2015 20:55

Další nákup čehokoli z La Maison Guerlain plánuju na čtvrtek. Do zítřejšího večera mi můžete poslat zprávu do SZ.

Foto: Guerlinade.cz

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. listopadu 2015 15:12

Budete-li někdo uvažovat o koupi posledního flakónku čistého parfému Nahémy (jestli tedy ještě bude k dispozici) v LMG, zkusím je zarezervovat. Ideálně mi pošlete SZ do konce víkendu.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. listopadu 2015 18:54

Po konzultaci s vedením LMG, v tuto chvíli mají zásobu čítající 4 flakónky Nahemy v koncentraci extrait.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 15:11

(Fotka: Instagram CathinPars)

Příští nákup -  jeden ze dvou předvánočních - proběhne v úterý/ve středu. Zájemci, pište mi nejpozději do zítřejšího poledne.

Kdybychom dnes nakoukli do butiku, tak uvidíme, že:

Pokud jde o končící vůně:

Myrrhe et Délires - už není, definitivně vyprodána

Nahéma extrait - v tuto chvíli jedno balení 30 ml

Pokud jde o novinky: 

Santal Royal limitka ve zlatém flakónu - v tuto chvíli jedno balení, snad jich bude víc

Shalimar 90eme Anniversaire - již v prodeji

A pokud jde o ceny, cenové nůžky při srovnání Paříž x Praha se zase o kus rozevřely a Paříž je levnější až o 40 %! Nejen od doby uvedení Santal Royal (o cca 1800 Kč), kdy následovaly vůně jako Le Bouquet de la Mariée (o cca 7.000 Kč), Le Plus Beau Jour de ma Vie (o cca 2.000 Kč), Mon Exlusif (o cca 1300 Kč). I u vůní řad L´Art et la Matiere a Les Elixirs Charnels ten původní rozdíl zase o něco poskočil (na cca 500 Kč).

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 30. listopadu 2015 07:40
Reakce na domenica:

To jsou značné rozdíly! Díky, že máme možnost nakoupit přímo od zdroje.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 16:58
Reakce na Fleur:

A člověk by si myslel, že se ty rozdíly budou postupně spíš stírat.

No nic, první nákup dnes úspěšně proběhl.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. prosince 2015 10:49

Druhý předvádnoční nákup v La Maison Guerlain plánuji na příští týden. Zájemci mi mohou psát SZ, ideálně do konce tohoto týdne.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. prosince 2015 12:16
Reakce na domenica:

(Fotka: Instagram CathinPars)

Příští nákup -  jeden ze dvou předvánočních - proběhne v úterý/ve středu. Zájemci, pište mi nejpozději do zítřejšího poledne.

Kdybychom dnes nakoukli do butiku, tak uvidíme, že:

Pokud jde o končící vůně:

Myrrhe et Délires - už není, definitivně vyprodána

Nahéma extrait - v tuto chvíli jedno balení 30 ml

Pokud jde o novinky: 

Santal Royal limitka ve zlatém flakónu - v tuto chvíli jedno balení, snad jich bude víc

Shalimar 90eme Anniversaire - již v prodeji

A pokud jde o ceny, cenové nůžky při srovnání Paříž x Praha se zase o kus rozevřely a Paříž je levnější až o 40 %! Nejen od doby uvedení Santal Royal (o cca 1800 Kč), kdy následovaly vůně jako Le Bouquet de la Mariée (o cca 7.000 Kč), Le Plus Beau Jour de ma Vie (o cca 2.000 Kč), Mon Exlusif (o cca 1300 Kč). I u vůní řad L´Art et la Matiere a Les Elixirs Charnels ten původní rozdíl zase o něco poskočil (na cca 500 Kč).

Zrovna vcera mi prisla z prazskeho Institutu postnu cenova nabidka na Encens Mythique d'Orient za 6490 Kc, Santal Royal za 5890 Kc a Mon Exclusif za 4990 Kc, takze tam u te uz je rozdil 1400 Kc. Takhle bleskove u nas zadny letak do kose jeste neletel, jak jsem se pri pohledu na ty silene ceny opupinkovala. Taky musim opakovane podekovat za moznost objednat si vune Guerlain radeji tvym prostrednictvim a za parizske ceny.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. prosince 2015 17:32
Reakce na wendulka:

Pěkné, tak u Orientálek o cca tisícovku.  Když nasadili tu přemrštěnou cenu zhruba před rokem na Santal Royal, chvíli jsem si myslela, že to je omyl (tak stane se ), ale pak přišla Mon Exclusif a z omylu je standardní, setrvalý stav. Navíc se mi v poslední době dvakrát doneslo, jak byly holky zklamané, že našetřily, koupily exkluzivku a čekaly nějaký dáreček, vzoreček exkluzivky nebo miniaturku... a: "exkluzivní vzorečky vůbec nemáme, ale nechcete zkusit krémíček?" a odešly s dvěma pidi 1,5 ml vzorečky krému na oči a obličej. Takže, že by pravidelně zahrnovali zákaznice hromadou vzorečků všech možných vůní, aby aspoň trochu "zmírnili" a "odůvodnili" ty stovky a tisíce korun zaplacené navíc... Ale asi jim to tak vyhovuje. A nestydatě přepálené ceny občas vykalibrují prodejem starších zásob za zlevněnou cenu. Tam se ale teď jedna parfémová známá setkala s taky se super přistupem. Koupila si exkluzivku, po rozbalení zjistila, že namísto vínové je hnědá, šla ji vrátit a narazila na ne zrovna vstřícný přístup. Vůně se údajně musela poslat na posouzení do Paříže a celé to trvalo asi tři týdny, než se zákaznice dočkala vrácení peněz.

Docela by mě zajímalo, jak je to cenově v Moskvě? Nevíte někdo? Jestli je tahle cenová politika výhradně záležitostí provozovatelů Institutu nebo jestli je to nějaká pražsko-moskevská, postkomunistická východní linie, protože napříkůad butiky v Rakousku nebo Německu tohle svým zákazníkům nedopřávají.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. prosince 2015 10:59
Reakce na domenica:

No super přístup u té reklamace. A to je aktuální příhoda? Totiž v době, kdy jsem si tam naposled koupila exkluzivku já, bylo zvykem, že mi prodavačka vůni otevřela ještě na prodejně, což v La Maison v Paříži nebo v Berlíně ať už v Douglasu nebo v KaDeWe vůbec neexistuje, aniž bych to chtěla nebo s tím souhlasila a odůvodnila to právě reklamací ze strany jedné z předchozích zákaznic. Tak se to asi vícero zákaznicím nelíbilo a od tohoto postupu upustili. I když vzhledem k tomu, jak dlouho tam jednotlivé zásoby drží, to není úplně neopodstatněné.

Co se týče dárečků k nákupu, ano, vím o tom. Nedávno jsem udělala výjimku a koupila si tam společně s fijou rtěnku z letošní vánoční kolekce (u té činil rozdíl oproti Paříži "pouhých" 50 Kč, tak to se dalo) a miniaturky neměli žádné, z dámských vzorků pouze LPRN nebo Shalimar, jinak pánské a ze vzorků exkluzivek pouze Boisé Torride, jinak samá kosmetika.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 05. prosince 2015 14:49
Reakce na wendulka:

Ta příhoda s reklamací je celkem nedávná, z listopadu.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. prosince 2015 17:23

Druhý předvádnoční nákup v La Maison Guerlain - uzavírám dnes v noci. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 15. prosince 2015 00:26

A nyní je na řadě nákup nebo dva před koncem roku, čili před zvýšením cen.

Kdo uvažoval o některé z následujících vůní (limitky nebo končící vůně) v tuto chvíli mám od každé z nich rezervovaný 1 flakón, ale jen do středy 16. prosince. Další vývoj a dostupnost nemohu zaručit. Kdo máte zájem, můžete mi poslat SZ do ztřejšího odpoledne (úterý 15. prosince):

Santal Royal édition limitée  /zlatý flakón/

Ne m'Oubliez Pas parfum 125 ml

Nahéma extrait 30 ml

Myrrhe et délires 75ml 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 15. prosince 2015 11:55

Myrrhe et délires už má zájemce, flakón byl jediný.

Nahéma extrait 30 ml je také poslední flakón v La Maison Guerlain, Santal Royal první (jestli a kdy budou další kousky se zatím neví).

Proto je tam tentokrát kratší lhůta pro úschovu "pod pultem" , jsou to horké kousky.

Santal Royal édition limitée  /zlatý flakón/ - zadany

Ne m'Oubliez Pas parfum 125 ml - zadana

Nahéma extrait 30 ml 

Myrrhe et délires 75ml - zadaná

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. prosince 2015 08:55

Poslední letošní nákup (před tradičním novoročním zvyšování cen) v La Maison Guerlain proběhne v poslední den roku. Zájemci o cokoli mi mohou napsat do SZ do dnešního večera.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. ledna 2016 21:44

Připravuji novou objednávku, první v roce 2016. Její součástí budou už novinky:

Promenade des Anglais a Ambre Éternel 

ale samozřejmě cokoli dalšího ze současné nabídky...

Kdo máte zájem se tentokrát přidat, můžete mi dát vědět - ideálně ještě dnes večer nebo zítra dopoledne -prostřednictvím SZ.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 20. ledna 2016 11:51

Až bude mít někdo Promenade des Anglais na poličce, ráda koupím malý odstřik či větší vzoreček. Díky moc!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. března 2016 15:24

Připravuji novou individuální objednávku: Pera Granita, Promenade des Anglais,  Ambre Éternel a cokoli dalšího ze současné nabídky...

Kdo máte zájem se tentokrát přidat, můžete mi dát vědět do dnešní půlnoci prostřednictvím SZ.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. března 2016 17:21

Připravuji novou individuální objednávku: Ne m´Oubliez PasPromenade des Anglais,  Ambre Éternel a cokoli dalšího ze současné nabídky...

Kdo máte zájem se tentokrát přidat, můžete mi dát vědět do zítřejšího dopoledne prostřednictvím SZ.

Už nyní si lze rezervovat Muguet 2016. Zahájení prodeje v La Maison Guerlain je tentokrát již 1. dubna

(jak jsem ale byla informovaná, vůně je ale k dispozici už teď, takže dostupná je okamžitě)